Tõelise mehe test

@ckrabat, featuring jolli
Totaalse meedia ustava teenri leheneeger Priit Pulleritsu sulest on ilmunud kaks tõelise mehe testi, mille läbi saab isasrahvas teada, ega ta äkki pehmo pole. Esimene test oli väga spordikeskne, sain sealt vaid ühe punkti – sa ei kasuta suusatades memmerätti, kui õhutemperatuur on kõrgem kui tosin miinuskraadi. Seda ma tõesti ei kasuta, täpsustuseks võiks lisada, et ma ka ei suusata. Tulemus: 8 ja vähem korda nõus. Oeh! Teie ainus lootus on, et see küsimustik pole mõeldud teile. Aga kui siiski on, siis…? Teine test nõudis natuke laiahaardelisemat maailmapilti, kuid seal õnnestus teenida tervelt seitse punkti. Läksin rõõmsal tulemusi vaatama ja mis ma näen? 12 ja vähem korda nõus. Oled sa kindel, et oled üldse mees? Kui oled, siis oled puhtatõuline pehmo. Mis sinust Eestile üldse kasu on?

Burksiputka ees tuleks kasutada tõelise mehe määratlemisel hoopis teistsugust testi, mis ei oleks nii elukauge. Õige burksiputkaline teab, mis elu on. Tõeline mees on HOMO HAMBURGERIS, kes teab, et Soomes makstakse ehitusel “megapappi” ja burksiputkaline loodab mittetäieliku kutsehariduse baasil niiviisi “haljale oksale” saada, et oleks sulli, feimi ja respekti ehk bemme, beibesid ja burksi (3B ruulib!). Õige mehe elu on “kõht võimalikult täis süüa, raha kokku ajada vahendeid valimata, end võimalikult tihti mällarisse juua, keppi teha ning autoga kihutada”. Kui sa vastad mõnele kirjeldatud kriteeriumile, siis oled teel tõelise mehe staatuse poole. Mida rohkem õigeid vastuseid, seda rohkem autoriteeti burksiputka ees.

Meheks olemise väärtushinnangute lävend burksiputka ees (test täieneb):
1. Kui sul on odav rahvaauto, näiteks mersu, bemm või audi, siis olgu vähemalt velg sama kallis kui auto. Muidu sa mees ei ole.
2. Kui sul ei ole mersut, bemmi või audit, siis sul ju ei olegi autot.
3. Sul on Hyundai? See on vist mingi jalgpallimeeskond. Järelikult pole sa üldse mees.
4. Kui sul on vana ameerika auto, siis oled peaaegu mees juhul, kui auto on suur. Kui auto on mingisugune jaapanlaste hirmus ehitatud detroidi väikeauto, siis ei ole sa mingi mees.
5. Burksiputka ees pead kõik varem saabunud putkalised ära tundma. Muidu ei ole sa mingi mees.
6. Sa pead vähemalt neli burksi korraga võtma, siis oled tõeline mees. Kui sööd ainult ühe burksi, siis pole sa mingi mees.
7. Kui sul pole ühtegi laenu kaelas, siis pole sa mingi mees ja ära parem putka ette tule.
8. Kui sa pole vähemalt nelja burksiputka piffi saanud, siis sa oled alles neandertaal ning pead tõeliseks meheks veel arenema.
9. Kui sa jõuad oma isale kolm korda päevas peksa anda, siis oled saanud tõeliseks meheks. Kes on kaitseväes ajateenistuse läbinud või on kaitseliidus, see on poolmees. Kes on aga nõukogude armees teeninud, see on juba automaatselt tõeline mees.
10. Kui sa müüd metsa ja peksad raudlatiga pedesid, siis oled normaalne mees.
11. Kui sa pole Soomes tööl käinud, siis sina mees ei ole. Kui sa aga juba Austraalias käinud, siis sa oled kõva mees.
12. Kui sa kuulad normaalset tümmi, siis oled normaalne mees. Kui sinu lemmiklaul on see: https://www.youtube.com/watch?v=q–XlGnq8kk, siis oled eriline mees.
13. Kui sul ei ole jalgratast ning kahte paari suuski, siis tunnistatakse sind burksiputka ees meheks.
14. Kui sa oled elus ainult ühe raamatu läbi lugenud, siis on sul tugevad eeldused tõeliseks meheks saada.
15. Kui sa käid regulaarselt jõusaalis, siis on sinust saamas tõeline mees.
16. Kui sa oled viimase nädala jooksul end vähemalt korra mällarisse joonud, siis oled MEES.
17. Kui sa tead, kes on Marie Under, siis pole sa tõeline mees ja burksiputka juurde parem ära tule. Ilmselt oled naine või vähemalt pehmo.
18. Oled sa kunagi käinud teatris või kunstisaalis? Kui vastus on jah, siis tekib küsimus, kas sa üldse mees oled?
19. Kas sa kannad memmerätti? Kui jah, siis pole sa mees.
20. Kui sa oled vähemalt neli korda politseile kiiruseületamisega vahele jäänud, siis oled meheks saanud. Kui sa oled aga alko- või narkotestis põrunud, siis oled tõeline mees.
21. Kui sa pole põhikoolist kaugemale jõudnud, siis oled tõupuhas mees. Kui sa oled keskkoolis käinud, siis sa oled ära rikutud. Kui aga oled ülikooli jõudnud, siis, tahad, panen sulle kannaga näkku? Mees sa ei ole.
22. Kui sa jala ei käi ja vett ei joo, siis oled tõeline mees.
23. Kui sinu IQ on kahekohaline, siis oled tõeline mees. Kui Ai kju räppar Ais kjubiga segi ajad, on asjad korras. Kui annad sellise küsimuse peale lõuksi, siis oled autoriteet.

23 kommentaari (+add yours?)

 1. ckrabat
  nov. 28, 2014 @ 19:06:14

  Õppefilm
  Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas

  Vasta

 2. ckrabat
  nov. 28, 2014 @ 19:07:20

  Vasta

 3. ckrabat
  nov. 28, 2014 @ 19:10:40

  Vasta

 4. ckrabat
  nov. 28, 2014 @ 22:11:59

  Kui sa oled saanud vähem kui 10 punkti, siis oled memmekas (kui sa just naine ei ole)
  Kui oled saanud 11-13 punkti, siis oled pehmo
  Kui oled saanud 14-16 punkti, siis oled neandertaal
  Kui oled saanud 17-18 punkti, siis oled normaalne
  Kui oled saanud 19-20 punkti, siis oled tõeline mees
  Kui oled saanud rohkem kui 20 punkti, siis oled autoriteet

  Vasta

 5. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 08:17:29

  Tõelised mehed tulevad:

  Vasta

 6. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 08:21:45

  Vasta

 7. Jolli
  nov. 29, 2014 @ 08:24:02

  Vasta

 8. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 08:27:01

  Vasta

 9. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 09:10:25

  Hei, loll!

  Vasta

 10. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 09:19:50

  Lisaks tõelistele meestele võib kohata ka tõelisi naisi:
  VIDEO: Naaritsakasuka, kuldse iPhone’i ja kahe turvamehega 24-aastane rahvasaadik ei osanud öelda Ukraina riigikorda
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/video-naaritsakasuka-kuldse-iphonei-ja-kahe-turvamehega-24-aastane-rahvasaadik-ei-osanud-oelda-ukraina-riigikorda?id=70249523

  Uue ülemraada esimesele plenaaristungile saabus noor daam kahe turvamehe saatel. Riietatud oli ta pikka naaritsakasukasse, mis maksab mitu tuhat dollarit, ning kaasas olid tal uus kuldne iPhone ning tuhandedollarine nahast käekott.
  Pressiga Košeljeva suhelda ei tahtnud ning väljus saalist alles siis, kui ajakirjanikud olid juba laiali minemas. Nähes kaamerat, peitis neiu end turvameeste taha ning ei osanud vastata lihtsale küsimusele Ukraina riigikorra kohta.

  Riigikord – stultokraatia? 😀

  Vasta

 11. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 11:49:54

  Vasta

 12. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 23:02:25

  IGORI JA OLEGI PEHMOTEST
  http://suusk.blogspot.com/2014/11/pullerits-milles-peitub-suure.html?showComment=1417161703798 – kommid
  1. Töötad mõnes üleriigilises päevalehes.
  2. Korra aastas korraldad lugejatele küsitluse treeningute kohta, liiga vähe treenivatel pehmodel lased leviosakonnas ajalehetellimuse tühistada.
  3. Juhuks kui kutsutakse presidendi vastuvõtule, oled soetanud endale spetsiaaltellimuse korras valmistatud liibuva smoking-jalgrattaülikonna.
  4. Palkad oma naise märjaks ajamiseks määrdemeistri ja ise lähed trenni
  5. Teil on pulma-aastapäev, ei hakka oma naist süles Teletorni restorani viima, lükkad ta lifti ja ise lähed Pirita metsa trenni.
  6. Kui määrdemeister sult naise üle lööb, oled talle ikka väga tänulik, sest viimane kord 25km vabastiilis libises suusk ülihästi ja tegid isikliku rekordi. Palud tal veel kord suusad korda teha ja lähed trenni.
  7. Laps lõpetab 9. klassi. Saadad New Yorki maratonilt talle SMS-i “Nahhui sul kehalise hinne 4 on??? Pehmo!” Kaalud vanemlikest õigustest loobumist.
  8. Naine on haige, tal on rämedalt paha olla, selle asemel et talle kanasuppi keeta ja lilli viia, lähed Tähtvere parki suusatama, sest täna nagunii keppi ei saa
  9. Oled viimase 10 aasta jooksul jalgratturi liibuva riietuse peale investeerinud rohkem, kui teatripiletite, raamatute ja romantiliste õhtusöökide peale.
  10. Pole kordagi käinud oma ilusa naisega mere äärde jalutamas pigem sõidad koos teiste päris meestega 180 km jalgrattal ja näed ainult liibukates higiseid perseid enda silmade ees
  11. Ütled oma naisele, et toro tegemine jääb see kuu ära, kuna kuu aja pärast on SEB sügisjooks ja sul on energiapahvak kõik täpselt välja arvestatud.
  12. Kui sinust möödub noorsportlaste treeninggrupp, peatad nad ja kontrollid üle ega keegi ometi memmerätti ei kasuta- kui selliseid tüüpe leiad, kisud neilt memmeräti kaelast ja topid püksi.
  13. Restorani sööma minnes keeldud pakutavast toidust ja imed kaasavõetud isotoonilist energiageeli ja batoone- pärast võtad rattapluusi seljataskust mõnelt pehmolt võetud memmeräti ja pühid sellesse vuntsid puhtaks.
  14. Pühapäeviti kirikus käies võtad velotrenažööri kaasa, ihu ja vaim olgu mõlemad haritud!
  15. Reanimatsioonist helistatakse, et vanem poeg kukkus jalgrattaga. Ütled arstidele, et õmmelge see pussy tuimestuseta kokku ja jätkad vastupidavustrenni
  16. Name-dropid seltskonnad kõiki võimalike sportlaste nimesid stiilis: “Nagu me suvel siin Kanteriga just Käärikul staadionil rääkisime, et….”
  17. Sul on arvutisse ripitud film “Küljetuul” ja sa pole elu sees vaadanud “Breaking Bad”-i, sest see on vastik dopinguid ja enesemürgitamist ülistav seriaal.
  18. Uurid tänaval inimestelt, kas nad on abielus, kui pole, teed neile ettepaneku kodakondsusest loobumiseks, selliseid kasutuid pudulojuseid Eesti Wabariik ei vaja.
  19. Pead viimase 5 aasta jooksul lõbustusasutustes käinud inimesi tüütuteks, mõttetuteks ja arulagedateks. Lähed trenni.
  20. Viimase 5 aasta jooksul oled kõik aastavahetused vastu võtnud suusarajal.
  21. Oma mägijalgrattalt keerasid ammu sadula maha ja sõidad ainult toruga. Kannatustes selgub tõsine spordimees.
  22. Televiisori viskasid kodust välja, selle asemel sunnid oma naist ja lapsi vaatama, kuidas velotrenažööril 3 tundi tõsist trenni teed.
  23. Kodus oled kõik kalendrid ümber teinud- aasta esimene päev on Tartu maratoni toimumiskuupäev.

  23 korda nõus. Braavo! Ainult kolm sõna: sulle pole konkurente! Või: oled Priit Pullerits
  21-22 korda nõus. Väga tubli! Oled igati väärt ja eeskujulik mees. Eesti on su üle uhke.
  19-20 korda nõus. Hästi! Võid pea püsti, väärikalt teiste seas ringi käia. Eesti hindab sind kõrgelt.
  17-18 korda nõus. Pole paha! Koju minnes pane oma higised trenniriided Tammsaare kogutud teoste peale kuivama. Eesti arvestab sinuga.
  15-16 korda nõus. Asi pole lootusetu! Mine töölt ära ja hakka tigedalt trenni tegema. Eesti lugupidamine tuleb välja teenida.
  13-14 korda nõus. Olgu keerutamata öeldud: olukord on kriitiline. Võta end kätte, inimene! Muidu kannab Eesti sind maha.
  12 ja vähem korda nõus. Oled sa kindel, et oled üldse mees?Mine kaeva haud ja roni juba sisse. Mis sinust Eestile üldse kasu on?

  Vasta

 13. ckrabat
  nov. 29, 2014 @ 23:03:40

  Tõelise mehe test, ehk eraldame poisikesed meestest.
  http://suusk.blogspot.com/2014/11/pullerits-toelise-mehe-test-2-ehk.html
  Lugege kokku mitu punkti saate
  1. Teie kaal – iga kilogramm mis on üle 100kg annab 1 punkti (alla 100 kilosed punkte ei saa)
  2. Teie pikkus – iga sentimeeter mis on üle 180cm annab ühe punkti (alla 180cm pikkused punkte ei saa)
  3. Teie rinnaümbermõõt – iga sentimeeter mis on üle 110cm annab ühe ühe punkti
  4. Teie keskkoha ümbermõõt – iga sentimeeter mis on üle 110cm annab ühe punkti
  5. Mitu õlut keskmiselt päevas joote – iga õlu annab ühe punkti
  Tulemuste hindamine
  0 – 20 punkti – ostad riideid lasteosakonnast. Oled sa kindel, et oled üldse mees? Kui oled, siis oled puhtatõuline pehmo. Mis sinust Eestile üldse kasu on?
  20 – 40 punkti – ostad riideid naisteosakonnast. Olgu keerutamata öeldud: olukord on kriitiline. Võta end kätte, inimene! Muidu kannab Eesti sind maha.
  40 – 60 punkti – ostad riideid tavalisest meesteosakonnast. Pole paha! Kahtlemata leidub sinus väärt mehe omadusi. Eesti arvestab sinuga.
  üle 60 punkti – sul on suuri raskusi riiete leidmisega. Braavo! Ainult kolm sõna: sulle pole konkurente! Või: oled üle prahi! Tõeline Kalevite poeg.

  Vasta

 14. Jolli
  dets. 01, 2014 @ 10:33:59

  Vasta

 15. jolli
  dets. 03, 2014 @ 14:12:53

  Vasta

 16. Trackback: Jaan Tatika ja Saalomon Vesipruuli aurahade nominendid IV | Persona in fieri
 17. personainfieri
  dets. 04, 2014 @ 23:12:29

  Ma ei ole kunagi kahelnud, et noorema põlvkonna mehed on pehmed – üks nende naiseakaaslane kinnitas hiljuti koguni, et pooled neist on lohed ja memmepojad –, aga et sellele veendumusele tuleb nii kiiresti ka lausa teaduslik kinnitus – ja veel millisest suunast! –, tekitas küll meeldivat jahmatust.
  http://suusk.blogspot.com/2014/12/pullerits-noorte-meeste-pehmus-saigi.html

  Vasta

 18. ckrabat
  dets. 05, 2014 @ 14:45:12

  Aasta oli siis 1940
  Burksiputka aastast 1940

  Vasta

 19. Jolli
  dets. 09, 2014 @ 06:36:27

  Vasta

 20. Jolli
  dets. 09, 2014 @ 13:22:00

  Vasta

 21. ckrabat
  dets. 13, 2014 @ 13:13:59

  Vasta

 22. ckrabat
  dets. 13, 2014 @ 13:21:37

  Vasta

 23. Trackback: Persona in fieri edekabel TOP-500 aastatest 2010-2016 | Persona in fieri

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

november 2014
E T K N R L P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: