Nibiru is coming

@ckrabat
Põhjatuled juba paistavad. Teadlased on avastanud Neptuunist kaugemal Kuiperi vöös pimedas tsoonis salapärase massiivse taevakeha, mis pärineb väljastpoolt Päikesesüsteemi. Taevakeha paikneb Päikesest kuus korda kaugemal kui Pluuto, milleni hiljuti jõudis üheksa aastat tagasi 2006. aastal teele saadetud NASA kosmosesond New Horizons, mis jätkab teekonda Päikesesüsteemist välja Kuiperi vöö suunas. Kuiperi vöö on komeetide ja kividerohke ala, 30 kuni 50 astronoomilist ühikut (mis on Päikese ja Maa vahemaa) Päikesest. Pluuto kuult Charonilt avastas sond veidra moodustise, kus keset musta auku kõrgub mägi, väga sarnane mõnedele mütoloogilistele kuvanditele. Mõistatuslik planeet paikneb Päikesest umbes 200 astronoomilise ühiku kaugusel. USA astronoomi Scott Sheppardi sõnul avaldab tundmatu planeet hälvitavat mõju kõigele, mis talle läheneb. Uute andmete mõjul on teadlased hakanud ümber hindama salapärase ellipsikujuliselt liikuva Planeet X (või Nibiru) olemasolu võimalikkust. Kuigi laiem avalikkus teab Nibirust Bakuus sündinud, Palestiinas üles kasvanud, Londonis õppinud ja alates 1952. a.-st New Yorgis elanud Zecharia Sitchini (1920-2010) raamatute põhjal, siis juba 1940.-tel aastatel prognoosis Tšiili astronoom Carlos Munoz Ferrada (1909-2001) rändplaneedi olemasolu, mis võib siseneda Päikesesüsteemi ja põhjustada elule Maal katastroofilisi tagajärgi. Kui raamatupidaja taustaga harrastussumeroloogi Sitchini teaduslikus pärandis on kaheldud, siis Munoz Ferrada oli tunnustatud teadlane, kes uuris maavärinate ja vulkaanipursete astronoomilisi mõjusid.

Nibirule viivad ka kurikuulsa natside kullarongi rööpajäljed. Poolas Walbrzychi linna lähedal on radariga välja peilitud 12 meetri sügavusel (teistel andmetel 70 meetri sügavusel) maa all salapärased tunnelite süsteemid meenutavad kahtlaselt reptiilide maa-aluseid koobaslinnu, millede olemasolu on kahtlustatud ka Eestis, Nabala ja Tuhala karstialal. See muidugi ei välista, et maavälisel toel on kullarong ise sõitnud koos natside, Merevaigutoa ja 300 kilo kullaga juba ammu Kuu pimedamale poolele. Kullarongile on silma heitnud Maailma Juudikongressi juht Robert Singer ja Venemaa advokaat Mihhail Joffe, kuid tegemist võib olla hoopis Nibiru omandiga. Alam-Sileesias asuv Walbrzych kuulus kuni Teise maailmasõja lõpuni Saksamaale, seal elasid etnilised sakslased ning linn kandis nime Waldenburg. Nõukogude väed vallutasid linna 1945. aasta mais, suurem osa sakslasi saadeti sealt peale Potsdami konverentsi välja, kuid märkimisväärne saksa kogukond säilis seal ka Poola võimu all. 1943. aastal hakati linna lähedal mägedes rajama maaaluseid ehitisi ning mõningatel andmetel asus 1945. aasta jaanuaris Breslaust Waldenburgi poole teele rong, mis oli täis kulda ja mitmesuguseid natside poolt kokku röövitud aardeid. Salapärasust lisab kogu loole, aga see, et sissepääsu aardekambrisse pole 70 aasta jooksul leitud ning ei saa välistada, kui aardekambri juurde ka tee leitakse, siis ei ilmu välja salapärase lasti tegelikud omanikud, kes küsivad “Ei tunne ära ve?”

Praegu on inimtsivilisatsioon planeedil Maa sattunud omadega puntrasse, mis paneb kahtlema tema pikaajalises jätkusuutlikkuses ning ega õiget pääseteed polegi suudetud leida. Kõige suurem oht peitub inimeste massilises paljunemises kui nende arv on väga lühikese aja jooksul kahe sajandi jooksul seitsmekordistunud ning kujutab tõsist ohtu planeedi looduslikule mitmekesisusele. Tsivilisatsiooni arengu taganud looduslikud ressursid kahanevad progresseeruvalt, kuid konkurents neile süveneb. Konfliktioht näib suurenevat ning maailm elab pigem suure sõja ootuses, selle asemel, et seda ära hoida. Kui veel 30 aastat tagasi räägiti relvastuse piiramisest, siis nüüd on taas aujärjele tõstetud võidurelvastumine. Globaalne majandussüsteem on jõudnud kokkukukkumise äärele, sest inimkond elab üle jõu ja võimaluste. Elutempo samal ajal aga kiireneb ähvardavalt. Kõik need märgid viitavad eesootavale katastroofile ning parimal juhul siseneme peagi postapokalüptilisse ajastusse, kus me peame seniseid väärtuseid hakkama ümber hindama. Nii nagu Juudamaa mehe Yeshua aegadel 2000 aastat tagasi on planeedil kinnistunud variseride ja saduseride võim, mis vajab muutust, vaimset revolutsiooni. Avatuse asemel on maailm liikumas pigem kontrolloitud suletud süsteemi suunas. Hiljutised teated, et Vatikan kavatseb võtta seisukoha maavälise elu võimalikkuses, mis võib tuua muutusi traditsioonilisse mõtteviisi, sisaldab lootust, et Maa sõbrad on asunud planeeti päästma selle vallutanud geneetiliste mutantrobotite eest. Nibiru is coming. Teda oodatakse. Halleluuja!

Päikesesüsteem ja 12. planeet. Pilt: http://beforeitsnews.com/contributor/upload/343420/images/Nibiru%20Orbit2.jpg

30 kommentaari (+add yours?)

 1. Jolli
  sept. 12, 2015 @ 08:22:27

  “Pluuto kuult Charonilt avastas sond veidra moodustise, kus keset musta auku kõrgub mägi”
  Pildi järgi tundub, et mingi asteroid on Charonile täie hooga sisse põrutanud… Üks kukkus kunagi ka täpselt Kaali järve. 🙂

  Vasta

  • K_V
   sept. 12, 2015 @ 20:18:26

   Tundub tõesti, et teile pole mitte mingisugune reaalteaduslik tähevaatlus kuigivõrd mõju avaldanud, sellest siis niisugune sõbralikkus kommentaarides.

   Vasta

 2. Jolli
  sept. 12, 2015 @ 08:40:48

  http://elu24.postimees.ee/3324781/poola-valjaanne-avaldas-maaradari-pildi-mis-toendavat-natside-kullarongi-olemasolu

  pildi all: Tunnel Poolas Walbrzychis, mida seostatakse natside kullarongiga Foto: Scanpix

  natsidel tunnelis ikka elekter sees, huvitav, kes peale 45-dat elektriarveid tasus? 😀 selline komfort lubab oletada, et tunnelis elavad kas reptiilid või üle saja-aastased kulda valvavad kurjad natsisombid. mõlemal juhul on sõjaväe kaasamine kulla-otsingutesse õigustatud.
  tegelikult pakun, et tegu on üles puhutud meediamulliga ja heal juhul leitakse mingisugused luftwaffe lennukite tagavaraosad või kastide viisi margariini. 🙂

  Vasta

  • personainfieri
   sept. 12, 2015 @ 17:02:19

   Äkki maksid elektri eest kullas? 😀
   Kuigi arvata võib, et kullarong põrutas koos natsidega kohe edasi Kuu pimedale küljele. Milleks peaksid nad väärtuslikku toorainet Maa sees hoidma, kui kogu ümbruskond on ahneid lolle täis? Või ootavad Nibiru saabumist? Sellepärast pandi märgutuled põlema 🙂

   Vasta

 3. Jolli
  sept. 12, 2015 @ 09:28:54


  Ülerahvastatuse probleemile on youth-bulge noored lahenduse leidnud:

  Oma viie sõbra kohta lisas Osama, et nad kõik on nädalate kaupa ujumistunde võtnud ja sörkjooksu harrastanud. Teekonna õnnestumise nimel.
  http://majandus24.postimees.ee/3325725/asuge-jalamaid-teele-euroopa-on-praegu-leebe

  Vasta

 4. Jolli
  sept. 12, 2015 @ 14:18:17

  “Globaalne majandussüsteem on jõudnud kokkukukkumise äärele, sest inimkond elab üle jõu ja võimaluste. Elutempo samal ajal aga kiireneb ähvardavalt. Kõik need märgid viitavad eesootavale katastroofile ning parimal juhul siseneme peagi postapokalüptilisse ajastusse, kus me peame seniseid väärtuseid hakkama ümber hindama.”

  pakun, et maailmalõpp oli siiski aastal 2000 või 2012 ära ja praegune olukord on juba postapokalüptiline. 🙂 miks aga tuli maailmalõpp alles nüüd? plaani järgi pidi ta ju tulema külma sõja kõrgaegadel- 70ndatel või 80ndatel… kõik valmistusid 3ndaks maailmasõjaks, tootsid kahureid ja lolle miljonites tonnides päevast, aga sõda jäi ära. edasi muidugi üritab loodus isetasakaalustuda.

  Vasta

 5. personainfieri
  sept. 12, 2015 @ 16:21:36

  Lõuna-Aafrikast leitud fossiilid viitavad senitundmatule uuele inimliigile
  http://elu24.postimees.ee/3323483/pildid-ja-video-louna-aafrikast-leitud-fossiilid-viitavad-senitundmatule-uuele-inimliigile
  Ahvidest inimesteni:
  55 miljonit aastat tagasi tekkisid esimesed primitiivsed primaadid
  15 miljonit aastat tagasi ilmusid Hominidae liiki esindajad, kes olid niiöelda suured ahvid
  Kaheksa miljonit aastat tagasi tekkisid esimesed gorillad, natuke hiljem šimpansid, kellest hakkas hargnema inimliin.
  5,5 miljonit aastat tagasi ilmus Ardipithecus ehk eelinimene, kellel oli jooni nii šimpansidest kui gorilladest
  Neli miljonit aastat tagasi ilmusid australopiteekused, kellel oli võrdlemisi väike aju. Homo naledil on selle liigiga sarnasusi.
  2,7 miljonit aastat tagasi ilmus Paranthropus, kes oli veel üsna robustne ning kellel olid esileulatuv lõuaosa.
  2,3 miljonit aastat tagasi ilmus pildile Homo habilis, kellel oli juba rohkem nüüdisinimeste jooni
  1,8 miljonit aastat tagasi tekkis Homo ergaster, millele viitavad paljud fossiilileiud
  1,6 miljonit aastat tagasi hakkasid primitiivsed, üsna ahvisarnased inimeellased kasutama pihukirveid
  800 000 aastat tagasi õppisid varajased inimesed tuld tegema ja sellel liha küpsetama. Aju suurenes märgatavalt.
  400 000 aastat tagasi tulid neanderallased, kes vallutasid Euroopa ja Aasia
  200 000 aastat tagasi ilmusid Aafrikas Homo sapiens´i esindajad. Homo naledi´l on selle liigiga sarnased käed
  40 000 aastat tagasi jõudsid tänapäeva inimesed Euroopasse

  Vasta

  • Jolli
   sept. 12, 2015 @ 17:24:18

   “40 000 aastat tagasi jõudsid tänapäeva inimesed Euroopasse”

   küsimus: kust nad tulid. 🙂 selge ju, et need eelnevad töllid ei olnud esiisad vaid mingid muud tüübid burksiputka eest, keda ära ei tunne.

   Vasta

  • K_V
   sept. 12, 2015 @ 20:53:00

   See kõik on reaalteaduslik vaade inimliigi kujunemisele. Mis lõi vaid eelduse humanitaarteaduslikule maailmavaatele.

   Vasta

 6. personainfieri
  sept. 12, 2015 @ 16:38:59

  Vasta

 7. huviline
  sept. 12, 2015 @ 17:48:32

  Pole välistatud, et kõik on teisti ja inimkonna kasv mingit ohtu loodusele ei kujuta. Iseenesest pole inimene mingi katkupisik, mis plahvatuslikult võib levida. Teiseks võib kasv mingil ajal ka kahanemisega asenduda.

  Sõda on vältimatu loodusliku valiku ja konkurentsiga kaasas käiv nähtus, mille psühholoogiliseks aluseks inimese rahulolematus olemasolevaga, mille mahasurumine RL või ÜRO poolt pole õnnestunud. Sõjad pole maailmast lõppenud, nende ootus on igavene, kui nii võib öelda, sest iga põlvkond soovib oma parimaid omadusi näha avaldumas.

  Sõja ootus näitab, et põlvkonnad pole mandunud, neile on tekkiv kahju ükskõik, peaasi on kinnitada, et argusel, reeturlikkusel, egoismil pole kohta siin maailmas ja tõeline armastus võidab alati. Küsimus on kui suurt sõda soovitakse, kas maailmasõda ikka on vajalik, võib olla piisab väikestest lokaalsetest sõdadest.

  Kindlasti arvatakse nii Niburul ja ka Nils Holgerson, Wendy (tuntud tegelane Peeter Paanist), võlur Gandalf, Oliver Twist ning Gulliver on sama meelt.

  7 miljardit inimest pole mõne teise liigiga võrreldes mingi arv ja ressursse on maailmas piisavalt. Küsimus on jaotuskavas, mida pole olemas, ja mõtteviisi kujunemises.

  Vasta

 8. K_V
  sept. 12, 2015 @ 20:30:38

  “7 miljardit inimest pole mõne teise liigiga võrreldes mingi arv”

  Esimest korda elus tuleb mul tahtmine mõnele kommentaarile pöialt visata.

  Vasta

 9. ckrabat
  sept. 12, 2015 @ 20:54:09

  7 miljardit inimest pole mõne teise liigiga võrreldes mingi arv ja ressursse on maailmas piisavalt.
  Seda võib resümeerida ka hädakarjena – Juku pea ei ole kandiline, ei ole!!!! 😀
  Mõned nimetavad seda soovmõtlemiseks, aga kuna loll lähtub tegevuses põhiliselt instinktidest ehk temale sisestatud programmist, siis on reaktsioon tegelikult täiesti plaanipärane ja ratsionaalne 😀
  Võõrliigi puhul, mida lollid kahtlemata on, saab soov mõõdutundetult paljuneda olla täiesti aktsepteeritav.

  Sõda on vältimatu loodusliku valiku ja konkurentsiga kaasas käiv nähtus.
  No kuidagi tuleb ju lollide mõõdutundetut paljunemissoovi reguleerida.

  7 miljardit inimest pole mõne teise liigiga võrreldes mingi arv
  Siinkohal on sobiv esitada palve esitada nende liikide nimed ja aadressid. Rääkida 7-miljardilisest inimkonnast on muidugi nonsenss, sest suuremal osal on neist inimkonnaga samapalju pistmist kui seal ja käol omavahel. Suurema osa 7-st miljardist moodustavad lollid 😀

  Vasta

 10. ckrabat
  sept. 12, 2015 @ 21:37:51

  Miks on lolli jaoks väga oluline saada suureks rahvaarvult? Aga vaimult ei saa ta mitte kunagi suureks 😀

  Vasta

 11. ckrabat
  sept. 12, 2015 @ 21:48:33

  Putin gives Roy Jones Jr. Russian citizenship
  http://news.yahoo.com/putin-gives-roy-jones-jr-russian-citizenship-120202699.html
  Burksiputka tervitab uut Venemaa kodanikku

  Vasta

 12. ckrabat
  sept. 12, 2015 @ 21:55:46

  Vasta

 13. Jolli
  sept. 13, 2015 @ 04:20:26

  Sõda on vältimatu loodusliku valiku ja konkurentsiga kaasas käiv nähtus

  —–
  Sõda kipub ikka sinna antivaliku poole. Kes sõtta lähevad? Terved ja tugevad. Kes sõjas surma saavad? Needsamad. Järgi jäävad aga need, keda sõtta ei võeta. Kui nad just tsivilistidena ette ei jää. Looduslik valik peaks kuidagi teistpidi käima. 😛

  Vasta

  • huviline
   sept. 13, 2015 @ 08:03:30

   Looduslik valik ei pea käima üksnes individuaalkonkurentsis, vaid ka liikidevahelise konkurentsi kohta. Liigi sees sõda (haigus) muudab liigi tervikuna.

   Vasta

 14. Jolli
  sept. 13, 2015 @ 08:19:19

  No inimene (?) või loll on liikidevahelises konkurentsis suutnud ära hävitada (välja suretada) hulgaliselt muid liike. Kasvõi needsamad mammutid, mõõkhambulised tiigrid, koopakarud ja suured linnud dodod. Osad neist nimetatutest olid inimesele otseselt ohtlikud, osad aga kindlasti mitte…

  Vasta

 15. ckrabat
  sept. 13, 2015 @ 08:53:55

  Liikidevahelises konkurentsis on loll suutnud peale nimetatud liikide välja suretada ka inimese. Kuhu kadus viimane neandertaal?

  Vasta

  • huviline
   sept. 13, 2015 @ 09:17:57

   Inimfaktor on erinevate liikide hävimise põhjusena ületähtsustatud.

   See rahvas, kes tahab saada vaimult lolliks, nimetab kõiki teisi rahvaid, liike ja inimesi lollideks.

   Intellektuaalne puue, isegi kui see on olemas, jätab lahtiseks küsimuse voluntatiivse elemendi kohta.

   Vasta

 16. huviline
  sept. 13, 2015 @ 09:47:05

  See rahvas, kes on keelustanud surmanuhtluse, suurendab vältimatult üldist ootust sõja puhkemiseks. Sõda on üldine õigus tappa ilma kohtu otsuseta.

  Absoluutse õigusena on elust saanud legend, mida keegi eriti tõsiselt ei võta, millel puudub vastuväärtuseline nähtus, muutmaks midagi tõsiseltvõetavaks.

  Vasta

  • ckrabat
   sept. 13, 2015 @ 10:05:32

   Surmanuhtlus oli õigustatud siis, kui reptiilid reguleerisid selle abil lollide arvukust. Siis kui lollid hakkasid surmanuhtlusega reguleerima inimeste ja reptiloidide arvukust, muutus selle kaotamine hädavajalikuks.

   Vasta

 17. Jolli
  sept. 13, 2015 @ 11:09:22

  Inimfaktor on erinevate liikide hävimise põhjusena ületähtsustatud.

  ei julgeks küll nii väita. inimene võtab kasutusele endale sobival viisil teiste liikide reviiri ja juba sellega tõrjub neid välja. no kuhu peaksid pingviinid minema, kui keegi otsustaks antarktika üles sulatada?

  Vasta

 18. Jolli
  sept. 14, 2015 @ 18:08:44

  http://forte.delfi.ee/news/varia/elon-musk-marsi-asustamine-voib-alata-sellele-tuumapommide-heitmisega?id=72439117

  Ja kui hiljutisi veebiuudiseid lugeda, jääb mulje, et ta on ühe pöörase idee veel avalikkuse ette toonud: Marssi võiks kostitada tuumapommidega. Just säärase värvinguga pealkirju veebiuudiste sepitsejad kasutavad (et tähelepanu koguda muidugi).
  —-

  väga kahtlane soovitus

  Vasta

 19. Jolli
  sept. 14, 2015 @ 19:20:53

  Selle eeldus on, et Marss kuulub maalastele. Aga kas Maa kuulub maalastele?
  Inimene: miks sa meie planeedile tulid?
  Klaatu: teie planeedile?

  🙂

  Vasta

 20. huviline
  sept. 17, 2015 @ 19:53:31

  Vasta

 21. ckrabat
  juuli 21, 2016 @ 10:31:12

  Nibiru, from ancient Sumerian texts, is a planet that our creators came from and that passes into our Solar System every 3600 years.
  http://www.annunaki.org/nibiru/

  Vasta

 22. ckrabat
  okt. 29, 2016 @ 22:16:12

  US WARNS RUSSIA: “ALIENS ON THEIR WAY, WILL BE HERE IN 2017”
  http://www.disclose.tv/news/us_warns_russia_aliens_on_their_way_will_be_here_in_2017/136324

  Vasta

 23. Trackback: Persona in fieri edekabel TOP-500 aastatest 2010-2016 | Persona in fieri

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

september 2015
E T K N R L P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: