Reptiilide kaitseala

@ckrabat
Mingil seletamatul põhjusel on Eesti muutunud maailmapoliitika keskmeks, mida ähvardatakse isegi tuumarünnakuga. Eestis käis enne olulist tippkohtumist peareptiil isiklikult ning pärast visiiti võetakse Eesti ja Venemaa piiril kinni politseiametnik. Te arvate, et need sündmused pole omavahel seotud? Eksite! Eesti on väga oluline paik maailmas, mida jahivad miljardid näljased pilgud, sest just siin paikneb universaalse tähtsusega reptiilide kaitseala. Reptiilide asurkond on leidnud statsionaarse pesitsuspaiga Tuhala-Nabala karstiala maaaluses koobaslinnas, mida nüüd ohustab vaenulike elementide poolt viljeldav aktiivne majandustegevus. Kui varem ähvardati rohkem Tallinn-Tartu neljarealise maanteega, siis nüüd tuleb võidelda Rail Balticu raudteetrassiga, mis peaks mõnede arvates kulgema üle reptiilide koobaslinnade ja häirima kosmiliste tulnukate rahu. Maaalused salajõed ei ole tegelikult midagi muud, kui maaaluses koobaslinnas elavate reptiilide ühendusteed. Miks ei ole Eestis käiku läinud ükski suurem infrastruktuuri edendav projekt? Ei ole meil neljarealist Tallinn-Tartu maanteed, Baltic Raili ega Saaremaa silda ega tule. Põhjus on väga lihtne: me peame kaitsma üliolulist kaitseala.

Tuhala-Nabala karstiala hõlmava kaitseala elluviimist takistavad mustad jõud, kes nõuavad kaitseala loomiseks teaduslikke põhjendusi. Maaaluseid jõgesid pole aga tavapäraste uurimismeetoditega võimalik leida, vaid nende kaardistamiseks läheb vaja paranormaalseid nähtuseid paljastavat võlukepikest, pendlit ja nõiavitsa, sest vaid need vahendid suudavad üles leida reptiilide salakäike. Reptiilide võrgustiku kaardistamisega Eestis tegeles kuulus võlurpoiss Harry Potter isiklikult. “H. Potteri, R. Hansteini ja A. Talioja poolt Tuhala – Nabala piirkonnas pendli abil kaardistatud teised salajõed (keskmine laius 4 meetrit, sügavus maapinnast 5 – 8 m ja veesoone laius – 0.3 m) on väga spekulatiivse iseloomuga.” Nagu näete on veesoone keskmine laius kõigest 0,3m, samal ajal kui käikude keskmine laius on tervelt neli meetrit. See viitab, et need käigud ei saa olla veetekkelised, kuigi kindlasti on osa käike mõeldud koobaslinna veevarustuseks. Pendlispetsialistid on loonud müüdi maaalustest jõgedest, et juhtida avalik huvi eemale karstiala tegelikust saladusest, aga nende poolt kasutatavad meetodid pole teadlaste tegevust kureeriva Lollide koja arvates piisavalt “teaduslikud”.

Allikad ja nõiakaevud on kohad, kust salakäigud alguse saavad ning vee sisse peidetud juurdepääsudega kaitsevad reptiilid end juhuslike külaliste eest. Reptiilid on seal juba sajandeid pakkunud kohalikele elanikele kvaliteetset arstiabi. Eesti Loodus kirjutab: “Ants Talioja teada on Nõmme allikasoos (see jääb siiski Tammiku kaitseala piiresse) koduloolise tähtsusega Silmaallikas, mida on teatud ka Terviseallika nime all. Rahvapärimuse kohaselt olevat selle allika veel imepärased raviomadused; siia tuldi silmanägemist ravima nii ümbruskonna taludest kui ka kaugemalt. Nõmme kõrtsi juurest algas ka omaaegne Mahtra meeste talitee, mis lookles üle soode ja läbi metsade otse Tuhala-Nabala maantee ääres asuva Sagri kõrtsini.” Nõmme ja Sagri kõrtsides käisid koobaslinna reptiilid ümberkaudse talurahvaga tutvumas ja õpetasid neile, mis elu on. Maaaluste jõgede varjatud reptiilide salakäigud ühendasid koobaslinna inimasustusega, sealhulgas Ülemiste järvega. Sellest pärineb ka legend Ülemistega vanakesest, kui koobaslinna asukad ähvardasid neile mitte kuuletuvat Tallinna linna üleujutusega.

Inimkond jaguneb teatavasti reptiilsete geenidega reptiloidideks, maise päritoluga ahviliste järeltulijateks ehk inimesteks ja geneetiliselt muundatud robotiteks ehk lollideks. Nii nagu Hollywoodi filmid jutustavad meile vampiiride ja libahuntide põlisest vastasseisust, siis on see kõigest tähelepanu kõrvalejuhtimine reptiilide ja lollide ammuselt rivaliteedilt, ekspluataatorite ning ekspluateeritavate konfliktilt. Reptiilid valitsesid inimkonda veel paar aastatuhandet enne Kristust, kuid siis lahkus suur osa neist teadmata põhjustel Maalt. Inimtsivilisatsiooni jäeti juhtima reptiilide segaverelised järglased reptiloidid. Planeedile jäid küll veel reptiilide salajased maaalused baasid, mis pidid ootama meie tsivilisatsiooni rajanud tulnukrassi teist tulemist. Kaua aega suutsid siinsed reptiilid tsivilisatsiooni arengut reptiloididest preesterkonna abil kontrollida, kuid siis tabas Maad lollide arvukuse plahvatuslik kasv. Lollid olid nibirukate poolt geenimutatsioonidega loodud robotid, kes pidid algselt püramiide ehitama ja kulda kaevandama. Esimesed lollid, nn alglollid, toodi kaasa Nibirult, kuid siis hakati neid kohapeal valmistama. Algul oli nende valmistamine reptiilide range kontrolli all, kuid siis anti litsents vabaks ja igaüks võis endale toanurgas lolli valmis meisterdada. Inimkonna arvukus kasvas lühikese ajaga kahelt miljardilt seitsmele ja kasvab veelgi. Suur osa kasvust tuli lollide arvelt. Lolle sai palju ja nad sirutasid käe võimu järele.

Teadaolevalt andis president Toomas Hendrik Ilves Barack Obamale üle salapärase ümbriku, mis sisaldas Eesti ID-kaarti meenutavat salajast andmekandjat. Tegelikult oli see Tuhala reptiilide palvekiri Ameerika Ühendriikide presidendile kaitsta nende väärtuslikku elukeskkonda. Lollide surve reptiilide planeedilt väljatõrjumiseks on tuntav. Rahva seas levisid kuuldused Baltimaadele suunatud kavandatavatest tuumarünnakutest. Miks just Baltimaad? Miks just Eesti? Aga sellepärast, et just siin paikneb ülioluline reptiilide kaitseala. Lollide juhtriigiks on tõusmas Venemaa, kus lollide mõju ühiskonna arengule on olnud ajalooline. Me kõik oleme kuulnud kangelasmuinasjutte vene rahvuskangelasrest Loll-Ivanist. Pole juhuslik, et Venemaad huvitas teave Eestis paikneva reptiilide asurkonna kohta. Erioperatsiooniga võeti kinni kaitsepolitsei ametnik koos Nabala kaitseala üksikasjaliku kaardiga ja teda ähvardab nüüd Moskvas elusalt nülgimine, mis on teadaolevalt reptiilide kõige rängem karistusviis. Sellega soovitakse, et ametnik räägib neile kogu tõe reptiilide kohta ning räägiks vaenlasele välja koobaslinna täpsed koordinaadid, kuhu nad võiksid seejärel suunata oma tuumaraketid.

Ants Talioja on viimastel aastatel tegutsenud reptiilide kaitseala ustava valvurina, mille eest pälvis ta MTÜ Skeptik maineka Umbluu preemia. Tema eelkäija Ropka Kivivalvur hülgas tuumarünnakut kartes oma sajandeid kestnud ametikohustused ning põgenes teadaolevalt Ameerika Ühendriikidesse, kus andis end sealsete võimude kaitse alla. Teda hoitakse tugeva valve all Pinckeyville’s, Chicagost umbes 100 km läänes, et vaenulikud lollid talle midagi paha ei teeks. Miks sattus Kivivalvur just Ogle maakonda? “Ogle County maastik meenutab Eestit, kuid tundub veelgi lamedam. “Põllumajandus on igaühe leib ja või,” teatab kiri teeäärsel hallil puuhoonel, kuid muidu on see varakevadel rõõmutu piirkond, kus külma ja kahvatusinise taeva all kohtuvad vaid haralised raagus puud, pleekinudkollased mättad ja maapinda kattev väsinud pruunikas kulu. Künkaid, mägesid ja orgusid, mis pakuksid võimalust hinnata silmapiiri kaugust (või annaksid peidupaika pagejale), peaaegu pole; üksnes aeg-ajalt, miili või kahe tagant, voolavad maantee alt läbi väiksed tulvaveest täidetud jõed.” Kirjeldus viitab kangesti reptiilide asurkonnale sobivale pesitsuspaigale, mistõttu võib seal asuda mõni teine turvatud reptiilide maaalune koobaslinn. See omakorda lubab loota, et ookeanitagused suguvennad ei jäta oma liigikaaslasi teiselpool Atlandi ookeani saatuse hoolde.

8 kommentaari (+add yours?)

 1. ckrabat
  sept. 07, 2014 @ 16:44:09

  Vasta

 2. ckrabat
  sept. 07, 2014 @ 16:45:30

  Reptiilide ja lollide vennastumine. Reptiil esineb robotite kogukonnale 🙂

  Vasta

 3. gaal
  sept. 07, 2014 @ 17:13:11

  Aga see pole veel kõik – pakun et Narva sild saab varsti olema sama kuulus nagu Checkpoint Charlie 🙂

  Vasta

 4. ckrabat
  sept. 07, 2014 @ 21:00:42

  Ansambel Reptiilid – Transtsendentaalne Deliirium

  Vasta

 5. ckrabat
  sept. 07, 2014 @ 21:10:30

  Vasta

 6. ckrabat
  sept. 07, 2014 @ 21:19:50

  Fant4stik – Reptilians

  Vasta

 7. Trackback: Nibiru is coming | Persona in fieri
 8. Trackback: Nabala-Tuhala kaitseala reptiilide poliitiline avaldus murjani- ja kooselupaanika kohta | Persona in fieri

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

september 2014
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: