Pikk tee Nibirule – hallidest alglollideni

@ckrabat
Kõige tuntum tulnukate liik, kellest kõige rohkem on räägitud, on nähtavasti “hallid”. Neid suuresilmseid väikesekasvulisi olendeid on seotud muuhulgas kurikuulsa Roswelli juhtumiga 1947. aastal ning paljude inimröövidega. Kui jätta välja kõikide müstifitseeritud objektidega ning maaväliste olenditega tihtipeale kaasnev esoteerika, siis üritame erinevate andmete põhjal välja sõeluda selle, mis võiks pakkuda laiemat huvi ning mahtuda liiki kirjeldavate ühiste nimetajate alla. Väga paljude vaatlejate arvates pole hallide näol tegemist elusorganismidega, vaid geneetiliselt muundatud orgaaniliste robotitega. Thomas S. Minderle räägib: “Hallid on küberneetilised organismid ja geneetiliselt loodud orgaanilised robotid, kes on lühikest kasvu ja ei tee ise otsuseid. Neid on kerge toota ja isegi sõjavägi kasutab halle missioonidel, kus röövitakse inimesi ning võetakse nende mõistus kontrolli alla.” Nigel Kerner väidab: “Hallid on biorobotid (tulevad tehasest, liini pealt), kes üritavad teada saada, kust pärineb inimese hing.” Nigel Kerner on briti ufoloog ja kirjanik. Ühiseid paralleele võib hallidel leida alglollidega, millise mudeli järgi lõid nibirulased Maa peal arvuka robotkonna.

Sumeri mütoloogia ja Zecharia Sitchin räägivad kellestki igigidest. Sumeri mütoloogia järgi olid igigid anunnakite (nibirulaste) teenijad. Kui seda tänapäevasesse keelde tõlkida, siis robotid, kuid miks ka mitte alglollid, kelle eeskujul hakati Maa peal siinsetest materjalidest lolle kokku panema. Olukord, kus planeedi elanikkond on vähem kui sajandi jooksul teinud läbi märgatava kasvu ja jõudnud kiiresti kahelt miljardilt 20. sajandi kolmandal kümnendil ligi kaheksa miljardini 90 aastat hiljem ei saa seletada ainult eluea pikenemisega, sest see on kaasa toonud sündivuse vähenemise. Täiesti võimalik, et mitmetes paikades üle Maa toodavad tehased juurde uusi lolle, kes näevad välja nagu inimesed ning tööstusliku toodangu kasvades planeedi elanike arv aina suureneb. Kromanjoonide pealetung algas üldlevinud arusaamade järgi umbes 60 000 aastat tagasi, kui nad ilmusid Aafrikast Araabia poolsaarele ning tõrjusid pikkamisi välja pärisinimesed, sh neandertaalid. Nende käitumisele on iseloomulikud väga mitmed võõrliikidele omased tunnusjooned, mistõttu ei saa välistada, et tegemist ongi samalaadsete geneetiliselt muundatud robotitega nagu hallid või igigid. Pärimuse järgi lõid Nibiru reptiilid kohapealse roboti sellepärast, et igigid hakkasid mässama ja keeldusid isandate käske täitmast.

Hallid on aga kindla peale maavälist päritolu olendid. Palju on räägitud nende sidemetest riikide valitsustega, seda eriti muidugi Ameerika Ühendriikide ja Nõukogude Liidu näitel, kuid nad võivad olla mõnede kõrgemate liikide vahemehed. Venemaa allikad väidavad, et KGB-l tekkisid kontaktid hallide tulnukatega 1942. aastal. Bulgaaria Teaduste Akadeemia kosmoseuuringute instituudi osakonnajuhataja Luchezar Filipov on väitnud, et tulnukad viibivad Maa peal, et seista vastu “inimkonna „ebamoraalsele käitumisele”, nagu looduse hävitamine ja kliima soojenemise põhjustamine või „ebaloomulikele tegevustele” nagu kosmeetika kasutamine või kunstlik seemendamine.” Konkreetselt hallide tegevusega on seotud rohkem negatiivsed konnotatsioonid: inimröövid, geneetilised eksperimendid, ajupesu, inimeste jälgimine implantaatidega, hübriidide kloonimine ja loomine. Valdav hallidele omistatud narratiiv seob neid kõrgemate olendite (reptiilide?) teenimisega ning eksperimentide vahetu läbiviimisega.

Hallidele on omane kindlakujuline välimus ning pärimused nende kujumuutmise võime kohta on vastukäivad. Võimalik, et selline võime neil tegelikult puudub. Kirjelduse järgi on hallid 1–1,5 meetri pikkused, suurte kuplikujuliste peadega olendid. Neid iseloomustavad hiiglaslikud musta või pruuni värvi silmad, läbitungiv pilk ning kalk ja emotsioonideta käitumine. Nad suhtlevad telepaatiliselt, mida peetakse universaalseks suhtlemismeetodiks olendite vahel, kes ei räägi ühist keelt. Teadaolevalt on neid seotud ka kohapeal toodetavate lollide valmistamisega ehk siis hübriidrassi tootmisega, kes näevad välja inimese moodi, aga kelle lojaalsus ja teadlikkus on osa hallide kollektiivsest teadvusest. Vastukäivat informatsiooni võib kohata hallide intelligentsuse kohta. Lihttöölistel võib see olla üsna madal – IQ on 80 kandis, kuid juhtivatel olenditel (juhtrobotitel, nn pikkadel hallidel) võib see ulatuda kõrgemale, u. 150. Kui tegemist on tööstuslikult valmistatud isenditega, siis on loomulik, et aparatuur on kontrolli all.

Antropotsentrilised teooriad on enesekesksed konservatiivsed fundamentalistlikud ideoloogiad, mis on suletud “lubatud ringist väljapoole jäävatele teadmistele”. Teatud mõttes on see ka teadmiste kontrolli üks oluline osa, eriti silmas pidades, et loll liiga palju oma peaga mõtlema ei hakkaks, sest siis ta on palju raskemini allutatav. Maavälise sekkumise tunnistamine tähendaks aga valitseva antropotsentrilise maailmapildi hukku, kus isegi Jumal on loodud inimese näo järgi ning inimene kaotaks positsiooni kui maailma valitseja, sest kusagil on temast veelgi vägevamad. Lihtsam on uskuda, et tulnukaid pole olemas. Sellegipoolest on tsivilisatsioonide tekke seletamine maavälise sekkumisega väga ratsionaalne, sest see paneks üsna mitmed mütoloogilised ning raskesti seletatavad pärimused hõlpsasti paika. Kõige suuremaks takistuseks on siin inimeste religioosne maailmapilt, mis käsitleb maailma lõpuni lahendatud saladusena, aga pole alternatiivsetele teedele avatud, vaid koguni kardab neid. Inimkonna maaväline päritolu ei tohiks iseenesest kahtluse alla seada tema religioone. Religioonid on õpetused, mis ei peaks kaduma lihtsalt sellepärast, et nendega seotud keskkond muutub.

Niisamuti ei saa ka Zecharia Sitchini käsitlust sumeri mütoloogiast võtta absoluutse tõena, kuid see ei muuda veel seda lõpuni väärtusetuks. Ulmekirjanik Erich von Däniken on öelnud: “Zecharia Sitchini teooriad on väga huvitavad, eriti maavälise intelligentsi poolt loodud inimese teooria, sest antiikmaailma ajaloos on mitmeid kirjutisi, kus inimene loodi jumala enda näo järgi. Oleme kauge ühiskonna järeltulijad ja see ei välista evolutsiooni, sest evolutsiooni käigus saabus keegi siia ning tegi meie geenides muudatusi. Zecharial olid suurepärased ideed, kuid ühega ma siiski ei nõustu – et meie päikesesüsteemis tiirleb veel üks planeet, mis teeb Päikesele ringi peale iga 3600 aasta tagant.” Kindlasti mitte planeet, vaid kõigest kosmoselaev ja kindlasti mitte iga 3600 aasta tagant, aga kõik see muu …. kes teab?

Hall tulnukas. Foto: http://www.hyper.net/ufo/pics/alien.jpg

36 kommentaari (+add yours?)

 1. Jolli
  juuni 07, 2015 @ 21:20:33

  5 astme* kontaktist:

  http://avanejad.weebly.com/vaumlrsked-uudised/eesti-diskor-andsin-prnu-grillfestil-tulnukale-peksa

  —-
  * 5 aste: kui õnnestub tulnukale molli kütta. 🙂

  Vasta

 2. ckrabat
  juuni 07, 2015 @ 21:46:07


  Grey Alien Filmed By KGB

  Vasta

 3. ckrabat
  juuni 07, 2015 @ 21:55:39

  Alien Races – Over 82 Species On Earth!

  Vasta

 4. Jolli
  juuni 07, 2015 @ 22:11:17

  Reptiloidi ja inimese võitlus:

  Vasta

 5. ckrabat
  juuni 08, 2015 @ 00:19:52

  Lingvistiline teooria räägib, et algselt hüüti halle alglollideks, aga aja jooksul lühenes see lihtsalt hallideks, mida oli mugavam öelda 🙂

  Vasta

 6. K_V
  juuni 08, 2015 @ 07:20:06

  “Kõige suuremaks takistuseks on siin inimeste religioosne maailmapilt, mis käsitleb maailma lõpuni lahendatud saladusena, aga pole alternatiivsetele teedele avatud, vaid koguni kardab neid.”

  Kui see peaks religioosse maailmapildi uus definitsioon olema, siis kiidan ja toetan.
  Kuigi traditsioonilise religiooni järgijad usuvad, et õndsus tuleb enda ja Jumala määratu intelligentsivahe rõhutamisest, siis samavõrra usutakse enda peaaegu samasugust üleolekut “uskmatutest”. No ei ole varianti, et keegi lihtsurelik oleks targem sellest, kes õigesse kogudusse kuulub ja pead õigel viisil vastu põrandat taob.
  Selline definitsioon ei piiraks religiooni mõistet traditsioonilise kujutlusega vaimolendist, vaid hõlmaks ka kaasajal populaarseid kummardamiskombeid.
  Näiteks teadusekummardamine teeb kummardajast automaatselt geeniuse kõigi nende suhtes, kes traditsioonilist religiooni eelistavad. Või siis meediakummardamine.
  Jumalasse uskuja ütleb, et selle usu suurimaid väärtusi on kellessegi teise uskumise vajaduse kadumine.
  Vabasse meediasse uskuja on sama rõõmus, et leidis selle ainsa ja õige usu.
  Teokraatliku ja totalitaarse ühiskonna peamine vahe ehk seisnebki selles, et kui esimese jaoks on olulisemad algtekstid, siis teises peetakse pühamaks päevauudiseid.
  Ei tule ükski õige totalitaarne jumalus oma austajate nööpi väänama jutuga, kui tark ja tähtis ta on. Kõik käib ikka meedia (päevauudiste) vahendusel.

  Vasta

  • ckrabat
   juuni 08, 2015 @ 08:43:23

   Praegu just räägiti telekas, kuidas meedia tekitab põgenikeprobleemi (aga kindlasti mitte ainult selle) kohta libauudiseid, et lolle emotsionaalselt mõjutada. S.t. et ei tegelda mitte probleemi lahendamisega, vaid hoiakute kujundamisega ja siin pole olulist vahet, kelle huvides neid hoiakuid kujundatakse. Meediat huvitab eelkõige kasum.
   Religiooni puhul peaks palju olulisem olema õpetuslik moment, kui kuuluvust kinnitavad tseremooniad, mille abil õiged valedest eraldatakse. Sallivus eeldab, et sul võib olla oma õpetus, kuid sind ei morjenda, et keegi teine kasutab mingit teist õpetust. Samas võib ka sallivuse muuta sallimatuks ideoloogiaks, mille abil õiged sallivad eristatakse valedest sallijatest ja mittesallijatest (mitte et sallivad peaksid sallimatust tolereerima, aga see on hoopis üks teine asi). Üks asi on sallivusest rääkimine ja hoopis teine asi salliv olemine.

   Vasta

   • K_V
    juuni 09, 2015 @ 08:33:03

    Heaoluühiskonda ei õnnestu ehitada võõraid vihkava fanatismiga (434)
    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/heaoluuhiskonda-ei-onnestu-ehitada-vooraid-vihkava-fanatismiga?id=71645115

    Kopeerisin siia ainult lingi, sellise pealkirjaga tekste avama ei kipu.
    Mille pagana pärast on kellelegi vaja ühiskonda, mida ei õnnestu ehitada ilma seda ühiskonda vihkavate inimeste massi sisseveota. Ja miks me ühiskonnana peaksime võõra kultuuri esindajatesse suhtuma kui elutusse mateeriasse – et meie suhe nendega sõltub 100% vaid meist endist, teine pool on meie poolt 100% manipuleeritav. Kui me vaid võtteid teame ja järgime.

   • ckrabat
    juuni 09, 2015 @ 09:01:40

    Selliseid, kes seda ühiskonda, kuhu nad saabuvad, otse vihkavad, on ehk üksikuid. Ma olen enam kui kindel, et suurem osa neist saabub sinna kindlas soovis eluga edasi minna. Nad ju teavad, kuidas on seal, kust nad tulid. Probleemid tekivad tavaliselt nende laste ja lastelastega, keda ühiskondades lõpuni omaks ei võeta, kuigi nad on seal sündinud ja kasvanud või ei suuda nad lihtsalt läbi lüüa. Riigid tegelevadki tavaliselt esimese põlvkonna sisserändajatega, edasised põlvkonnad peavad juba ise hakkama saama.
    Muide, see probleem võib tekkida ka siinsete venelaste nooremate põlvkondadega, kui nad siin millegipärast end tõrjutuna tunnevad. Siin on üks väheseid kohti, kus ma olen lähemal KE-le või Ossinovskile kui mõnele teisele erakonnale – parem kasvatada venekeelseid, kuid eestimeelseid kui et eestikeelseid, kuid venemeelseid. Aga see, lapsed, on juba strateegia.:)

 7. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 09:13:28

  Sallivusest oli üks ulmekas: District 9. Kui sallivad suudavad inimesed olla nibiru paadipõgenike suhtes? 🙂 Kui Maale jõuavad tulnukad, kes ei meenuta üldse inimesi, aga on hädas.

  Vasta

  • ckrabat
   juuni 08, 2015 @ 09:33:30

   9. rajooni tulnukate lõimimisel ulatasid abistava käe kohalikud autoriteedid (umbes sellised, kes tahtsid IRL-i astuda), kes müüsid neile toitu ja relvi, pakkusid tulnukaseksi jne 😀
   Paadipõgenikega toimub ilmselt samamoodi, kui riigid võitlevad autoriteetidega potentsiaalse turu pärast 🙂

   Vasta

 8. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 09:42:04

  http://entsyklopeedia.ee/meedia/kolumbus_christoph/kolumbus_christoph_kolumbuse_ameerikaavastusreis

  Rääkides maadeavastamisest, siis kuidas Kolumbus teadis, kuhupoole sõitma hakata? Ja miks tema viimane peatus euroopas olid just Kanaarid? Lähim punkt Ameerikale? Tüüp võttis õlled peale ja otse Kuubale sigareid suitsetama. 😀
  Seda “India” avastamise juttu võib ta oma vanaemale rääkida, teadis täpselt kuhu minna. Miks kolm laeva? Kõik oli välja arvutatud… Proviant jms.

  Vasta

 9. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 10:06:52

  See: Grey Alien film ei kujuta tulnukat. Tegemist on madrus Denissoviga, kes oligi sellise peaga. Peale ekslemist Siberis oli ta ka natuke kõhnaks jäänud. Pikad näpud aga olid tal juba laevastiku aegadest.

  Vasta

 10. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 10:14:51

  Madrus Denissovi esivanemad olid päris pikalt eksperimenteerinud erinevate alkoholisortidega, enne kui viina juurde pidama jäid. Pea on selliste katsetuste tulemuseks. 🙂

  Vasta

 11. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 17:15:56

  “Lihttöölistel võib see olla üsna madal – IQ on 80 kandis, kuid juhtivatel olenditel (juhtrobotitel, nn pikkadel hallidel) võib see ulatuda kõrgemale, u. 150.”

  See on suht loogiline, ka tööstusautomaatika, mis on keerulisem, saab rohkem arvutusvõimsust kui mingi lihtsam seade. Ka autod, mis on kallimad, on “targema” ajuga. 🙂 Kui mingi 80 IQ-ga tüüp on võimeline ainult öösel inimesi kollitama, siis see 150-ga tüüp tohib isegi taldrikut juhtida. 🙂

  Vasta

 12. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 17:50:16

  Tore on mõelda, et tulnukad on sellised armsad suurte silmadega ja halli värvi.
  Aga kui on hoopis väga sarnased prussakale? 😀

  Vasta

 13. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 21:04:09

  Vasta

 14. Jolli
  juuni 08, 2015 @ 21:08:58


  19.44 – kõigepealt on astunud inimene, tema jälje peale aga dinosaurus. 🙂
  kõik see kokku on ära kivistunud.

  Vasta

 15. ckrabat
  juuni 08, 2015 @ 23:07:15

  Siin on väga põhjalik kirjeldus hallidest, reptiilidest ja nende omavahelistest suhetest. Lühidalt: reptiilid on isandad ja hallid nende tööriistad.
  http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_18za.htm

  Vasta

 16. ckrabat
  juuni 09, 2015 @ 00:16:18

  Avaldati uus reptiilide nimekiri 🙂
  http://www.bilderbergmeetings.org/participants2015.html

  Vasta

 17. jolli
  juuni 09, 2015 @ 17:10:05

  Julgeksin pakkuda ka omapoolse, ebapopulaarse ja põhijoonest erineva alternatiivteooria: Oleme universumis ainuke mõistuslik (alati saab vaidlustada, mis on ja kas ja kui palju on mõistust) liik ja tulnukad kuuluvad ulmejuttude valda. Või kliiniliste pettekujutluste rubriiki.
  Kaalugem ka seda ebameeldivat võimalust. 🙂

  Vasta

  • ckrabat
   juuni 09, 2015 @ 19:57:18

   See ei ole üldsegi mitte ebapopulaarne ja põhijoonest erinev, vaid täiesti meinstreiim – iga loll usub, et ta on erakordne ja ainulaadne ja teisi sarnaseid lolle ei ole, ainult kust ta rsk mõistuse sai? 🙂

   Vasta

 18. Jolli
  juuni 09, 2015 @ 20:35:59

  150-se IQ-ga juhtiv hall tõreleb 80-se IQ-ga lihttöölistega. 🙂

  Vasta

 19. Jolli
  juuni 10, 2015 @ 21:49:38

  Uhh, Käärik, sa ajad päris hirmu peale… (“Kevade”) 🙂
  http://www.telegram.ee/maavaline/ponev-teooria-nefilimid-langenud-inglite-jarglased#.VXiE8Rxshkk

  Vasta

 20. Jolli
  juuni 10, 2015 @ 22:24:06

  Nefilime on Eestis ka läbi aegade mitmeid elanud. 🙂

  Vasta

 21. Jolli
  juuni 10, 2015 @ 22:44:50


  suht suur poiss elas seal ecuadoris. 🙂

  Vasta

 22. Jolli
  juuni 10, 2015 @ 22:56:35

  Igaks juhuks mainin, et mõni loll väga ekstaasi ei satuks, et tegemist on kunstniku tööga ehk rekonstruktsiooniga. 😛

  Vasta

 23. Jolli
  juuni 10, 2015 @ 23:07:08

  Ja kui on olemas photoshop…. 😉

  Vasta

 24. Jolli
  juuni 11, 2015 @ 11:31:56

  http://poegkalev.blogspot.com/2013/12/kes-on-selles-eeposes-tegelased-mis-on.html

  Siil peaks ka ikka tegelaste listis olema. 🙂
  Kindlasti mingi hulk on neist nefilimid, reptiloidid või lollid.
  Sortsid on vist hallide poolel ja kalevite sugu nefilimite moodi.
  Lisaks Kalevipoeg Soinile veel tuntud hiide: Töll, Leiger…
  Uuemast ajast ka mõned meie spordihiiud. 🙂

  Ps. Vana Kalew tuli põhjakotka turjal, millest võiks ka Maavälist päritolu välja lugeda, kui soovi on. Isegi laps ju ei arva, et kotkaga saab lennata? Võibolla ainult mõni Tolkieni fänn usub seda. Tolkieni Gandalfi prototüüp oli muuseas Väinamöinen ehk Vanemuine. Kalevalaga oli Tolkien kursis.

  Vasta

 25. ckrabat
  juuni 11, 2015 @ 19:23:31

  Vasta

 26. Jolli
  juuni 12, 2015 @ 13:31:19

  Lingilt: “… ja tema kolleegid on selle informatsiooni väidetavalt tuletanud nn viljaringidesse tulnukate poolt krüpteeritud sõnumitest. Viljaringide piktogrammides olevat tulnukate vastused Bulgaaria akadeemikute küsimustele. ”

  Ja kui viljaringi poolt antud vastust välja ei loe, tuleb konsulteerida teraviljast valmistatud jookidega ja lahendused tulevad lihtsamalt. 😀

  Vasta

 27. Jolli
  juuni 12, 2015 @ 13:36:59

  “…ei tea, kuidas ta sinna õhulaeva sai. Ta kõrval oli suurte silmadega hall olend, kes metalsel toonil maha vaadata käskis. Halle tulnukaid seostatakse üldjuhul negatiivse kogemusega. Naine nägi läbi kosmoselaeva oma kodukohta, kõik näis temani jõudvat otsekui läbi infrapunase valguse – näiteks nägi ta läbi maja seinte magavaid inimesi. Hommikul ärgates tuli tal ühest ninasõõrmest verd ja pool keha oli halvatud. Ta viidi haiglasse, kus avastati üks kiip ninast ja teine kõrvast. ”

  Suht lohakas töö siis, kui maalased ninast ja kõrvast kiipe leidma hakkasid. 🙂 😛

  Vasta

 28. Jolli
  juuni 12, 2015 @ 14:12:40

  Reptiloid ja algloll kosmoselaevaga Maale reisimas.

  Vasta

 29. ckrabat
  nov. 06, 2016 @ 19:24:33

  Reptiloidne antisemitism Tallinnas
  http://tallinncity.postimees.ee/v2/3899815/reptiloidne-antisemitism-tallinnas?_ga=1.46504359.1036153952.1477414611
  Elukad saabusid Maale sadu tuhandeid aastaid tagasi Draakoni tähtkujust ja samal ajal teisest dimensioonist, «alumisest astraalist», et hankida «monoatomaarset kulda», mille olemasolu ametlik teadus eitab. Kui reptiloid võtab sisse monoatomaarset kulda, siis tema närvireaktsioonide kiirus kasvab kümme tuhat korda, pärast mida suudab tulnukas liikuda teistesse dimensioonidesse või võtta inimkuju.

  Vasta

 30. Trackback: Persona in fieri edekabel TOP-500 aastatest 2010-2016 | Persona in fieri

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

juuni 2015
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: