Timo-Cevinist saab Odini sõdalane III

@ckrabat
Läksin hommikul burksiputka eest läbi ja nägin seal Timo-Cevinit leti ees seismas. Minu teada oleks Timm pidanud olema Jyväskyläs ja paigaldama seal tänavakive, teate küll tal on see firma „Meeleheitel ehitajad OY“, aga ei midagi, tüüp seisab täies elujõus ja lahinguvalmiduses ning õgib aplalt neljandat burksi, nii et suu on soustine. Pärisin Timmilt, milles asi. Timo-Cevin rääkiski, mis mure teda taas koduse burksiputka ette tõi.

Minge vittu, praegu, kui isamaa on hädaohus ja meie armast Eestimaad ründavad marutõbiste moslemineegrite hordid, peab iga patrioot tulema oma kodanikukohust täitma. Meie kõigi koht on siin, sünnimaa paesel pinnal, relv käes seismas burksiputka ees! Mitte sammugi tagasi! Türa, sõitsime Aiku ja Petsiga parajasti laevaga Soomemaa poole ning võtsime kohe baaris õlled ette, siis veel ühed ja kohe järgmised. Aiku rääkis, et oli teel laeva peale Sadamamarketis Pekkaga kokku jooksnud ja nemad seal Soomes nalja ei mõista. Peksavad kõik kaltsupead ja mudakoonud Soomest välja. Odini abiga! Finnair on juba lennukid ette ajanud ja kaltsupeasid laaditakse pagasisse. Vittu, raisk, kus on mehed! Just nagu musketärid kunagi lapsepõlves loetud raamatust, sellest ainsast, mille olen jõudnud läbi lugeda. Tead see Odin kõigi, kõik Odini eest! Pekka rääkis, et nad on seal suomenpojad nakkikioski ees kärajad kokku kutsunud ja Odini sõdalaste maleva moodustanud. Pets kurtis, et raisk, see on jõle norm, lausa kodanikuühiskond või miskit, aga mis meil on. Talendid tuleb kohe koju  kutsuda! Kodumaa on hädaohus, terve Helsingi jaamaesine on neegreid täis, aga kõigil on pohhui, riik ei tee mitte munnigi. Igasuguseid toleraste ja liberaste on Eestimaale niipalju juurde tekkinud, et tahavad meie isamaa otse Brüsselile maha müüa. Aiku ütles seepeale, et ega midagi, ka meile peavad Odini sõdalased tekkima. Mõeldud-tehtud, nii kui Helsingisse jõudsime, ostsime kohe tagasisõidupiletid ja sõitsime isamaad päästma.

Tagasi laeval, võtsime kohe õlled ette ja kui laev õhtupimeduses taas Tallinna reidile jõudis, olime selleks ajaks Odini sõdalased valmis. Esimene mure oli, kuidas sõdalase moodi välja näha? Pets ütles, et tõelisel sõdalasel on pea paljaks aetud ning must jope peab olema. Miks just must jope, sellele eriti pihta ei saanudki, sest minu meelest peaks jope ikka valge olema, et nõgidest kuidagi eristuda ja kui on must, siis näita ust. Aga kui autoriteet ütleb, et must peab olema, siis on must. Esimene käik oli kohe Sadamamarketisse, ostsime sealt igaühele mustad joped ja kirjutasime sinna valge kriidiga suurelt peale – Odini sõdalased. Misjaoks? Ikka selleks, et ära tuntakse ja igaüks, kes Odini sõdalast ära ei tunne, saab kohe kannaga näkku. Küll siis õpib tundma, kui korralikult türnühvlisse saab, kes on selle maa tegelikud peremehed. Joped käes ja üks mure kaelast ära, võtsime paar viina kaasa ja läksime litsi Eve juurde, kes oli kunagi Küla juuksurina töötanud, kuid siis Linna meelahutustööstusesse sukeldunud, et ta meile korralikud sõjamehe soengud teeks. Eve juurde jõudnud, ajasime kõigepealt viinad sisse ja mängisime patriootilisuse tõstmiseks rahvuslikke mänge linnade põletamist ja potkitnoid. Kes kaotas, pääses Evega maadlema, sest tead, sellel, kel kaardimängus ei vea, pidavat jälle naistes vedama. Kui meist enam maadluses asja ei olnud, pügas Eve meil pead paljaks.

Viikingisoengud peas, ajasime joped selga ja padavai burksiputka ette, et sõjakäiguga algust teha. Võtsime igaüks neli burksi ja õlled ette ning hakkasime salka kokku panema. Igaüks, kes oli normaalne mees ja vähegi autoriteeti kaasa tõi, sai musta jope selga ja lasi pea paljaks pügada, siis võis ta Odini sõdalastega liituda. Lõpuks oli meil salk koos: Timo-Cevin, Renku, Aiku, Pets, Jarmo, Valdis, Dildomar, Pässa Rixx ja tema tuunitud bemu, Maksim Mõigust, Kalle Luunjast, offrõudi kunn Muda-Mati, Lemps, Mäidu, Väinu, Ants, Vellu, Kostja, Vasja, Slaava, Voova, Peipsi Koolja, Ivar nõukogude armeest, koer Sharik ja Ivari tungival nõudmisel tema abikaasa Anfissa Fjodorovna. Algul me mõtlesime, et eitesid ei võta, sest vastupidi, meie kui tõelised mehed, peame eitesid pagulaste eest kaitsma, aga Ivar seletas, et Anfissa joob viina nagu tõeline mees, peksab terve meie kamba ühe käega läbi ning omal ajal tuli Musta mere laevastiku sambomeistriks nii meeste kui naiste arvestuses. Selle peale läks minu sõps Mann ehk Maerut-Mannjaana aga kurjaks, äksi täis, miks teda diskrimineeritakse ja lubas mu halastusseksist ilma jätta. Nii pidime temagi lõpuks salka munsterdama, et meil naisi rohkem oleks.

Üsna mitut burksiputka püsiklientuuri liiget ei õnnestunud tabada, kes oli Soomes tööl, kes Norras ja nii mõnigi meist oli Austraaliasse välja jõudnud. Kamraad burksiputka eest Džipsi-Johannes, kellega olime koos kunagi lasteaias käinud ja hiljem arestimajas kinni istunud, pandi seal isegi vangi, kui ta ühel sealsel kaltsupeal ninaluu oli paigast välja löönud, sest see ei olnud nõus Marii-Minetti oma kebabiputkasse tööle palkama. Türa, nad võiksid valge inimese vastu vähe respekti üles näidata, sest meie tõime neile kultuuri. Burksiputka omad on alati tõe ja õiguse eest väljas olnud, seda ütles Šeikspiir … või oli see nüüd Tammsaare. Salga juhiks sai Renku, sest temal oli kõige rohkem autoriteeti. Oli ta ju teistest kauem vangis istunud, temal oli kõige rohkem tättuusid, kõige jämedam kuldkett ja uhked viie triibuga Adidase dressid. Meile jagas ta kohe rahvusliku mustriga tii-šörtid välja, millel oli sõdalase pilt peal. Maksim küsis, kas see on Kalevipoeg? Renku seletas, et see on Breivik. Salk ümises tunnustavalt, kõik olid kuulnud vahvast rätsepast, kes tappis mitusada pagulast ühe hoobiga. Renku asetäitjaks sai Ivar, sest tema oli Nõukogude armees teeninud ja omas teistest rohkem sõjalist väljaõpet. Kui me olime salga kokku saanud, ilmus ka esimene pagulane. Tahtsime talle kohe molli anda, aga tüüp kukkus selges eesti keeles kisama, ärge pekske, ärge pekske, ma olen oma. No mida vittu sa oma oled, kui sa oled neeger? Klemm seletab vastu, et tema nimi on Jaak ja hoolimata kahtlasest välimusest, on ta tegelikult tõupuhas eesti mees. Pagulasi ta tegelikult üldse ei salli nagu ka pedesid ja kui saaks, siis virutaks ta neile kohe raudlatiga. Tegime talle kohe katse, aga ta raisk läbis selle vaevata, tegi vahet saku ja alekoki õlledel ning sõi ära neli sealihaburksi ühtejärgi. No selge siis, et eestlane ja võtsime ta sõdalaste hulka vastu. Nigross, raisk! Musta jopet tal polnud, aga tüüp ajas ülakeha paljaks ja kirjutasime kriidiga talle siis musta selja peale – Odini sõdalased. Kombes!

Kui salk oli koos, võisime kohe tegutsema asuda, aga kõigepealt tuli avamispidu. Anfissa pakkus rahvale kõhutäidet, tegi oma firmarooga makaroonõ po-flotski – keetis potitäie makarone ning ajas mõned konservid ja sibulad ka sinna sisse. Seda nad sõid Musta mere laevastikus teenides. Meie võtsime tõrvikud kätte ja kõndisime kolm ringi ümber burksiputka. Pässa Rixx ajas oma tuunitud bemule hääled sisse ja demonstreeris burksiputka beibedele driftimisekunsti. Taustaks mängis rahvuslik muusika. Tead, sihuke kultuurne värk, Under, Adson, Jaan Kross … See, lapsed, on klassika nagu Ivar armastab öelda. Tema on klassikaline mees, sest nii kui ta kolmkümmend aastat tagasi Nõukogude armeesse aega teenima läks, teenib seal siiamaani, pole kuidagi enam välja saanud. Kuule, need rahvuslikud aated on mulle lapsest saadik tähtsad olnud. Minu mutt sünnitas kokku üksteist last ja panustas niiviisi tohutult eesti kultuuri arengusse ning eesti keele ja meele püsimajäämisse. Kujuta nüüd ette, milline kaotus oleks see eesti rahvale, kui meist keegi oleks  jäänud sünnitamata? Kust siis riik oleks endale sõdalasi saanud? Terve jalgpallimeeskonna saaks kokku, raisk. Mis teil on sellele vastu panna, ah? Kui meil oleks rohkem patriootlikke naisi, siis sünnitaksime need moslemid üle, saaksime suureks rahvaarvult ja mitte ükski neeger ei julgeks siia tulla. Läheksime hoopis ise Aafrikat vallutama. Ma ise alustasin ka hoogsalt ja tegin Cärlyn-Angelinale tite taha, kui too veel põhikooli viimases klassis käis. Einoh, kõik oli seaduslik, tsikk oli kuusteist täis. Nooreperelaenu eest ostsin bemarile vinged põhjatuled. Sellel eidel polnud muidugi patriotismiraasugi, põrutas esimesel võimalusel kellegi Marco nimelise moosiriiuliga Milanosse. Lubati modelliks teha. Nüüd on hädas, Timm saada raha, tahab koju! Fakk, sellised need naised on. Pealegi, kutid teadsid rääkida, et see Marco olevat hoopis pagulane ning passis seisab tal hoopis Ibrahim.

Meie laps Roberto-Ronaldinjo on aga vinge kutt, täitsa minu moodi. Oleks selliseid rohkem, siis ei sureks meie rahvas mitte kunagi välja. Praegu minu mutt kasvatab teda, mul pole ju aega, pean Soomes raha teenima, aga kui ta suuremaks kasvab, toon ta burksiputka ette ja õpetan driftima. Vittu küll, see on elu! Aga mis nüüd minust, räägime parem Odini sõdalastest. Kui pidu läbi, tuli teenistusse asuda, sest isamaa kutsus. Kõigepealt ootasime mitu tundi burksiputka ees, aga mitte ühtegi moslemit, neegrit ega muud pagulast ei tulnud burksi ostma. Ei tea, kuhu nad peitu olid pugenud. Pets teadis rääkida, et lennukitega olevat neid mitu tuhat salaja Eestisse toodud. Keegi olevat Saaremaal pagulast näinud ringi liikumas ja Jõgeval olevat kellelegi pagulased öösel aknast sisse tulnud ja ära vägistanud, nüüd olevat sitane pederast. Viinis vägistas Iraagist tulnud pagulane pidulikult kümneaastase poisi. Kui ajakirjanikud temalt peale sündmust korraldatud pressikonverentsil küsisid, miks ta vägistas, vastas pagulane, et seksinälg oli nii suur, ta olevat pidanud juba neli kuud ilma seksita elama. Türa, me neile pagulastele näitame! Kui mõne kätte saame, kütame kohe molli! Vitupead! Mida teha? Liikusime edasi Linna kaubanduskeskusesse, kuid sama lugu, ühtegi pagulast ei hakanud silma. Kas keegi oli neid hoiatanud?

Kaubanduskeskuses kohtusime oma küla poiste Raiberti ja Rögabertiga ning nad liitusid kohe meie võitlussalgaga. Nad tõid kaasa veel terve hulga nooremat rahvast: Carolina, Crisli, Celine, Carin, Crislyn, Crislin, Regon, Karinee, Phil-Benjamin, Nico, Geir-Melany, Keteli, Mairon-Daniel, Marto-Demar, Helery, Egerti, Liset-Marlen, Fredy-Andri, Kleer, Emily-Stella, Maikren, Saimon, Grishnakh, Maikren, Käroliis, Alice, Danita, Tarren, Triine-Beate, Kevin, Helily, Trond-Bjarte, Aisling, Brayen, Käthy, Mailete, Helys-Anette, Laura Lucia Maria, Sälly, Geidy, Hegeli ja Ismo. Tundsime, kuidas meie jõud kasvab, ainus probleem oli pagulaste puudumine. Sõitsime siis lihtsalt paarile mööduvale tüübile pasunasse. Lihtsalt niisama, preventiivselt, et meist märku anda. Nagunii olid tegelikult tolerastid, võib-olla isegi pederastid. Üks vilavate silmadega mehike astus juurde, surus kätt, patsutas tunnustavalt õlale ning kiitis: vot gorjatshie estonski parni, tovaristsh Putin ljuubit vas. Andis meile sada rubla ja oma telefoninumbri. Kui juurde vaja on, siis helistage ja küsige Joožikut. Marto-Demar pani ette minna tehnikaülikooli juurde passima, seal on alati mõni nõginina või rätipea ringi luusimas. Ma selliseid kohti natuke kardan, mingid kahtlased brillidega tüübid patseerivad seal, aga miks ka mitte! Lõpuks, kas sind ei aja vihale, kui sinul, põlisrahva seaduslikul esindajal, jäi omal ajal seitsmes klass pooleli, aga näed, mingi nõgi õpib siin prohvessoriks? Ja meie naised viivad nad ka ära!

39 kommentaari (+add yours?)

 1. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:08:17

  Vasta

 2. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:30:36

  Vasta

 3. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:41:43

  Vasta

 4. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:46:08

  Vaid kolm Kölni uusaastaöö seksuaalrünnakute eest vahistatud 58 mehest on pagulased
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/vaid-kolm-kolni-uusaastaoo-seksuaalrunnakute-eest-vahistatud-58-mehest-on-pagulased?id=73688591
  Bremer teatas täna aga, et temast on valesti aru saadud. Lõviosa kahtlusaluseid on välismaalased, kes enamasti on kas taotlenud varjupaika või viibisid Saksamaal ebaseaduslikult. Arreteeritutest olid aga vaid kolm – kaks süürlast ja üks iraaklane – äsja Saksamaale saabunud. Enamik kahtlusalustest olid Alžeeria, Tuneesia või Maroko päritolu ning kolm olid Saksamaa kodanikud, teatas Bremer. Veel ütles Bremer ajalehele Die Welt, et saadud 1054 kaubusest 600 olid seotud varguse, mitte seksuaalkuriteoga.

  Vasta

 5. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:49:44

  Odini sõdalaste esimene Norra-patrull kujunes haledaks tsirkuseks
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/odini-sodalaste-esimene-norra-patrull-kujunes-haledaks-tsirkuseks?id=73687145
  Sellega kaasnes mitu probleemi: esiteks kogunes samal päeval odinlastest neli korda suurem rühmitus inimesi, kes teatasid kategooriliselt, et nad ei taha mingit kaitset, teiseks püüdis odinlastega kampa lüüa kohalik moslemiaktivist ja kolmandaks on rusikapatrulli vastu nii kohalikud elanikud kui ka kohalik omavalitsus.
  Kuna Assidiq kinnitas, et on igati odinlaste ettevõtmise poolt ja islamiradikaliseerumise vastu, võttis kohalike Odini sõdalaste juht Assidiqi kampa. Kogu ülejäänud õhtu kõndis Assidiq odinlastega vapralt kaasas, kuigi tema värvikirev rahvusmüts torkas üleni musta riietunud süngete odinlaste seas väga silma ja teenis ära mitmeid lõbusaid pilke.
  „Kas te ei leia, et Norra sisseränne on kontrolli at väljas? Kas te ei märka, et illegaalsed immigrandid müüvad narkootikume ja tülitavad norra naisi?“ küsis Alte ülespuhutult vastu.
  „Siis peaksite te küll hoopis rootslased välja saatma,“ märkis vestlust pealt kuulnud mööduja. Taustaks tasub märkida, et viimasel ajal on Rootsi kuritegelikud jõugud ka Norrasse levinud ja võib oletada, et sellele viimane mees viitaski.
  Edasine öö kulges vaikselt – Tønsbergi tänavad olid külmad, vaiksed ja peaaegu inimtühjad. Üks baarist koju kõndiv ja üsna napsune daam siiski tänas kohatud Odini sõdalasi kaitse eest ja teatas, et „Neid kuradi sisserändajaid on siin liiga palju!“. Enamus kohatud inimesi siiski andis selgelt teada, et nad ei ole rusikameeste kaitsest huvitatud.

  Elu nagu Lilyhammeris 🙂

  Vasta

 6. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:50:29

  Lilyhammer Staffel 1 Folge 2 Mafiosi vs. Islamist

  Vasta

 7. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:51:17

  Urmas Sutrop: paramilitaarsed Odini sõdalased avavad ukse sõbraliku naaberriigi rohelistele mehikestele
  http://epl.delfi.ee/news/arvamus/urmas-sutrop-paramilitaarsed-odini-sodalased-avavad-ukse-sobraliku-naaberriigi-rohelistele-mehikestele?id=73691887
  Mida Odini sõdalased tegelikult Eestis teha tahavad, pole selge. Pagulasi, keda valvata, pole. Koos mitmete äärmusliikumistega on neil plaanis osaleda 24. veebruari tõrvikurongkäigul. Aga ükskõik, mida nad ka „rahumeelselt“ teevad, siis meile võõra sümboolikaga vormis tursked mehed tänavatel patrullimas ei tekita mitte kelleski kindlustunnet.
  Enamik inimesi tunneb sellise seltskonna ees vaistlikult hirmu.
  Kui aga kaitseliidu ja kaitseväe kõrvale tekivad kummalised ja hämara taustaga paramilitaarsed jõud, siis on see nagu avatud Pandora laegas. Kui me lubame Odini sõdalaste patrulle, siis kuidas me keelame ühe sõbraliku naaberriigi viienda kolonni aktiviseerumise Eestis.
  Rohelised mehikesed võivad siis ka koos Odini sõdalastega avaliku korra pidamiseks oma väeosadega Eesti tänavatel patrullima hakata, ikka selleks, et lihtsaid inimesi, rahvast, kaitsta.

  Vasta

  • K_V
   veebr. 17, 2016 @ 07:16:07

   “Koos mitmete äärmusliikumistega on neil plaanis osaleda 24. veebruari tõrvikurongkäigul.”

   Mitmel puhul on väidetud, et tõrvikurongkäikudel osalevad paljud lihtsalt sellepärast, et on ilus ja annab positiivseid emotsioone, pealike kõnepidamine annab sobiva helilise tausta, kui mitte väga sügavalt ja nohiklikult tekstide sisusse süüvida.
   Väita, et osalejad on kõik mingist poliitikast vaevatud, tundub ühtemoodi alusetu, ole siis poliitiline pooldaja või vastane.

   Vasta

   • ckrabat
    veebr. 17, 2016 @ 07:45:21

    1940.a., kui riiki pöörati, olevat põhimõttelisi protestijaid olnud käputäis, mõnikümmend inimest? lolli?, kuid paljud jõlkusid kaasa uudishimust. Ajalooannaalidesse läksid nad riigipöörajatena.
    Üldiselt ei huvita kedagi, missugustel motiividel sa mingil üritusel osaled. Osalemine ise on juba toetusavaldus. Samamoodi arvestab ka ürituse korraldaja sellega, et nende rongkäiguga võib liituda juhuslikke möödujaid, sest siis on võimalik näidata end tugevamana, kui nad tegelikult on.

 8. personainfieri
  veebr. 16, 2016 @ 20:51:56

  Eerik-Niiles Kross: Putini sõda kui silmamoondus
  http://arvamus.postimees.ee/3583807/eerik-niiles-kross-putini-soda-kui-silmamoondus
  Moskva on mitu kuud rääkinud, kuidas ta on «mures», et Euroopa ei suuda põgenikekriisiga toime tulla, samal ajal seda kriisi aktiivselt süvendades. Vene riiklik meediamasin, osa tänapäeva sõja masinast, on produtseerinud sadu liba- ja ülevõimendanud tegelikke uudiseid Euroopa saamatusest, nõrkusest ja kohesest kokkuvarisemisest. Neid uudiseid söödetakse Venemaa finantseeritud Euroopa paremäärmuslastele ja Vene riiklik trollidearmee täidab nendega eurooplaste sotsiaalmeedia ruumi. See ei ole lihtsalt «vene propaganda». Valeri Gerassimovi doktriini järgi on tegemist sõjaga, «informatsiooniliste meetmetega».

  Vasta

 9. Timo-Cevin
  veebr. 16, 2016 @ 22:37:18

  Pagulastega on seni sitasti. Rootsi kamraadid lubasid meile ühe saata, et meil oleks kellegi vastu võidelda. Püüdsid siis meile tänavalt ühe Eritrea naise kinni ja üritasid laevale sokutada, et Eestisse saata. See, raisk, kukkus kisama. Ei taha Eestisse! Ei lähe! Ükskõik kuhu, ainult mitte Eestisse! Ennem läheb Süüriasse Islamiriigi võitlejaks, kuigi on kristlane. Lubas ennast põlema panna, lõpuks hüppas reelingult alla ja ujus tagasi Rootsimaa randa. Meie, kas tead, oleme muidu tegudeinimesed ja hoiame burksiputka ees käed alati taskus. See tekitab respekti. Välja võtame ainult siis, kui mõnel neandertaalil on vaja sihverplaat segi peksta. Said aru?

  Vasta

 10. jolli
  veebr. 17, 2016 @ 21:05:20

  Vasta

  • ckrabat
   veebr. 17, 2016 @ 21:15:19

   Väga huvitavad tähelepanekud:
   «Eestis kutsutakse rühmaga liituma vähemalt 18-aastaseid mehi, kes pole muslimid. Klubi juhtide sõnul on üks nende eesmärke kukutada rahvast petnud Valitsus» (Päevaleht, 15.02).
   «Soldiers of Odin Estonia esmane eesmärk Eestis pole mitte patrullimine, vaid valitsusvastased protestimiitingud,» kirjutas 9. veebruari Postimees.
   Odini sõdalaste üleskutse: «Kõige olulisem on olla kohal 24. veebruaril korraldataval tõrvikurongkäigul, mis on odinlaste esimene avalik ülesastumine» (PL 15.02).

   Vasta

 11. personainfieri
  veebr. 18, 2016 @ 11:50:21

  IRLi liige Riina Solman asus odinlaste kaitsele: “Nüüd on vaja Eesti mehi kohitsema hakata!”
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/irli-liige-riina-solman-asus-odinlaste-kaitsele-nuud-on-vaja-eesti-mehi-kohitsema-hakata?id=73718591
  “Kuulge punased (roosid) ja kommunismi-ihalejad, kes lehe kaudu üritavad mehelikkust alla suruda. Kommunism on utoopia, kas ei ole ajaloost veel õppinud? Ja jätke kaitseliit ja kaitsevägi ükskord juba rahule. Alles see oli, kui nõudsite kaitsekulutuste viimist 1%-le SKP-st. Nüüd on vaja hakata Eesti mehi kohitsema sallivuse sildi all. Mõista on vaja, miks inimesed hirmu ajel nii käituvad ja maha rahustada, alternatiive näidata. Mitte kõiki kommunistideks kohitseda,” kirjutas Solman.

  Vasta

 12. personainfieri
  veebr. 18, 2016 @ 11:50:59

  Mihkelson: oht Eesti julgeolekule ei lähtu tehnikaülikooli ühiselamust, nagu võiks jääda mulje Odini sõdalaste eelarvamustest
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/mihkelson-oht-eesti-julgeolekule-ei-lahtu-tehnikaulikooli-uhiselamust-nagu-voiks-jaada-mulje-odini-sodalaste-eelarvamustest?id=73696463
  Mihkelson tuletas meelde, et kaitseväelased ning aktiivsed kaitseliitlased on andnud vande kaitsta Eesti põhiseaduslikku korda ning olla eeskujuks oma käitumisega kõigile isamaaliselt meelestatud kodanikele.”Nende tegevusest ja valmisolekust kodumaad kaitsta sõltub meie julgeolek. Oht Eesti julgeolekule ei lähtu aga Tallinna Tehnikaülikooli ühiselamust, nagu võiks jääda mulje Odini sõdalaste eelarvamustest. Kaitseväelased ja kaitseliitlased teavad väga hästi, milliste ohtude vastu nad harjutavad. Ja nad teavad ka väga hästi, kui ohtlik on Eestile ühiskonna lõhestatus ning omakohtule suunatud või õigusruumi aluseid eirav tegevus. Ükskkõik siis kelle poolt,” ütles Mihkelson Delfile.

  Vasta

 13. personainfieri
  veebr. 18, 2016 @ 13:22:32

  Vasta

 14. personainfieri
  veebr. 18, 2016 @ 13:25:06

  Vittu, see on elu!
  Välimuselt meenutab Jeesus Kristust 🙂
  Teiste arvates jälle madrus Denissovit.
  Житель Хакасии сбежал из реанимации, чтобы купить пива
  https://ruposters.ru/life/15-02-2016/sbezhal-chtoby-kupit-piva
  Посетители и работники торговой точки были шокированы, увидев завернутого в простыню полуголого мужчину, из тела которого торчали трубки для дренажа и вливаний. Температура воздуха в Саяногорске на тот момент составляла -16 градусов.

  Vasta

 15. personainfieri
  veebr. 18, 2016 @ 13:54:01

  Ükssõdalastest (Odin bojeviki) – kui igasuguseid ohte hakatakse tõeliste ohtude pähe endale ise välja mõtlema, siis näitab see lihtsalt, et rahval on väga hea elu. Kõige selle juures jääbki arusaamatuks, miks tahetakse vabaneda parteist ja valitsusest, kelle targal juhtimisel on hea elu juurde jõutud ning soovitakse pukki panna sellist valitsust, kelle juhtimisel jõutakse suurima tõenäosusega tõeliste ohtude manu. Kummaline.
  See, lapsed, on stultoloogia!

  Vasta

 16. personainfieri
  veebr. 18, 2016 @ 18:39:52

  Vasta

 17. personainfieri
  veebr. 18, 2016 @ 23:39:27

  Ligi veerand Eesti kodanikest peab ühiskondlikult suurimaks probleemiks pagulasi, sellele järgneb kaheksandiku arvates tööpuudus. Naised on nüüd immigratsiooni suhtes isegi skeptilisemalt meelestatud kui mehed.
  http://uudised.err.ee/v/eesti/e0703d37-ccc8-4837-9834-424db2d86b81/eesti-kodanikud-peavad-pagulasteemat-probleemiks-number-uks
  „On vastuoluline, et olukorras, kus Eestisse ei ole saabunud ühtegi kvoodipagulast, näeb konkurentsitult kõige suurem osa vastajatest pagulaste temaatikat praegusel hetkel eriti olulise probleemina. Euroopas toimuva taustal Eesti meediasse jõudnud informatsioon on seega tekitanud olukorra, kus inimestel on silmapaistev hirm massiimmigratsiooni ees,“ rääkis Turu-Uuringute AS-i uuringujuht Karin Reivart. „Märkimist väärib, et tegemist oli avatud vastustega küsimusega, mis tähendab et vastajatele ei olnud valikvastuseid ette antud ning nad pidid ise probleeme nimetama.“

  Vasta

  • jolli
   veebr. 20, 2016 @ 05:54:59

   „Märkimist väärib, et tegemist oli avatud vastustega küsimusega, mis tähendab et vastajatele ei olnud valikvastuseid ette antud ning nad pidid ise probleeme nimetama.“

   Veel probleeme avatud vastustest: Õlu on otsas. Õlleraha on otsas. Kelle kord on järgi minna? Kuju jäi mees, kes järgi läks? Kelle käsi see kausis on? Kes on Slava? 🙂

   Vasta

  • K_V
   veebr. 20, 2016 @ 09:05:30

   “…sellele järgneb kaheksandiku arvates tööpuudus.”

   Tööpuuduse leevendamiseks pidi olema kasulik palgataseme alandamine, vähemalt palgataseme tõus pidi Eesti konkurentsivõimet alandama.
   Viisakas variant tööpuuduse leevendamiseks oleks kodused tööd.

   Vasta

 18. jolli
  veebr. 20, 2016 @ 05:30:20

  Vasta

 19. personainfieri
  veebr. 21, 2016 @ 09:15:06

  Soini: Soomes töötavatele eestlastele tuleks maksta lastetoetusi Eesti elatustaseme järgi
  http://www.postimees.ee/3590135/soini-soomes-tootavatele-eestlastele-tuleks-maksta-lastetoetusi-eesti-elatustaseme-jargi
  Soome välisminister ja Põlissoomlaste juht Timo Soini ütles, et Suurbritannia peaministri David Cameroni soov piirata välisriikidesse makstavaid lastetoetusi on igati mõistlik poliitika ja pakkus, et samamoodi võiks toimida ka Soomes töötavate Eesti kodanikega, kelle lapsed elavad kodumaal.
  «See on täiesti mõistlik poliitika,» rõhutas Soini ja märkis, et sotsiaaltoetused ei tohiks olla teiste riikide kodanike jaoks rändemagnetid.

  Vasta

 20. personainfieri
  veebr. 21, 2016 @ 11:50:25

  Kes tahab Timo-Cevinist rohkem teada
  Üks mornivõitu hommik Timo-Cevini elus
  https://personainfieri.wordpress.com/2012/10/20/uks-mornivoitu-hommik-timo-cevini-elus/
  vs
  Üks asjalik argipäev Timo-Cevini elus II
  https://personainfieri.wordpress.com/2013/12/18/uks-asjalik-argipaev-timo-cevini-elus-ii/

  Vasta

 21. personainfieri
  veebr. 22, 2016 @ 09:00:00

  Lihtsameelsuse tamtammid
  http://www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/lihtsameelsuse-tamtammid/
  Meile on alati õpetatud, et lihtsad inimesed on kõigist kõige paremad. Erinevalt statistiliselt keskmisest prantslasest või ameeriklasest, kellelt välismaalased endale mõõtu võtsid, polnud meie ühiskonna hingeks mitte keskmine, vaid just lihtne vene inimene. Ta jagunes lihtsaks vene naiseks, lihtsaks töölisnoorukiks, lihtsaks mehejõmmiks, ja nad kõik suubusid kokku lihtrahva-nimelisse jõkke.
  Tema erijooneks on, et tal puudub analüütiline mõtlemine. Ta mõtleb pigem emotsionaalselt, lisades mõtlemisprotsessile oma tormilise, terveid alttõmbamiste ja vandenõude ahelaid sünnitava rahvaliku kujutlusvõime. Meil ei seostu analüüs mitte mõttetegevuse, vaid meditsiiniga: lähed analüüsi andma – ja kõik saavad aru, mida see tähendab.
  Keeruline inimene erineb lihtsast selle poolest, et ta kipub kõiges kahtlema ja esile tükkima. Ta laiutab oma isiksusega. Teda hüütakse sageli intelligendiks. Intelligendi häda on selles, et ta on valmis nägema sündmust eri vaatepunktidest: ta lippab sündmust vaatama kord eest, kord tagant, kord külje pealt. Kõige hullem, et ta on valmis nägema sündmust võõrast vaatepunktist, see on aga lihtsale inimesele täitsa arusaamatu.
  Meie inimene on lihtne, kuid üht-teist teab ta kindlasti: ta teab, et jõud on tugevam kui nõrkus, et võit on parem kui kaotus, et napsi võtta ja peale hammustada on alati parem kui siis, kui napsi pole ja napsikõrvane puudub.
  Lauake-kata-end ja lendav vaip – need on meie väljakutse kogu inimkonnale. Ootamatuid võrdlusi ei pruugi karta. Tõrjudes eemale Lääne tsivilisatsiooni tahma, tõmbame ülle lihtsameelse niudevöö. Häbeneda pole põhjust. See katab kõik, mis vaja.

  Vasta

  • K_V
   veebr. 22, 2016 @ 20:08:30

   @
   http://www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/lihtsameelsuse-tamtammid/
   “Ent seal, Euroopas, vilksatas lihtsameelsus viimati enam kui sajand tagasi.”

   Jutt on Venemaa ainetel ja raske on aru saada, kas peaksime ennast rohkem eurooplasteks või lihtsameelseteks pidama.
   Meie “intelligendid” süüdistavad kõige suuremas lihtsameelsuses Helme ja Ojulandi juttude kujutletavaid toetajaid, samas on just nendel kahel ette näidata kõige kõvem CV diplomaatilise professionaalsuse mõttes Eestis ja neid endid keegi lihtsameelsusest lähtumises ei kahtlusta. Ega mitte ka selles, et elusa pagulase nägemine nende maailmapildi tagurpidi pööraks. Lihtsameelsed, kelle ravimine pagulase teema peale mõtlemisest olla pagulaste maaletoomise peamine mõte, olla hoopis tõrvikurongkäikudest osavõtjad, kellest mul on jäänud mulje, et enamasti nad lihtsalt naudivad õhtusi jalutuskäike tõrvikute valgel – euroopalikult ja heaoluühiskondlikult.
   “Intelligendid” Eestis ise äkki mõtlevadki [analüütiliselt], aga kujutletavate lihtsameelsete puhul loodavad vaid, et pagulaste füüsiline kohalolek vabastab soovist pagulasteemal midagi mõelda ja see mittemõtlemine olla helge tuleviku saabumise tingimus.
   Miks pagulased üldse sellise massina tekkisid, selle koha pealt võivad seletavaks osutuda Lenini sõnad, et superkasumi lootus võtab kapitalistidelt au, mõistuse ja südametunnistuse.
   Kui ikka pagulaste orjatööst Euroopa majandusele õitsengut (ja omale siis äri õitsengut) loodetakse, miks mitte kriisidele kõigest hingest kaasa aidata.

   Vasta

 22. personainfieri
  veebr. 22, 2016 @ 19:33:14

  Vasta

 23. personainfieri
  veebr. 22, 2016 @ 19:33:59

  Pöidlaküüdi abimees väiksele inimesele
  http://nihilist.fm/poidlakuudi-abimees-vaiksele-inimesele/

  Vasta

 24. personainfieri
  veebr. 22, 2016 @ 19:38:51

  Vasta

 25. personainfieri
  veebr. 23, 2016 @ 08:19:30

  MEMORANDUM: KASULIKUD IDIOODID (NÄDAL 8)
  http://www.poliitika.guru/memorandum-kasulikud-idioodid-nadal-8/

  Vasta

 26. personainfieri
  veebr. 23, 2016 @ 08:28:47

  Loldiers of Odin Tampereella 16.1.2016

  Vasta

 27. personainfieri
  veebr. 23, 2016 @ 08:54:20

  Umberto Eco stiilinäide: IGIKESTEV FAŠISM
  http://www.vikerkaar.ee/2016/02/umberto-eco-5-i-1932-19-ii-2016/
  Põlisfašismi 14 tunnust, võrdlusmaterjalina päris hea

  Vasta

 28. personainfieri
  veebr. 24, 2016 @ 17:33:23

  Odini sõdalase jope osutus energiavampiiriks!
  http://avanejad.weebly.com/vaumlrsked-uudised/odini-sodalase-jope-osutus-energiavampiiriks
  Reede õhtul jalutas kaitseliitlane Siivart kuulsasse Pätriku baari oma iganädalast lastepraadi sööma. „Ärge sellest kirjutage, aga seal saab normulkin prae naljahinnaga. Saad viinerit, saad friikat, ketšupit ja ainult kolm viiskend!“ paljastab mees.
  Ukse ees passis kamp mehi, kes müüsid odavaid jopesid. „Alul vaatasin, et mingid mustlased jälle, aga siis selgus, et hoopis müüakse kaupa käest-kätte. Jumala okeid lendurijoped, selja peal sarvedega Siim Kallase pilt! Müüja ütles, et see on tip-top Odini firma sõjajope,“ kiidab ta. Jope hind sai 40 pealt 39.90 peale tingitud ja kaunis hilp vahetas omanikku. Uus jope seljas, otsustas Siivart lasteprae nautimise edasi lükata ning hoopis Valli baari minna. „Mõtlesin, et lähen paugutan tutika jopega tšikkide ees. Pärast oleks teinud juba eidele Pätrikus õhtusöögi välja,“ kirjeldas Siivart oma plaanimuutusi.
  Siivart istus baari leti taha, tellis omale millimallika allveelaeva (liitrisesse õllesse uputatud kolm Valli baari kuulsat millimallika pitsi) ja… „Rohkem ei mäleta midagi! Ärkasin alles pühapäeval ja olin trammi istmel, ilma jope ja rahata!“

  Vasta

 29. personainfieri
  veebr. 24, 2016 @ 18:10:39

  Odinlaste ja RÜE ühisel aktsioonil läks kismaks, kõnelejate mikrofonijuhet üritati välja tõmmata
  http://www.delfi.ee/news/ev98/uudised/odinlaste-ja-rue-uhisel-aktsioonil-laks-kismaks-konelejate-mikrofonijuhet-uritati-valja-tommata?id=73773445

  Vasta

 30. personainfieri
  märts 08, 2016 @ 08:48:45

  Karmide meeste varjus pool
  http://pluss.postimees.ee/3610087/karmide-meeste-varjus-pool
  Veebruari keskel oli Facebooki grupis Soldiers of Odin Estonia Support üle 5300 liikme, kelle tausta kohta asusime infot koguma. Andmetöötluse käigus leidsime, et kohtulahendite otsingusüsteemi kaudu on võimalik leida 5340 nimest 943 puhul seos mõne kriminaalasjaga. Ent see ei tähenda, et see hulk inimesi oleks veel kriminaalkorras karistatud, sest nimed võivad kuuluda ka tunnistajatele või mõnele teisele sama nimega eestlasele. Samuti tuleb arvestada, et tegelikult võib olla ka karistatute hulk suurem kui 943, sest kohtulahendite otsingusüsteemis pole kõiki kohtulahendeid ning leidub lahendeid, kus nimed on esitatud initsiaalidena või sootuks varjatud.
  Kõige suurema osa odinlaste toime pandud kuritegudest moodustab mootorsõiduki juhtimine purjuspäi. Vähemalt 93 korral on politsei avastanud mõne neist autoroolist sellises olekus, mida Eesti seaduste alusel loetakse kriminaalkuriteoks. See võib olla nii piisavalt tugev alkohoolne kui ka narkootiline joove. «Populaarsustabeli» teisel kohal on nende toime pandud vargused (65). Siinkohal tuleb silmas pidada, et tegu pole 65 vargusega, vaid enamaga, sest eri episoodide raames on varastatud ühtaegu mobiiltelefone, arvuteid, rahakotte, alkoholi, ehitustehnikat ja muid esemeid.
  Ent kaks «edetabelis» järgnevat kuritegu tekitavad kõhedust, arvestades just seda, et neil inimestel on soov tagada avalikku korda. 58 korral on mõni Odini sõdur süüdi mõistetud kehalises väärkohtlemises ning 36 juhul avaliku korra raskes rikkumises. Tavapäraselt hõlmavad selle paragrahviga seotud lahendid kellegi jõhkrat peksmist käte ja jalgadega, kehasse ja näkku. Kõige enam kuritegusid toime pannud odinlast on kriminaalkorras karistatud vähemalt 11 korral.

  Vasta

 31. jolli
  märts 09, 2016 @ 11:43:22

  🙂

  Vasta

 32. ckrabat
  mai 18, 2016 @ 18:19:42

  Vot see on alles MEES 😀

  Odinlaste juht on Soomes peksmises süüdistatuna kohtu all: ohvril purunes lõualuu
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/odinlaste-juht-on-soomes-peksmises-suudistatuna-kohtu-all-ohvril-purunes-loualuu?id=74561735

  Vasta

 33. Trackback: Persona in fieri edekabel TOP-500 aastatest 2010-2016 | Persona in fieri

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

veebruar 2016
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: