Nabala-Tuhala kaitseala reptiilide poliitiline avaldus murjani- ja kooselupaanika kohta

@ckrabat
Meie, Nabala-Tuhala kaitseala koobaslinnade reptiilid, tunneme sügavat muret lollide kasvava aktiviseerumisega meie asurkonna vahetus läheduses ning nende poolt võimendatud murjani- ja kooselupaanika laialdasele levikule Eestis, mis on suureks ohuks teiste liikide turvalisusele. Juhime tähelepanu nakkusohu levikule, sest aktiivne loll on inimesele ja ühiskonnale ohtlik. Reptiilid annavad teada, et need kuradi homod ja pagulased jätavad neid täiesti külmaks ja üldse ei eruta nagu ka „suuremat osa tavalisi ja sugugi mitte nii huvitavaid inimesi, kes tunnevad, et nad on kistud mingisugusesse kummalisse võitlusesse“ (M.Lotman). Kes kurat kaitseb nende huve, raisk, kes pagulasi ei karda ja keda homod ei eruta? Kes kaitseb tavalist normaalset inimest või reptiili? Kui keegi on siinses meie täna väga meediakeskses ühiskonnas diskrimineeritud ja kelle huvide eest ei võitle mitte keegi, siis just seesamune eelmainitud grupp. Meie kõrvad jooksevad Novgorodi WC kaudu võimendatavast mölast juba sitavett, kuigi ükski Novgorodi WC nn ekspert vaevalt, et on elus ühtegi homo näinud, kui ta just ise ei ole, ning veel vähem pagulasi. Kamoon, siia ei taha lätlasedki tulla.

Käesolevaga kuulutame välja jahihooaja ning anname inimestele lollijahi loa. Kui te näete nakkusohtlikku lolli, siis tuleb see kohe viia mehhaaniku juurde või raskematel juhtudel utiliseerida. Esmaabi korras võib lollile lõuga sõita, jõuga, või siis molli väänata, äkki võtab pildi ette. Kuidas ära tunda nakkusohtlikku lolli? Meie tähelepanekute kohaselt levib nakkus eelkõige vabavara põhjal toanurgas ise valmistatud sertifitseerimata lollide hulgas. Kui te näete, et loll teeb nurgas ümber oma telje ringe ja ajab sinist suitsu välja, siis on ta suure tõenäosusega nakatunud. Samuti on kahtlased lollid, kes vahivad tähti ja teevad suitsu, selle asemel, et kulda kaevandada ja püramiide ehitada, mille tarvis oleme nad siia planeedile kunagi toonud! Tervitame ajalehe Postimees anonüümse kommentaariumiruumi sulgemist. Nabala- Tuhala kaitseala reptiilid taunivad leheneegrite kihutustööd lollide hulgas ja mõistavad neile leheneegritele, kes õhutavad murjani- ja kooselupaanikat reptiilide kõrgeima karistuse – elusalt nülgimise!

14 kommentaari (+add yours?)

 1. ckrabat
  veebr. 01, 2016 @ 18:44:11

  Edward Lucas
  5 tundi ·
  Twitter
  ·Excellent decision by Estonian daily @postimees to stop anonymous comments – a cesspool of Kremlin trolls. Hope others will follow

  Vasta

 2. ckrabat
  veebr. 01, 2016 @ 18:50:42

  EKRE loob ühendust islamivastaste ja Putini-meelsetega
  http://epl.delfi.ee/news/eesti/ekre-loob-uhendust-islamivastaste-ja-putini-meelsetega?id=73559917
  Laupäeval korraldab EKRE üle Eesti solidaarsusüritusi ühendusega Fortress Europe, kuhu kuuluvad ka venemeelne Itaalia erakond Lega Nord ja poliitiline liikumine ­PEGIDA, mille meeleavaldustel on väljendatud toetust ka Putini poliitikale.

  Hakkab looma 🙂

  Vasta

 3. ckrabat
  veebr. 01, 2016 @ 19:08:10

  DELFI VIDEO: Uus videouudiste saade „Sensor“ seletab lahti, keda toetab EKRE laupäevase solidaarsusüritusega
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfi-video-uus-videouudiste-saade-sensor-seletab-lahti-keda-toetab-ekre-laupaevase-solidaarsusuritusega?id=73566445

  Vasta

 4. ckrabat
  veebr. 01, 2016 @ 21:50:26

  Vasta

 5. ckrabat
  veebr. 01, 2016 @ 21:55:15

  Vasta

 6. ckrabat
  veebr. 01, 2016 @ 22:09:47

  Vasta

 7. ckrabat
  veebr. 01, 2016 @ 22:33:53

  Mihkel Mutt: primitiivsuse ühtne väljateooria
  http://kultuur.err.ee/v/arvamus/42ca9308-c050-445f-8776-f5c7cda4a514/mihkel-mutt-primitiivsuse-uhtne-valjateooria
  Ükskõik kui kaugele me ajas tagasi ei vaata, ikka kohtame mõtteviisi, mille järgi paremad ajad on minevikus. Juba Hesiodos oli leidnud VII sajandil e. Kr., et „elame langusajal”. Vanasti, kuldajal olnud inimesed loomult rahuarmastavad ja polnud sõdu. Samuti puudunud „väliskaubandus ja turism” ning kõik püsinud kenasti kodus ega ihalenud võõramaa kaupu. See olnud vooruse pant. Hesiodos arvas koguni, et vanasti olid inimesed taimetoitlased.
  Minevikuihaluse kõrval on küll alati eksisteerinud ka utoopiad (esimeste seas Homerose „Odüsseia” ja Platoni „Riigist”), need ei kadunud isegi progressi-idee hoogustumise kõrval XIX sajandi industriaalrevolutsiooni aegu. Aga elukvaliteedid, mida neis peeti ideaaliväärseks, olid põhimõtteliselt needsamad, mis arvati olevikus olevat kaotsi läinud.
  Sest asi pole minevikus kui niisuguses, s. t. ajaliselt eelnevas (kuigi ükskord tekib ka säärane — puhtretrolise igatsuse kujul, mis nüüdisinimesele nii tuttav), vaid selles, mida see minevik arvatakse sisaldanuvat: vanasti olid voorused veel alles, inimesed olid õilsamad ja ausamad, paremad ja… ehtsamad. Olemegi maininud omadust või koguni kategooriat, milleta ei saa läbi kogu järgnevas artiklis. Nimetame seda kindluse mõttes rahvusvahelise sõnaga „autentsus”, et välistada „kohalikke” kõrvalmõjusid. Just autentsus on see, mis seostub sotsiaalse mõtlemise pikaajalises narratiivis ühe teatava nähtuste kompleksiga. Viimast on raske üheselt tuvastada, defineerimisest rääkimata, nii et paratamatult tekib kahtlus, kas pole tegemist platonistliku ideaalvormi või virvatulega. Aga nähtuse defineerimine pole praegu peamine, osutagem ilmumitele, kus see alatasa välgatab. Ehtsus on üks peamisi mõisteid, mille ümber on uuemal ajal keerelnud „õige elamise” küsimus. Sellest omakorda on mitmel puhul võrsunud vajadus ideaalile vastavat „õiget ühiskonda” teadlikult (ja enamasti jõuga) kujundada.

  Vasta

 8. Trackback: Reptiilivaimustusest | NugiBlogi
 9. ckrabat
  veebr. 02, 2016 @ 10:42:51

  Vs: “Blogija, kes vaid paar päeva tagasi (vahust nõretavalt) valitud rahvast ja nende raskeid üleelamisi ülistas, pruugib äravahetamiseni sarnaseid kõnekujundeid (kulla kaevandamine, peast lollid) täna reptiilide teemas.”

  Peast lollid – see pole täpne, ikka üle kere lollid 😀
  Loll kui iseseisev võõrliik on tervik. Ei ole nii, et inimesele või reptiilile on lolli pea külge monteeritud. Vastupidi võib küll olla. Tuleb selget vahet teha erinevatel liikidel: reptiilidel, inimestel ja lollidel. Lollid on umbes 10-14 000 aastat tagasi maaväliste reptiilse päritoluga tulnukate sisse toodud ja Maal indutseeritud eraldiseisev tehislik liik (pmst robot), mis on inimestega küll väliselt sarnane, kuid erineb geneetiliselt neist ikka olulisel määral. Algselt neid toodetigi selleks, et kulla kaevandamine ja püramiidide ehitamine ei katkeks, sest Maad asustanud looduslikud organismid (inimesed) selleks ei sobinud – nii nagu hiljem indiaanlaseid polnud mõttekas kasutada istandustes, vaid Aafrikast hakati eksportima paremini kohanevaid neegerorje. Vahet tuleb teha veel ka alglollidel (igigidel) ja kohapeal tööstuslikult toodetud masstoodangul. Kuna sertifitseeritud ja kõrgekvaliteediliste alglollide sissetoomine muutus kulukaks, käivitati lollide tootmine kohapeal.
  Täpsemalt vt https://personainfieri.wordpress.com/2013/05/04/kuidas-lollid-maa-peale-sattusid/

  Vasta

  • K_V
   veebr. 03, 2016 @ 08:47:44

   “Loll kui iseseisev võõrliik on tervik.”

   Loodusteaduslikust meelelaadist läbiimbunud kodanikud ei suuda mõista lollide kui liigi seoseid loodusteadusliku liigikäsitlusega, sellepärast siis kasutavad sõna “loll” traditsioonilisel viisil. Tuleks ikka puust ja punaselt selgeks teha.

   Vasta

 10. jolli
  veebr. 02, 2016 @ 16:07:16

  Inimene, loll ja reptiil…. 🙂

  Vasta

 11. personainfieri
  veebr. 02, 2016 @ 17:09:54

  Vao varjupaigataotlejate majutuskeskuses laamendamine tõi kriminaaluurimise
  http://uudised.err.ee/v/eesti/2ba72381-aff0-45a4-9f8e-df821ee592c1/vao-varjupaigataotlejate-majutuskeskuses-laamendamine-toi-kriminaaluurimise
  29. jaanuaril kell 16.45 sai politsei teate, et Väike-Maarja vallas Vao külas varjupaigataotlejate majutuskeskuse ees on viis lärmavat meest, kellest kolm sisenesid omavoliliselt majutuskeskuse ruumidesse ning ka ühe varjupaigataotleja eluruumi.
  Mehed olid majutuskeskuse elanike suhtes vaenulikult meelestatud ja provotseerisid kaklust ning ei allunud keskuse töötajate korduvatele korraldustele lahkuda ja lahkusid alles pärast seda, kui juhtunust teavitati politseid.
  Politsei jõudis kohale kümnekonna minutiga, kuid selleks ajaks olid mehed lahkunud. Meeste sõiduki ja isikukirjelduse alusel peatasid Lõuna prefektuuri politseinikud Tartus sõiduauto Audi80.
  Autos olnud viiest mehest neli olid alkoholi tarvitanud, kuid juht oli siiski kaine. Kõik mehed on varasemalt kriminaalkorras karistatud.

  Vasta

 12. personainfieri
  veebr. 03, 2016 @ 17:05:14

  Urmas Sutrop: Odini sõdalased võiks keskenduda Odini haua valvamisele
  http://arvamus.postimees.ee/3562855/urmas-sutrop-odini-sodalased-voiks-keskenduda-odini-haua-valvamisele
  Odin on võõras – sisserändaja idast, keda germaanlased austama on hakanud. Nüüd tahab natuke Odini rahvast ka oma jumalale järgneda. Ja neid ootavad ees Odini sõdalased, kes neid kaitsevad ja nende eest hoolitsevad. Milline idüll! Või olen ma millestki valesti aru saanud?
  Eestlastele on Odin võõras, ta pole meie jumal, ta on ka Skandinaavia jumalana võõras, võõrad on ka tema sõdalased. Aga me võime uhkust tunda, et meie Osmussaarel (rootsi keeles Odensholm) asub Odini haud. Tema hauatähiseks olnud rändrahnu – Odini kivi –, lasksid Vene okupatsioonisõdurid õhku. Seni, kuni meil veel Odini rahvast, st pagulasi ei ole, võiksid Odini sõdalased minna Osmussaarele Odini hauda valvama.

  Vasta

 13. personainfieri
  veebr. 03, 2016 @ 17:30:20

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

veebruar 2016
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: