Uustaastaöö Kölni raudteejaama esisel

@ckrabat
Näiliselt on kõik lihtne. Kardetud pagulaste hordid, marutõbised moslemineegrid, märatsevad uusaastaööl Kölni raudteejaama esisel platsil ja vägistavad saksa naisi. Kohe-kohe on nad Eestis. Oh õnnista ja hõiska, ekretiinivägi, sinu märjad unenäod on täide läinud! Totaalne meedia taob usinasti plekktrummi: „Meie omasid rünnatakse, ma kordan, meie omasid rünnatakse!“ Anonüümne kommentaator Paharet hõiskab peagi anonüümsust kaotavas Postimehe kommentaariumis: „Vahest mõtlen kas Hitler oli ikka nii halb inimene kui ajalugu väidab.“ Eesti raporteerib uhkelt, et keeldus kolmest meessoost pagulasest. Rohkem lihtsalt ei tahtnud keegi tulla. Agentuur „naised saunas rääkisid“ teatab läbi meediakanalite: „Kölni politsei juhtkonna olulised avaldused seksuaalsete kallaletungide kohta uusaastaööl on nähtavasti valed, ilmneb operatsioonis osalenud Kölni politseinike ütlustest ajalehele Welt am Sonntag… Vaid väikese vähemuse näol oli tegemist põhja-aafriklatega, suuremas osas olid kontrollitud süürlased, väidavad Kölni politseinikud. Veel ühes punktis räägivad operatsioonis osalenud politseinikud muud kui on ametlikult teatatud. Nimelt on ametlikult öeldud, et tegude toimepanijate peamine eesmärk oli varastamine ning seksuaalne ahistamine oli vaid kõrvaltegevus. Tegelikkuses oli see täpselt vastupidi, ütlesid Kölni politseinikud Welt am Sonntagile. Eeskätt oli see peamiselt araabia päritolu toimepanijate jaoks seksuaalkuritegevus või, kui seda nende vaatenurgast öelda, nende seksuaalne lõbu. Grupp mehi piirab naissoost ohvri sisse, surub ta enda vahele ja hakkab teda vägistama.“ Pole teada, kes laskis tõde seekord sedapidi paista, kuid ju oli niiviisi kellelegi vaja.

Welt am Sonntag edastas populaarse sõnumi, mida näljased rahvamassid murumängude ootuses gladiaatorite areenil pingsalt ootasid. Nemad olid oma süüdimõistva otsuse juba teinud ning ühtegi teist otsust nad ei olnud lihtsalt valmis enam aktsepteerima. Hõissa, näljamängud las alata! Kui võrrelda eesti delfi kommentaariumis meelt avaldava üdini rahvusliku kört ja kama oriented ekretiini sõnavara vene delfi kommentaariumis meelt avaldava puutinlase sõnavaraga, siis on nagu kaks tilka vett. Siinkirjutaja vaatas ühelt pagulastevastaselt saidilt üle jutu taustaks olnud kellegi türklase tehtud Youtube video Kölni raudteejaama esisest uusaastaööl ja tegi järgmised tähelepanekud: 1. Seal oli tõesti palju mitteaarialase välimusega ja mittesaksa keelt kõnelevaid meeskodanikke. 2. Nad jõid Allahile mittemeelepäraseid jooke, tegid suitsu võimalik, et kangemate ainetega kui lihtsalt tubakas ja pildistasid mobiiltelefoniga. Mingi intsident oli, kus kellelgi kukkusid mingid klaasist pudelid puruks. Kas nad üksteisele perset näitasid ja jääveega üle kallasid, ei õnnestunud tabada. Samuti ei pannud ühtegi condom challenget tähele. 3. Naisi oli vähe. 4. Rakettidega vehiti üsna hoolsasti ja seal oli mitu juhtumit, kus keegi võis sellega pihta saada. 5. Mingeid suuri rahutusi või tõsisemat kismat, kus oleksid käed käiku läinud, jällegi ei pannud tähele. 6. Ei hakanud silma mitte ühtegi politseinikku ega ka kiirabiautot. 7. Mingit otsest ahistamise juhtumit samuti ei sattunud kaadrisse. Ma üldse ei eita, et mingeid taolisi juhtumeid võis seal esineda, sest rahvast oli palju, kuid üldine foon tundus olevat rahulik, kaugel sellest, mida meie tunneme siin Pronksiöö nime all. Selliste vaadete eest sõimavad ekretiinid juunikommunistiks ja ISISe agendiks :).

Postimehest võib lugeda näiteks järgmise intsidendi kohta: „Uwe Beister veetis uusaastaöö koos oma tütre Tabea ja tolle abituriendist sõbranna Leaga Kölni raudtejaama lähedal restoranis, kuid ilutulestikku vaatama minnes ja hiljem koduteel langesid noored naised ahistajate küüsi. Isa seisis eespool ja jälgis ilutulestikku, kui kuulis seljatagant karjatust: ahistaja oli ta tütre Tabea üles tõstnud ja rindu käperdanud, ent lasi naise tulema. Vahetult enne oli õues suitsetamas käinud Lea sattunud nelja tumedat verd prantsuse keelt kõnelnud mehe ohvriks, kes teda suudelda ja käperdada üritasid. Veidi pärast seda otsustas Beister koos tütarlastega pidustustelt lahkuda, kuid raudteejaamas tabas neid täielik šokk: jaam oli pungil tema hinnangul araablase välimusega mehi, ent ühtki politseinikku ega raudtejaama töötajat polnud näha.“ Video põhjal tuleb härrasmehega nõustuda, korrakaitsjaid minu silm küll ei haaranud, kuid huvitavaks teeb kogu loo, asjaolu, et ründajad rääkisid omavahel prantsuse keelt. Miks just prantsuse keelt? Süüria on tõesti endine Prantsusmaa koloonia, kuid prantsuse keelt sealseks lingua francaks küll nimetada ei saa, pigem räägiksid nad mõnda araabia dialekti. Küll kipuvad prantsusekeelsed olema Prantsusmaal ja Belgias sündinud Põhja-Aafrika päritoluga mitmenda põlvkonna immigrandid, kellest mõned on silma paistnud ka terrorismirindel, Charlie Hebdo või Bataclani veresaunades. Kas need korratused olid Islamiriigi organiseeritud? Seda enam, et teateid ahistamistest hakkas kerkima nagu seeni peale vihma veel teistestki Euroopa linnadest, isegi Helsingist.

Ühesõnaga, nähtavasti tekkisid paari kebabiputka ees lahkarvamused, võibolla isegi mõni brünetim mees ajas mõnele plikale ligi. Kõigele sellele pandi halloo külge ja mõnele vanemale daamile tuli isegi politsei number meelde. Pealegi ei karjunud keegi seal eriti islamistlikke loosungeid, tüübid tarbisid avalikult Allahi poolt keelatud jooke, ühe korra hakkas tõesti kõrva kellegi poolt lausutud allahu akbar, aga see ei kõlanud väga loosunglikult, pigem umbes nagu üks vant ütles teisele: head uut aastat, issand olgu kiidetud. Pürotehnikaga käitusid nad seal tõesti ettevaatamatult, kuid väidetavalt seadis politsei kolmveerand tunniga 23.30-00.15 ordnungi majja. Loomulikult, kui seal mõne burksi- või kebabiputka ees kedagi ära ei tuntud või kellelegi ronisid aknast tulnukad sisse, see on omaette keiss, millele tulebki reageerida, aga informatsioon selle kohta, mis seal tegelikult toimus on ikkagi vastukäiv. Einoh, kui sa ikka väga tahad arvata, et need olid pagulased, siis ei aita selle vastu ükski vägi, ussi- ega püssirohi, siis tuleb nad vajadusel panna isegi prantsuse keelt rääkima ning siis sa näed neid vajadusel isegi turbanitega ja halatis. Sellepärast teab ka iga põlvepikkune ekretiin väga selgelt, kes seal täpselt olid ja mida nad tegid, sest nii on ette nähtud. Kui on ette nähtud, et toimus prantsuse keelt kõnelevate Süüria päritoluga hilismigrantide massivägistamine, siis nii on, ikka ükski naabrijuhan ei mölise, muidu kutsu Kõlvart, annab lõuga, jõuga.

Mis siis tegelikult teada on? Politseil olevat teada vähemalt 16 väidetavalt põhiliselt Põhja-Aafrika päritoluga kahtlusealuse nimed ja aadressid, aga niikaua, kui need pole avalikkuse ette jõudnud, jääme vastamisi ikkagi spekulatsioonidega. Kokku on räägitud 121 kuriteoteatest Kölnis uusaastaööl, millest kolmveerand on seksuaalse ahistamise kohta. Tähelepanu, mitte ühtegi tõendit selle kohta, et ahistajate näol on tegemist hilismigrantidega avalikkuse ette pole toodud, kui me jätame välja infoagentuuri „naised saunas rääkisid“, millele tugineb ka eelpool toodud Welt am Sonntagi informatsioon. Eriti rõõmsad on sellist informatsiooni levitama paremäärmuslikud ja pagulastevastased jõud, mis on ka arusaadav, sest nad suurendavad ühiskonnas natsimeelsust ja täidavad teadagi kelle poliitilisi eesmärke. Düsseldorfi elanikud on sotsiaalmeedias avaldatud üleskutsetele reageerides alustanud omakaitsejõudude „Bürgerswehr“ formeerimist. Väljakul oli näha tuhandeid mitteaaria välimusega meeskodanikke, kes tegelesid ilutulestikku tekitava pürotehnikaga ja heitsid rahva hulka pudeleid. McNeo ühiskonnablogis leidsin ühe vähestest asjalikest aruteludest Kölnis toimunu kohta, millega siinkirjutaja suures osas nõustub. Kui tegemist oli organiseeritud aktsiooniga, siis võib selle taga olla kolm allikat: 1) Islamiriik – lootes konflikti Euroopa pinnale laiendada; 2) Venemaa – soovides näidata Euroopat nõrga ja ebausaldusväärsena; 3) Natsid ja nende sõbrad – unistades tulla murjanipaanika laineharjal võimule. Huvitava, kuigi mitte üllatusliku teadaande esitas Briti ajaleht The Telegraph, kes avaldas parlamendi protokollid kahe telefonikõne kohta Tony Blairi ja Muammar al-Gaddafi vahel. Gaddafi rääkis relvastatud äärmusislamistidest, kes Lähis-Idas inimesi terroriseerivad ja valmistuvad Euroopat ründama. Diktaatorit vihastas see, et tema sõnum lääne meediat ei huvitanud. Gaddafi on läinud, kuid äärmusislamistid tegutsevad aktiivselt ja haldavad suuri alasid Liibüas.

Hei, uhnem 🙂

61 kommentaari (+add yours?)

 1. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 00:59:56

  Selles võrrandis on mitu tundmatut muutujat ja suur osa meediasse paisatud informatsioonist on tulnud esmase emotsiooni pealt. Murjanipaanika levikus on mitmed eksperdid märganud sarnaseid mustreid. Mõningad märgid viitavad koordineeritud tegevusele. Kusagil paistavad kellegi kõrvad, kuid kelle? … Teadagi kelle … ???

  Vasta

 2. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 01:23:19

  Migrants in Germany fear backlash after sex assaults
  http://news.yahoo.com/migrants-germany-fear-backlash-sex-assaults-131456784.html
  On Friday the interior ministry said police had identified 31 suspects, including 18 asylum seekers, for mostly theft and assault offences, but reported no arrests so far.The suspects include two Germans, an American and a Serbian but most are from Arab and North African countries; nine Algerians, eight Moroccans, five Iranians, four Syrians and one from Iraq.
  Neli süürlast ja iraaklane võiksid tõesti kvalifitseeruda hilismigrantideks. Maroko, Alžeeria, Iraan – nendest riikidest üldjuhul ei põgeneta, vähemalt mitte paadiga. Saksamaa, USA, Serbia …

  Vasta

 3. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 02:06:16

  Mis on selle loo eesmärk? Eristada faktid spekulatsioonidest. Juba alguses mainitud põhjustel, et kellelgi oli vaja kellelegi midagi tõestada, on selle juhtumi kohale kõvasti vahtu loodud. Häälekamat enamust see arusaadavalt ei huvitagi, mis seal tegelikult toimus. Hirmukultuur on arenenud juba niikaugele, et paljud tajuvad seda seksuaalse naudinguna. Siinkohal oleks paslik tuletada meelde Abdul Turay artiklit möödunud suvest: “Veel üks asi, enne kui lõpetan. Nagu ma ütlesin: kui oleks minu teha, poleks ma olnud nõus ühegi varjupaigataotlejaga, üldse mitte ühegagi, sest sellest pole kasu ei neile ega Eestile, ent on täiesti vale arvata, et asüülitaotlejad on halvad inimesed. Nad on lihtsalt inimesed, nad ei ole vägistajad, ei ole terroristid, sugugi ei ole. See on tegelik erinevus Briti ja Eesti debati vahel: Suurbritannias on teemaks raha ehk see, kui palju kõik maksma läheb, Eestis on teemaks vägistamine. Psühholoog võiks küllap öelda, et selle taga ei ole mitte vägistamine kui selline, vaid seks või, nojah, seksi puudumine. Paremäärmuslased on ikka kas mehed, kes on seksuaalselt frustreerunud ja närvis, või naised, kes salajas fantaseerivad Usain Boltist või lausa Tyson Beckfordist. Jah, otsige Google’ist, seal on see kõik kirjas.”

  Vasta

 4. jolli
  jaan. 09, 2016 @ 10:45:42

  Eks lõunamaa mehed pole purjus naisi näinud, loodavad juhust kasutada. Nende omal maal võetakse midagi maha sellise käitumise eest.
  Europoliis on samas poliitikute poolt nii tasalülitatud, et ei tohi oma tööd teha, keda huvitaks poliitiku jutt korras riigis? 😀

  Vasta

 5. jolli
  jaan. 09, 2016 @ 13:01:28

  Huvitav on muidugi sotsimeedia kannapööre- enne ülistati sisserännet mis jõuti, siis nüüd on pagulased kõiges süüdi. Kas saadi teadagi kellelt mingid uued käsulauad. 😀

  Vasta

 6. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 13:54:41

  Kahtlane on juba see, et millegipärast toimus uueaastaööl seksrevolutsioon mitmel pool Saksamaal ja Põhjamaades – Kölnis, Hamburgis, Helsingis jne … varem polnud suurt midagi kuulda. Ja kes kurat need prantsuse keelt kõnelevad mitteaaria välimusega mosleminoored täis jootis? 🙂
  Mitmed taustafaktid viitavad planeeritud ja koordineeritud aktsioonile.

  Vasta

 7. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 14:02:21

  Vasta

 8. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 14:05:33

  Vasta

 9. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 14:18:23

  Kölniöö Keskerakonna tööseminaril :irw
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kirgede-torm-keskerakonnas-dmitrijev-tikkus-siret-kotkale-ligi-ja-repinski-andis-talle-obaduse?id=73381837
  Repinski ütles rusDelfile, et rätikuväel Dmitrijev hakkas ligi tikkuma nende ühisele kolleegile, riigikogu liikmele Siret Kotkale. Kotka läks oma tuppa ning Dmitrijev hakkas sinna sisse murdma. Dmitrijevit maha rahustama läinud Repinski lõi Dmitrijevit ühe korra, kuid mingit suuremat kaklust meeste vahel ei olnud. Pärast seda läks Repinski magama ning ei teadnud Dmitrijevi käekäigu kohta enam midagi. Väidetavalt oli Dmitrijev veel mõnda aega endast väljas olnud ning pärast seda läks rooli taha. “Kuidas see kõik lõppes, teate ise,” ütles Repinski. Väidetavalt oli Dmitrijev rätikuväel ka õnnetuse hetkel.

  Vasta

 10. jolli
  jaan. 09, 2016 @ 15:35:12

  Ja kes kurat need prantsuse keelt kõnelevad mitteaaria välimusega mosleminoored täis jootis? 🙂
  Elu

  Vasta

 11. ckrabat
  jaan. 09, 2016 @ 23:16:49

  Terrorirünnakud Hurghadas
  Tädi räägib, mis elu on vs meedia 🙂
  DELFI VIDEO: Hurghadast saabunud eestlane: nad ei tahtnud kedagi tappa, vaid ise paradiisi pääseda
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfi-video-hurghadast-saabunud-eestlane-nad-ei-tahtnud-kedagi-tappa-vaid-ise-paradiisi-paaseda?id=73384895

  Vasta

 12. ckrabat
  jaan. 10, 2016 @ 15:39:33

  Saksa justiitsminister Heiko Maas teatas täna, et et tema hinnangul olid Kölni seksuaalrünnakud varem ette valmistatud ja koordineeritud.
  http://maailm.postimees.ee/3463019/saksa-justiitsminister-kolni-runnakud-olid-etteplaneeritud
  Minister lisas, et tema hinnangul on väiteid, nagu tõendaksid aga Kölni kuritööd seda, et võõramaalasi ei saa saksa ühiskonda lõimida, täielik jama.
  «Keegi pole suutnud mulle tõestada, et need rünnakud polnud koordineeritud ja varem ette valmistatud,» väljendas Maas täna tabloidis Bild am Sonntag avaldatud intervjuus kahtlusi, et tegu polnud juhuslike sündmuste, vaid ettekavatsetud aktsiooniga linna naiste vastu.
  Väljaanne viitas ka ametlikele politseiraportitele, kus mõned põhja-aafriklaste kogukonnad ärgitasid sotsiaalvõrgustikus kaaskondlasi tulema uusaastaööks Kölni raudteejaamahoone ja katedraali vahelisele väljakule. See oli ka koht, kus toimusid käperdamised ja taskuvargused, mille kohta on politseisse tehtud nüüdseks sadu avaldusi.

  Vasta

 13. ckrabat
  jaan. 11, 2016 @ 07:36:43

  Pegida nõudis naistele kaitset, naised nende „kaitset” ei tahtnud. Kölnis seisid nädalavahetusel vastakuti kolm meele­avaldust: naiste, neonatside ja antifašistide oma.
  http://epl.delfi.ee/news/valismaa/reportaaz-kolnist-pegida-noudis-naistele-kaitset-naised-nende-kaitset-ei-tahtnud?id=73389235

  Vasta

 14. jolli
  jaan. 11, 2016 @ 12:13:18

  ja kõiki kolme juhiti samast kontorist? 😉

  Vasta

 15. ckrabat
  jaan. 12, 2016 @ 00:01:51

  Cologne aftermath: Pakistanis, Syrian attacked in wake of New Year’s assaults
  http://edition.cnn.com/2016/01/11/europe/germany-cologne-migrants-attacked/
  Cologne police said a gang of 20 men attacked at least six Pakistani nationals Sunday, with two of the victims hospitalized. Five men later attacked and injured a man of Syrian descent, police said.

  Vasta

 16. ckrabat
  jaan. 12, 2016 @ 00:04:50

  Paris Police Station Attacker Was Arrested in Cologne for Sexual Assault
  http://www.breitbart.com/london/2016/01/11/paris-police-station-attacker-was-arrested-in-cologne-for-sexual-assault/
  The Syrian man who was shot dead while trying to attack a police station in Paris last week have been previously arrested for sexual assault in Cologne and may even have taken part in the attacks on New Year’s Eve.In Germany, he registered as an asylum seeker claiming to be 18-year-old Walid Salihi, but in France he called himself Tarek Belgacem. He also pretended to be Georgian and Tunisian. Uwe Jacob, director of the local criminal office, said: “We don’t know who the man really is.”

  Vasta

 17. ckrabat
  jaan. 12, 2016 @ 00:19:56

  Cologne attackers were of migrant origin – minister
  http://www.bbc.com/news/world-europe-35280386
  Those 19 suspects include 14 men from Morocco and Algeria. Ten of the suspects are asylum seekers, nine of whom arrived in Germany after September 2015.
  The other nine are possibly in Germany illegally, the interior ministry says.

  Click to access 160111berichtmik.pdf

  Vasta

 18. ckrabat
  jaan. 13, 2016 @ 12:04:57

  Taharrush gamea ja alfaisased
  http://www.lotman.ee/blogi/taharrush-gamea-ja-alfaisased
  Niisiis, machod ja alfaisased ei puutu asjasse. Nemad võistlevad emase pärast üksteisega, aga mitte ei tule talle kollektiivselt kallale. Näiteks võib üks alfaisane ahistada naist, jälitada teda hotellitoani ning koguni lõhkuda ta ukse kallal. Kui aga ta saab kusagilt välja ilmunud teise — temast ilmselt macholikuma — alfaisase käest obaduse, saab ta aru, et tema pretensioonid on alusetud, istub kurvalt autosse ja sõidab teelt välja. Sellised on alfaisaste lood, nende luuserimate omad.

  Vasta

 19. ckrabat
  jaan. 14, 2016 @ 00:58:56

  Palju toredaid inimesi: saage tuttavaks Tarek Belgacem:
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3392507/Man-attacked-Paris-police-station-classed-possible-terror-suspect-posing-ISIS-flag-living-German-asylum-centre-disappeared-December.html
  * Belgacem had been trying to enter the police station in Barbes, northern Paris, shouting ‘Allahu Akbar’ and threatening officers with a knife on the anniversary of the Charlie Hebdo attacks.
  * German authorities have confirmed Belgacem, lived in a centre for asylum seekers in Germany. It is believed he made several asylum claims using at least three different names.
  * Speigel Online reported that the man, believed to be a Tunisian national, had already been flagged by German police as a potential security threat after he posed for photographs at the asylum centre with the black flag of Isis.
  * He was last seen at the centre in December. He had even drawn an Isis symbol on the wall of the shelter.
  http://news.yahoo.com/french-police-station-attacker-made-swiss-asylum-claim-185956853.html
  * “At the behest of French authorities, fedpol (Swiss police) has looked into the identity of the individual shot dead on January 7 after attacking a police station in Paris,” said police spokeswoman Anne-Florence Debois. “He applied for asylum in January 2013. This request was turned down and the man was sent back to Italy in June 2013,” Debois said.
  * After comparing fingerprint records, the Tunisian authorities meanwhile confirmed to French investigators the man was Tunisian national Tarek Belgacem.
  * His fingerprints matched those of a man investigated for a 2013 burglary in Luxembourg.
  * German police earlier this week said the man had spent time living in an asylum seekers hostel in western Germany — some media reports alleged he had posed as a Syrian national — and had spent four years criss-crossing Europe.
  * Police found a handwritten note on his body in which he pledged allegiance to the Islamic State group.
  Probleem on selles, et Islamiriigi tüübid infiltreeruvad pagulaste hulka juba Euroopas. Põgenik Tuneesiast? Tüüpilise stultoloogilise objekti jaoks on need muidugi ühed murjanid kõik. Loomulikult kasutavad nad IS-s murjanipaanikat enda huvides ära ja sokutavad pagulaste hulka kindla missiooniga isikuid, et Euroopas rahutusi tekitada. PEGIDA tegutseb samade eesmärkide nimel.

  Vasta

 20. ckrabat
  jaan. 14, 2016 @ 01:07:58

  Vasta

  • ckrabat
   jaan. 16, 2016 @ 23:40:45

   Suspected terrorist who was shot dead trying to attack a Paris police station last week was reportedly arrested almost two years ago for sexual assault in Cologne
   http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/12093948/Paris-police-attacker-arrested-for-sex-assault-in-Cologne-two-years-ago.html
   * Bild newspaper claimed he was caught in February 2014 groping women in a night club in the same German city which saw hundreds of reported sex attacks on New Year’s Eve.
   * It has emerged that he claimed asylum in Germany in January 2014 under the name Walid Salihi, claiming to be a Syrian national. “We don’t know who he really is,” Uwe Jacob, director of the state criminal police in North Rhine-Westphalia, told Bild.
   * But he is also believed to have lived under several different aliases in six European countries. In France, he claimed variously to be a Tunisian called Tarek Belgacem, a Moroccan and a Georgian.

   Vasta

 21. ckrabat
  jaan. 14, 2016 @ 10:58:21

  http://www.lotman.ee/blogi/pikkade-kate-oo
  Erinevus rikastab. Vähemalt eesti keelt on juba rikastanud sõnaga ‘masskabistamine’. Ka saksa kultuur on rikastunud: vist juba igaüks teab, mida tähendab taharrush gamea. Küsimus on ainult, kas sellest saadakse adekvaatselt aru. Oma ebakompetentsust on demonstreerinud nii Kölni (ja laiemalt Saksa) politsei kui ka mitmed poliitika- ja ühiskonnategelased.

  Vasta

  • jolli
   jaan. 14, 2016 @ 19:17:52

   On nördimapanev see üleolek, mida mõni intellektuaal demonstreerib teistsuguste arvamustega vastakuti olles. Kasutatakse kaht labast demagoogilist võtet: see pole üldse probleem (ja ainult loll ei saa sellest aru) ning kes sa selline oled? Pärast ollakse üllatunud ja nördinud, et neile vastatakse samaga.

   Nojah, alati on risk, et ei tunta ära. 😀

   Vasta

 22. jolli
  jaan. 14, 2016 @ 18:50:59

  http://arvamus.postimees.ee/3468855/lauri-vahtre-kolni-massiahistamise-oleks-voinud-ara-hoida

  mingi point siin on, nii 10% ulatuses. korrakaitsega peab tegelema riik.

  Vasta

 23. jolli
  jaan. 14, 2016 @ 19:27:27

  Vasta

 24. ckrabat
  jaan. 15, 2016 @ 10:46:13

  Ka “pikkade käte öö” puhul on kõige suurem probleem selles, et paljude jaoks on kõik juba algusest peale selge, järgmine etapp on süüdlaste väljaselgitamine ning kolmas etapp karistamine ja siis saabub õnn meie õue peale. Aga kas on nii?
  Kogu selle teema juures on mitmeid küsitavusi, alates sellest, et inimesed ei tunne matemaatikat.
  Rahvahulk Kairos Tahriri väljakul ja Kölni raudteejaama ees pole omavahelises võrdluses relevantsed. Kölnis kipub ahistatavate suhtarv jõudma samale tasandile ahistajatega. Miks just Köln? Miks just nüüd?

  Vasta

  • js
   jaan. 16, 2016 @ 11:17:45

   “Miks just Köln? Miks just nüüd?”

   Vahel juhtub, et küsides juba oletatakse vastust. Kas Sa ise oskaksid vastata? Mul on mõned mõtted, need lähtuvad lord Ismay ütlemisest Põhja-Atlandi Lepingu Organisatsiooni olemuse kohta.

   Vasta

   • ckrabat
    jaan. 16, 2016 @ 12:48:55

    Loomulikult ma ei oska sellele vastata, milleks siis muidu küsida, pigem seletada juba ära, kuidas elu on – see, lapsed, ongi vandenõuteooria 😀
    Totaalne meedia genereerib praegu populaarset teadmist, et kõik pagulased, viimne kui üks, ongi seksuaalselt rahuldamatud, see on nende kultuuri osa ja vaadake, mis juhtuma hakkab. Kindlasti leidub Lollide Kojas hulgaliselt rahuldamatuid teadlasi, kes lisavad sellele teadmisele autoriteetsust. Niiviisi toodab ta ühelt poolt järelkasvu Pegidale, teiselt poolt aga Daesh’ile. Kolmandalt poolt on aga fakte selle kohta, mis Kölnis tegelikult toimus, üsna vähe, autoriteetne arvamus tugineb suuremalt jaolt spekulatsioonidele, kasvõi ahistatute arv hakkab varsti järele jõudma potentsiaalsete ahistajate arvule. Tahriri väljaku meeleavaldustele kogunes üle miljoni osalise, Kölni raudteejaama ees pidutses parimal juhul vaid mõni tuhat. Taharrush gamea on lihtsalt populaarne seletus sündmusele, mis rahuldab paljusid huvigruppe feministidest natsideni. Ma usun siiski, et politsei töötab professionaalselt ja selgitab välja, mis seal tegelikult juhtus, kuid see võtab aega ja seda ei saa teha meedia tähelepanu all. Samal ajal on meedia aga juba kujundanud populaarse teadmise ning kui politsei raport ükskord valmis saab, ei huvita see enam kedagi 🙂

 25. ckrabat
  jaan. 15, 2016 @ 16:19:47

  Väljaanne: soomlannad üritavad alaealistelt põgenikelt seksi osta
  http://maailm.postimees.ee/3469427/valjaanne-soomlannad-uritavad-alaealistelt-pogenikelt-seksi-osta?
  Soome väljaande Ilta-Sanomat andmetel on mitmed soomlannad üritanud alaealistelt põgenikelt seksi osta, pakkudes selle eest 20 eurot.

  Vasta

 26. jolli
  jaan. 15, 2016 @ 16:21:47

  Käivad raudteejaamas vaeseid põgenikke ahistamas? Irw

  Vasta

 27. js
  jaan. 16, 2016 @ 17:41:35

  “Miks just Köln? Miks just nüüd?”

  Küll mitte just Köln, Saksamaa aga siiski.

  Esimene idee on see, et maidani-tegemist katsetati esimest korda Põlis-Euroopas. See oli Maidan-Light, aga siiski.

  Aga too lord olevat siis öelnud, et NATO eesmärk, see on hoida ameeriklasi Euroopas, suruda maha sakslased ja tõrjuda venelasi.

  Ukraina kriisist alates on see joon omane ka järgnevatele kriisidele. Sanktsioonid eraldasid Euroopa Venemaast, pagulaskriis lahutab nüüd Saksamaad Euroopast, eriti Ida-Euroopast (Ahto Lobjaka hea viide twitteris: “Is Merkel Losing Europe?”, http://carnegieeurope.eu/strategiceurope/?fa=62453 ).

  Möödunud aasta tähtsamate uudiste hulgas oli seega vähe neid, mis ei oleks miskitpidi olnud seotud Saksamaa ja Merkeli (loomulikult ka ELi) maine kahjustamisega. Kreeka, Volkswagen, toimetulematus pagulastevooga või lausa selle korraldamine, Nordic Stream 2, Kölni värk või hiljutine enesetapurünnak turistide vastu Istanbulis. Needsamad küsimused, mis seisid ja seisavad Kölni linnavõimude ees, osutusid äärmuslikumal ilmnemiskujul ületamatuteks Janukovõtši jaoks. Isegi Erdogan nägi Gezi pargis kurja vaeva. Kaasaegne kodanlik administratiivvõim on tõsistes raskustes oma-õigust-täis “väljaõppinud” meeleavaldajatega. Ja peabki olema, aga see selleks.

  Saksamaa otsustab Euroopa suuna. Võibolla ta pole lõpuni veendunud, et Venemaa, mida tabab Iraagi või Süüria saatus, on talle ja kogu Euroopale kõige parem lahendus. Niisiis tuleb Saksamaale selgesti mõista anda, et igasugune kahtlemine maksab valusalt kätte. Sellepärast käib ka meie meedias säärane hirmutamine kaugete tontidega.

  Miskitpidi argument lõpuks. Kes on selle pagulasvoo loonud ja kes seda suunab? Ebainimlikult halastuseta käituv, seda Lääne meedias jultunult afišeeriv ISIS ja üks tema patroonidest – Türgi, NATO liige.

  MOTT?

  Vasta

  • ckrabat
   jaan. 16, 2016 @ 19:41:28

   Nojaa, seda ma nimetaksin klassikaliseks vandenõuteooriaks. Miks?
   1. Esiteks on see teooria spekulatiivne, ta ei tugine faktidele.
   2. Lord Ismay elas ühes teises maailmas nagu ka tema kaaasaegsed ameeriklased, venelased ja sakslased. Tema tsitaat on tänapäevastes oludes sama relevantne kui väita, et Kartaago tuleb hävitada.
   3. Ei ole olemas liikmesriikide huvidest eraldiseisvaid NATO huvisid nagu ka mitte müütilist Brüsselit, kõikejuhtivat EL panoptilist silma. NATO liikmesriigi Türgi huvid ei ole ilmtingimata NATO huvid nagu ei kehti ka populaarne müüt, et NATO on USA käepikendus, kes allub Washingtoni diktaadile.
   4. Maidan ei olnud Lääne provokatsioon, mida väidavad vandenõuteoreetikud, vaid mitmete siseriiklike protsesside koosmõjude tagajärg. Kõige suurem ajend ei olnud mingi välise jõu karvane käsi, vaid Ukraina enda majanduslik nõrkus, lokkav korruptsioon, sotsiaalsed probleemid ja lõhestatus. Samalaadsed protsessid algatasid ka Araabia kevade.
   5. Türgi ei ole ISISe patroon. Mingites küsimustes võivad nende huvid ju kattuda (kasvõi võitlus Assadi režiimi vastu) ja võib-olla tekib soov vahetevahel enda huvides ära kasutada, kuid kindlasti ei juhita Daeshi ei Ankarast, er-Rijadist ega ka mitte Dohast. Eraisikute hulgas võib Türgis olla loomulikult Daeshi poolehoidjad, nende tulud tulevad eraannetustest, mitte riikide rahakotist.
   6. Merkeli-vastasus on omane pigem Putini-meelsele PEGIDAle kui NATOle (kes on NATO?). Nt PEGIDA ühe poliitilise liidri Tatjana Festerlingi kõne on täis pikitud loosungeid nagu merkelism ja gabrielism (Sigmar Gabriel).
   7.Kes on selle pagulasvoo loonud ja kes seda suunab? Siin ma nõustun selles osas, et Süüriast lähtuvate põgenike osas tõesti pigem IS kui Assad (või Iraagi valitsus), kuigi suur osa neist põgeneb lihtsalt sõja eest. Kui neile Daeshi ideoloogia nii südamelähedane on nagu murjanipaanika ideoloogid väidavad, siis miks nad ei astu tema kuulsusrikaste võitlejate ridadesse, vaid põgenevad manduvasse ja moraalitusse Läände?

   Vasta

 28. js
  jaan. 16, 2016 @ 20:08:16

  M.K. Bhadrakumar Saksamaast ja Putini intervjuust ajakirjale Bild.

  http://blogs.rediff.com/mkbhadrakumar/2016/01/12/putin-throws-light-on-the-german-question/

  Vasta

  • ckrabat
   jaan. 16, 2016 @ 20:53:39

   Nii ja millele gaspadin Putin vihjab: kohtumistele, mis toimusid 1990.a. riikide vahel, mida täna enam eksisteeri (N.Liit ja Lääne-Saksamaa) ning poliitikute vahel), keda täna enam eksisteeri (Gorbatšov, Kohl, Genscher, Bahr), vahel toimunud vestlustele. Ma arvan isegi, et ta ei pruugi valetada ja sellised kõnelused võisid aset leida, sest need vastavad ajastu vaimule. Ta lähtub eeldusest, et poliitiline olukord, Euroopa ja NATO on täna samasugused kui täna 25 aastat tagasi. Samamoodi võiks ta öelda, et Kartaago tuleb hävitada või et poliitilisi otsuseid teevad marslased või reptiilid. Kusjuures Ukrainas puudus (erinevalt Gruusiast) enne Maidani isegi soov NATOga liituda, neile sobis eristaatusega partnerlus, samasugune nagu Venemaal. Muide, putinismi kui marurahvuslikku ideoloogiat on väga palju inspireerinud G.W.Bush ja tema neokonservatiivsed ideoloogid, kust on pärit putinlik jõukultus, rahvuslike huvide väärtustamine ja militarism.

   Vasta

   • js
    jaan. 16, 2016 @ 23:23:18

    Huvitav, mis ajast siis algab kaasaegne maailm. Iga jumalapäev üleeilsest arvates? Kuni päevauudised oma huvitavuse ammendavad?

    Ja ei jäägi muud üle, kui üritada vaadelda maailmasündmusi islaminoorukite elu- ja seksuaalprobeemide prisma läbi. Sooviks edu, kui arvaks, et sellest kasu on. Suure hulga vajalike teisendustega võib isegi adekvaatse tulemuseni jõuda, kuid pikas teisenduste reas on vead kerged sisse tulema.

    Mis EKRE-sse puutub, siis ma ei usu ealeski, et Varro Vooglaid ja Markus Järvi teeksid koostööd kuidagipidi sovjetliku organisatsiooniga. Oleks ikka imelik küll!

    Aga ma pean ennast vabandama, olen vist niigi külalislahkust kurjasti kasutanud. Tänu igastahes!

   • ckrabat
    jaan. 17, 2016 @ 10:21:15

    EKRE kohta õiendaks niipalju ära, et mina ei tea, kas Vooglaid ja Järvi on EKRE liikmed, kuid nad on EKRE koostööpartnerid, kuigi see näeb välja nagu Kirik teeb Saatanaga koostööd. PEGIDA ei ole samuti avalikult neonatslik liikumine, kuid teeb nendega koostööd. Neukkude all pean ma silmas selle liikumise sotsiaalset baasi, mis on sarnane PEGIDAle, aga ka neile jõududele, kes tõid Saksamaal võimule Hitleri ja Venemaal Lenini. EKRE auesimees on Arnold Rüütel. See, et paljud EKRE liikmed identifitseerivad end täna internatsionaalsotsialistide asemel hoopis natsionaalsotsialistidena, siis mis seal vahet on, ühed natsid kõik, kelle loosungitel on lihtsalt teist värvi tähed.

 29. ckrabat
  jaan. 16, 2016 @ 23:17:52

  Cologne attacks: American woman tells how Syrian refugees rescued her from New Year’s Eve sexual assault
  http://www.independent.co.uk/news/world/europe/cologne-attacks-american-woman-tells-how-syrian-refugees-rescued-her-from-new-years-eve-sexual-a6816221.html
  The 27-year-old escaped and attempted to complain to police but they were busy trying to clear the square and shoved her back into the crowd, where another group of men started groping her and pulling her hair.
  That was when she was approached by a group of Syrian refugees offering help. They formed a protective cordon around Ms Duncan to help her through the crowd, offered to phone her boyfriend and searched for him with her when she could not remember his number.

  “We keep hearing news about refugees all day: ‘They are bad people, they must go back to their home,’ ” he said.
  “When I hear that in the news, I am sad. Because we know that there were bad boys and bad people. But the good people, nobody speaks about them.”

  Vasta

 30. ckrabat
  jaan. 17, 2016 @ 19:57:59

  Infosõda ei tasu surmtõsiselt võtta. Lihtsalt naera
  http://arvamus.postimees.ee/3468825/infosoda-ei-tasu-surmtosiselt-votta-lihtsalt-naera
  Washington Post otsustas aasta lõpus, et lõpetab meedias levivate valede paljastamisele keskendunud kolumni avaldamise. Uuringust selgub, et valede ümberlükkamine lugejaid ei veena, pigem vastupidi. Mida levivate valede vastu ette võtta, kui nende ümberlükkamisest kasu ei ole?
  Gripivaktsiinist võib jääda rasedaks. Ukraina meediaväljaanded avaldavad lahendamatuid ristsõnu, et pensionäridele südamerabandust põhjustada. USA moslemid jooksevad ISISega liitumisele tormi, Briti omad niisamuti. Kohalik poliitik on vaenuliku poole agent, üleilmse juudiorganisatsiooni liige või kinni makstud FSB poolt. Vahel ka kõik kolm korraga. Vandenõuteooriad on nagu uputus: sünnivad õhustikulisest ebakindlusest, uputavad meedia ja neist jääb maha hulk segadust.

  Vasta

  • K_V
   jaan. 18, 2016 @ 08:05:19

   “Uuringust selgub, et valede ümberlükkamine lugejaid ei veena, pigem vastupidi.”

   Selle peale viitsin ma ikka veel väita, et kuni need ümberlükkajad, moodsaks reklaamitava ühiskonna au, mõistus ja südametunnistus, inimese ja ühiskonna vaheliste suhete psühholoogia mõistmises edusamme ei tee, jäädaksegi peaga vastu seina jooksma. Või pöördutakse kiviaja meetodite juurde, sunnitakse kaaskodanikele vägivalla ähvardusel sõnu suhu ja mõtteid pähe. No lihtsalt ei tööta idee, et kurgumulguni täis söönud inimkonna liikmed loobuvad igasugusest mõtlemisest ja tegutsemisest, lihtsalt võtavad päikest ja naudivad.

   Vasta

 31. ckrabat
  jaan. 18, 2016 @ 09:46:49

  Või pöördutakse kiviaja meetodite juurde, sunnitakse kaaskodanikele vägivalla ähvardusel sõnu suhu ja mõtteid pähe.

  Novgorodi WC meetodid on siiski vägivallatud. Autoriteet saavutatakse kõvema kisaga. Seda saab muuta mõjusamaks visuaalsete efektidega: kallatakse jääveega üle, näidatakse perset või tõmmatakse kondoom pähe. Põhiline on teha õigeid käemärke, et sind ära tuntakse. See, lapsed, on stultoloogia! 😀

  Vasta

  • K_V
   jaan. 18, 2016 @ 09:52:48

   “Autoriteet saavutatakse kõvema kisaga.”

   Holokaustieitajad olid vist moodsas Lääne ühiskonnas esimesed, kelle puhul ülekarjumisele enam ei loodetud? Muudkui anna kaikaga.

   Vasta

   • ckrabat
    jaan. 18, 2016 @ 10:10:42

    Holokaustietajate ülekarjumine ei tohiks olla ilmselt suur probleem, tegemist on marginaalse seltskonnaga ja ajalooline mälu on selle koha pealt liiga värske, st et Holokausti toimumise tõestamine ei saa keeruline olla. Aga see läheb juba poliitilise korrektsuse alla, mille kohta panin lingi PEGIDA loo alla. Pikemas perspektiivis võib mingite sündmuste käsitlemine poliitkorrektsena end valusasti kätte maksta, see on lausa ohtlik, sest välditakse diskussiooni, vaid väidetakse, et nii on ja sina pead sellesse uskuma.

   • ckrabat
    jaan. 18, 2016 @ 10:19:49

    Mingeid seoseid ma näen poliitilise korrektsuse ja käsuõpetuslike religioonide vahel, mis pärinevad ajast, kui Nibiru andis alamatele käsulauad, et ordnungit majas hoida ning tagada püramiidide ehitus ja kulla kaevandamine. Käsu täitmine on midagi muud kui kasvatamine, mis teeb vahe judaismi ning kristluse või salafismi ja mõõdukamate islami voolude vahele.

 32. ckrabat
  jaan. 18, 2016 @ 21:18:26

  Kuritegevus Saksamaal puudutab rohkem Põhja-Aafrika (Maroko, Alžeeria, Tuneesia) päritolu pagulasi, kus kuritegevuse määr ulatub 40%ni. Kölnis registreeritud pagulastest on vähem kui 1% süürlasi ja afgaane seotud kuritegevusega, iraaklastest on neid 2,4%

  Forty per cent of Moroccan, Algerian and Tunisian migrants registered in Cologne have been arrested for crimes, police figures reveal
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3397021/Just-0-5-Syrian-migrants-arrested-crime-Cologne-year.html

  Saksamaa poliitikud soovicvad Alžeeroia ja Maroko päritoluga pagulaste väljasaatmist. Ligi 5500 sealt pärit pagulast on saanud eitava vastuse asüülitaotluse, kuid vaid 53 on deporteeritud. Alžeeria ja Maroko ei ole eriti soovinud neid ka tagasi võtta.
  http://www.dw.com/en/germany-plans-to-accelerate-deportation-of-algerians-moroccans/a-18985272

  Vasta

 33. ckrabat
  jaan. 18, 2016 @ 21:25:19

  Kölnis vahistati 26-aastane alžeerlane Kerpeni põgenikelaagrist ahistamise ja mobiiltelefoni varguse süüdistusega. 22- ja 24-aastased alžeerlased on vahistatud röövimise süüdistusega. Kokku on esitatud 497 kaebust seksuaalse ahistamise ja 3 vägistamise kohta Kölni uusaastapidustustel.
  http://www.theguardian.com/world/2016/jan/18/cologne-attacks-algerian-asylum-seeker-arrested-new-years-eve-assaults

  Vasta

 34. jolli
  jaan. 21, 2016 @ 11:34:13

  “Uusaastaöö sündmused olid tüdrukute enda suu, nad olid poolpaljad ja kandsid parfüümi. Pole ime, et mehed tahtsid neile kallale tungida. Niimoodi riietumine on vaid õli tulle valamine,” rääkis Kölni salafistliku mošee imaam.
  http://www.pealinn.ee/uudised/imaam-kolni-massiahistamisest-naised-olid-ise-suudi-sest-olid-n161024

  Vasta

 35. ckrabat
  jaan. 22, 2016 @ 16:52:58

  Pagulased möllavad Austraalias, kahel pagulasel õnnestus vähemalt 2019.aastani sotsiaalabi peale saada.

  Kaks Eesti meest saadeti Austraalias aastateks trellide taha
  http://www.postimees.ee/3478089/kaks-eesti-meest-saadeti-austraalias-aastateks-trellide-taha

  Ringkonnakohus mõistis Kasperi (26) ja tema venna Kuldari süüdi teos, millega ohustati 2001. aastal Afganistanist Austraaliasse tulnud Hassani Haidary elu, kirjutab portaal abc.net.au. Kohus saatis Kasperi kuueks aastaks ja kaheks kuuks vangi, Kuldar peab trellide taga veetma viis aastat ja kaheksa kuud.
  Haidary töötas järelvaatajana Lääne-Austraalias Denbakeri maasikafarmis, kus ka kaks eestlast raha teenisid. 2014. aasta veebruaris parkisid eestlased oma auto kõrvalisele teele ning kui Haidary peatus, et küsida, kas nad vajavad abi, kallasid Eesti mehed auto kahe liitri bensiiniga üle ning üritasid auto seejärel välgumihklitega põlema panna.
  Kohtuniku sõnul ei osanud kannatanu esialgu öelda, miks mehed teda ründasid, kuid ta pakkus, et tõenäoliselt süüdistasid Eesti noormehed teda selles, et neist ühe tüdruksõber ei saanud samas farmis töös.
  Kohtunik kirjeldas, et Haidary oli aus ja korralik mees, keda Eesti vennad kirjeldasid kohtuprotsessi käigus hoopis valetajana. Kohtuniku sõnul kolis Afganistanis sündinud mees aastaid tagasi Austraaliasse, et põgeneda kodumaal toimunud vägivalla eest. «Ta uskus, et tema endist elu saatnud terror on jäänud minevikku, kuid siis tulite teie,» ütles kohtunik O’Neal meestele kohtusaalis.

  Vasta

 36. ckrabat
  jaan. 22, 2016 @ 22:01:09

  Vasta

 37. ckrabat
  jaan. 25, 2016 @ 10:58:06

  Remsu vahel paneb kulda:

  Olev Remsu: hundid ja pagulased
  http://arvamus.postimees.ee/3479877/olev-remsu-hundid-ja-pagulased
  Loomulikult tunneme hirmu vägistamise ees. Kõik. Naised-mehed, tütred-pojad. Ollakse ajakirjandusest üles noppinud koletuid juhtumeid riikidest, kes on vastu võtnud või vastu võtmas põgenikke-pagulasi. Enamus neist vastab tõele. Hirm aga ei luba võtta omaks, et vägistajate protsent pagulaste hulgas pole suurem kui oma rahva hulgas.
  Kui soomlane vägistab soomlast, siis see fakt harilikult ei jõua rahvusvahelisse ega meie meediasse, kuna see ei vääri tähelepanu ja ei müü, ent kui pagulane seda soomlasega teeb, siis sellel faktil on turgu. Samad on lood muu kuritegevusega. Jutud sellest, et kuskil Euroopas on linnaosi, mida isegi politseinikud ei julge patrullida, on võrdsed looga hundist, kes vanaema alla kugistas. Ja Punamütsikese veel magustoiduks takkajärele. Ainult et puudub ilu. Olgugi et Malmö politsei on selle õuduka oma linna kohta mitu korda ümber lükanud, ei kao see kuhugi. Me armastame ju thriller’eid, eks ole?
  Kuidas vältida pagulashirmu? Hunti kartvat kõige rohkem inimesed, kes pole loomakest looduses oma ihusilmaga näinud.
  Hundihirmust oleme siiski üle saanud. Ja nii saame üle ka pagulashirmust, olen selles sada protsenti veendunud. Las vaid nad tulevad siia, kohe tekivad meil nende seast sõbrad-tuttavad, äri- ja ehk ka elukaaslased. Aga me ei saa üle sada protsenti. Nagu leidub neid, kes hundihirmu üles kütavad, näiteks jahimehed, nii leidub pagulashirmuga suskivaid inimesi.
  Mulle kohutavalt meeldis «Tujurikkuja» lõpusketš, burleskne paroodia meile pühast laulust «Ei ole üksi ükski maa». Hirmust üle see ei aita, see tuleb ise ja pikkamisi, ent naeris välja need, kes omakasupüüdlikul eesmärgil (võim, võim, võim ja hüved!) hirmu õhutades endale poliittulu püüavad lõigata.

  Vasta

  • ckrabat
   jaan. 25, 2016 @ 11:15:07

   Murjanipaanika abil – pagulased tulevad, ma kordan, pagulased tulevad – on poliitikutel hindlasti hea ja turvaline lollide valju häält püüda ning tähelepanu tegelikelt probleemidelt kõrvale juhtida. The Helme family on andekad stultoloogid, kes teavad, kuidas on võimalik lolle programmeerida. Ojuland pole ehk nii helge pea, aga ta on broilerite parteikoolis olnud usin õpilane ja teab missugusele nupule vajutada, et lolli käivitada. Madison on nähtavasti ise loll ja usub ka seda, mida räägib. Kindlasti on tal varasematest paanikatest külge jäänud tatra- ja suhkrukotid juba sahvrisse ootele paigutatud.

   Vasta

 38. ckrabat
  jaan. 26, 2016 @ 18:59:09

  Alaealine asüülitaotleja pussitas Rootsi põgenikekeskuse töötaja surnuks
  http://www.dailystar.com.lb/News/World/2016/Jan-25/333856-migrant-fatally-stabs-swedish-refugee-centre-worker-police.ashx
  He did not give details about the suspect’s age or nationality but said he had been arrested for murder. Swedish news agency TT said he was 15 years old.
  The victim was a 22-year-old woman, and the motive was not immediately clear.

  Nüüd on selgunud, et tädi ise oli samuti pagulane. Hoiukodus hoiti 14-17 aastasi ilma perekonnata noorpagulasi. Juhin tähelepanu, et selle juhtumi üksikasju võib-olla peale politsei ei tea keegi ja need selguvad lõpuks kohtus, kellele erinevalt meediast või Lollide Kojast on antud vastav pädevus.

  Vasta

 39. Trackback: Totaalne meedia VI – Ilmar Raagi juhtumi õppetund | Persona in fieri
 40. ckrabat
  okt. 31, 2016 @ 08:25:24

  Kuna murjanipaanika kestab, siis tasuks uurida, mis on saanud Kölni “seksuaalrevolutsioonist” uusaastaööl.
  Teeme statistiliselt selgeks:
  Kokku esitati 1527 kaebust 1218 väidetava ohvri poolt, Umbes pooled neist (529) olid seksuaalse ahistamise kohta, 185 aga kombineeritud kahtlustused nt ahistamise ja varguse kohta.

  Kahtlustuse sai 153 isikut, kellest neli olid Saksamaa kodanikud ja 149 välisriikide kodanikud või kodakondsuseta, kõige rohkem (103) Marokost ja Alžeeriast. 68 kahtlusalust taotlesid Saksamaal elamisluba, 18 viibisid seal illegaalselt ja 47 kodaniku legaalne staatus vajas täiendavat kontrolli. Neli isikut olid alaealised. Aprillis 2016 viibis 24 neist vahi all ja 68 isiku vastu alustati riigist väljasaatmise protseduure. Juuliks 2016 oli kohtus süüdi mõistetud neli isikut, kes said kuni aastase vanglakaristuse, neist on teada 21-aastane Hussein Iraagist ja 26-aastane Hassan Alžeeriast. 19-aastane marokolane ja 23-aastane marokolane mõisteti süüdi mobiiltelefonide varguses.
  http://www.spiegel.de/panorama/justiz/koeln-silvesteruebergriffe-die-ermittlungsergebnisse-a-1085716.html

  Vasta

 41. Trackback: Persona in fieri edekabel TOP-500 aastatest 2010-2016 | Persona in fieri
 42. Trackback: Tõejärgne maailm | Persona in fieri

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

jaanuar 2016
E T K N R L P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: