Mina, reptiloid II

@ckrabat
Lõpuks on teadus jõudnud niikaugele, et on saadud vääramatud tõendid homo sapiensi põlvnemise kohta reptiilidest! Igaüks võib oma reptiilsust ka testida, jättes välja hämavad lisad nimetähtede jms kohta, mille eesmärk on inimkonna algeid naeruvääristada. Kõik need, kellel reptiilidele iseloomulikud tunnused puuduvad, on arvatavalt lihtsalt lollid ehk lihtsamat sorti töörobotid. Inimeste reptiilsele algele viitab, et inimloodet varustab toitainetega lootekott nagu munemise läbi paljunemisele orienteeritud roomajatel. Võimalik, et reptiilimune kasutasid nibirulastest reptiloidid inimeste tegemisel, kui reptiile ristati Lähis-Ida aladel asunud kromanjoonidega. Kromanjoonide kasutamisega geneetilistes muundamisprotsessides võib seletada neandertaali geneetilise pärandi vähesust tänapäeva inimeses, sest kromanjoonide asualad olid nibirulaste kolooniate lähedal, kuid europiidse rassi genoomis on neandertaali alge märgatavam kui teiste rasside puhul. Samuti pole lõplikult selge, kas inimese loomine hõlmas ainult kromanjoone või üritati järglasi toota neandertaalide ja Denissova inimesega, sest rassilised erinevused on teataval määral seotud ka geneetiliste erinevustega. Nii puudub aafriklastel neandertaalide geneetiline pärand üldse, kuid teistel rasside genoomis on neandertaalset pärandit säilinud 1-4%.

Inimestel on reptiilidele sarnane kihiline nahasüsteem, aga ka tavalisest suurema mahuga aju. Reptiilse päritoluga EDA geenid aitasid läbi geenimutatsioonide kujundada inimest selliseks nagu me tunneme teda tänapäeval. EDA on geen, mis kontrollib mitu hammast meil kasvab, millised need välja näevad, kui karvased me oleme ning meie nahka pehmus ja higistamisvõimet. Kuidas jõudsid reptiilsed tunnused tänapäeva inimeseni? Vaevalt usutav, et see juhtus tänu Darwini kirjeldatud evolutsiooniprotsessi. Hoopis tõenäolisem on nende sattumine läbi maavälise päritoluga reptiilse tsivilisatsiooni, mille kohta on inimtsivilisatsiooni mütoloogias mitmeid vihjeid. Teadlased peavad reptiilühiskondade olemasolu usutavaks. Müüt inimese loomisest on korduvalt kasutatud sõltumata geograafilisest asukohast ning reptiilsed kujundisd esinevad mütoloogias päris suure sagedusega. Juhin tähelepanu Arko Oleski arvamusartiklis esinevale tõdemusele: “Rääkimata sellest, et sugulaste rivi on tänu muistse DNA lugemisele täienenud veel Denissova inimese ning võimalik et veel kellegi võrra.” Seega pole küsimus ainuüksi kromanjoonides, neandertaalides ega isegi mitte Denissova inimeses, vaid kellegi salapärase “neljanda sugulasega”.

Iraagist leitud savitahvlite põhjal võib kokku panna pärimuse, kuidas maavälise päritoluga reptiilne annunakide rass saabus Maale ja pani aluse inimtsivilisatsioonile. Inimese loomine reptiilide ja Maal eksisteerinud inimahviliste kromanjoonide ühendamise läbi on leidnud tõestusmaterjali Aafrikast avastatud muistsete kullakaevanduste kaudu, sest inimesi vajati kulla kaevandamiseks ning püramiidide ehitamiseks. Dogmatiseeritud maailmavaade pole suutnud leida usutavaid põhjendusi püramiidide ehitamiseks, mis tolleaegsete tehnoloogiliste võimaluste juures tunduvad mõistuseülesed. Samuti pole suudetud põhjendada, miks just kuld kujunes planeedil tekkinud tsivilisatsioonide väärtussüsteemide aluseks. Ühiskonnad, mis olid vähem tsiviliseeritud, kasutasid väärtuse ekvivalendina muid vahendeist teokarpidest pärliteni, kuid miks kerkis inimtsivilisatsiooni hällides esile just kuld? Miks loeti kulda väärtuslikumaks kui hõbedat või vaske? Kas pole se mitte reptiilse vere kutse? Kuna geneetilise mutantrobotiga on side katkenud, sest liiga palju reptiloidide salateadmisi tuli vestluse käigus päevavalgele, siis olgu siinkohal esitatud uus teooria, kuidas Maale tekkisid klassiühiskonnad.

Ziguratid olid püramiidi meenutavad templid, mida võib leida iidse Mesopotaamia ja Lääne-Iraani aladelt. Algselt elasid zigurattides nibirulased (uuskeeles jumalad), kuid neil olid maalastest teenijad. Tavalisi lolle ja inimesi nibirulaste juurde ei lastud. Kui nibirulased Maalt lahkusid, siis andsid nad teenijatele käsu kätte, et kõik oleks ordnungis, kui isandad ükskord tagasi jõuavad. Teenijatest kujunesid välja preestrid, kes pidid maalasi vaos hoidma. Isandaid aga ei tulnud ega tulnud. Kaua sa neid ikka tuumatalve ja veeuputusega ähvardad, lisaks hakkas mälu aja jooksul hägustuma ning igapäevased tegevused nagu tuumasõda või kosmoselend omandasid üleloomuliku tähenduse. Nii sündisid muinasjutud ja legendid, kuni lõpuks jõuti hauataguse elu, põrgu ja paradiisi juurde. Lisaks tekkis kõige selle juurde ka aadelkond. Nagu teada, pidasid Nibirult pärit alglollid end paremateks kui kohapeal valmistatud lollid ning kaunistasid end aadlitiitlitega. Alglolle oli aga vähe ja maised lollid tahtsid samuti tiitleid saada ning üritasid siduda oma vereliine alglollide omadega. Nibiru-aegseid töökäske, millise partiiga milline loll saabus, ei jäänud alles, sest sõja ajal läksid savitahvlid katki. Nii tulid preestrid mõttele hakata aadlimatrikleid müüma 🙂 Kes siis ei tahaks, et tema esiisa ei oleks mitte tavaline Maal kokku monteeritud loll, vaid sõitis Maale lendava taldriku lastiruumis kastis, mille peale oli kirjutatud – Ettevaatust, alglollid! Mitte ärritada! Söötmine rangelt keelatud!

Zigurat Mesopotaamias Uris umbes 2100 eKr. Ülemises sinises osas paiknesid algul Nibirult tulnud reptiilid, hiljem asusid sinna preestrid.

16 kommentaari (+add yours?)

 1. ckrabat
  mai 03, 2014 @ 21:52:48

  Kui palju inimesi mahub maakerale? Viimase 1600 aasta jooksul on maakera rahvastik kasvanud 35 korda. Suur osa sellest kiirest kasvust on toimunud viimase saja aasta jooksul. Aastal 1900 elas maakeral 1,5 miljardit inimest, aastaks 2000 oli meid Maal juba ligi 6 miljardit ning tänaseks on ületatud ka 7 miljardi piir.
  http://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/kui-palju-inimesi-mahub-maakerale
  Maakera kandevõimet omakorda ei võimalda suurendada isegi tehnoloogia areng.
  “Õhku, maapinda ja vett ei suuda me lõpmatuseni juurde tekitada. Juba praegu on paljudes kohtades puhas vesi elu ja surma küsimus. Kui inimesed hakkavad kolima maailmaruumi, siis on kohe lugu teine,” nendib Taagepera.
  Tema arvutuste järgi jõuab maakera rahvastik aastaks 2100 välja 10 miljardini, aga see on ka lagi. Jaotades kõik inimesed maismaal ühtlaselt tähendaks see, et Antarktikas peaks elama 940 miljonit inimest ning igaüks elaks oma lähimast kuuest naabrist 100 meetri kaugusel, igaühe kohta oleks 1,5 hektarit maismaad.

  Vasta

  • ckrabat
   mai 03, 2014 @ 21:57:05

   See ei ole otseselt selle rubriigi teema, aga ringkonnaülemaga oleme mõõdutundetu paljunemise protsessist lähtuvale ohule, mis on üldjuhul omane võõrliikidele, varemgi tähelepanu juhtinud.

   Vasta

 2. ckrabat
  mai 03, 2014 @ 22:04:41

  Däniken: evolutsiooniteooria ei välista maaväliste jõudude sekkumist
  http://www.telegram.ee/maavaline/erich-von-daniken-evolutsiooniteooria-ei-valista-maavaliste-joudude-sekkumist

  Vasta

  • huviline
   mai 03, 2014 @ 22:17:38

   Kas geneetilistel mutantrobotitel ja geneetilistel kommunistidel on midagi ühist? 🙂

   Vasta

   • ckrabat
    mai 03, 2014 @ 22:34:04

    Kindlasti on neil midagi ühist, ntks tootmistehnoloogia osas 🙂
    Paraku toimus temaga kanaldamine väga vaevaliselt skeptikute portaalis paikneva ussiaugu kaudu, mis nüüd on vist koos kõikide reptiloidide salateadmistega õhku lennanud. Siin sai vaid kaks osa sellest hirmsast jahumisest üles täheldatud 🙂

 3. Jolli
  mai 04, 2014 @ 03:23:31

  Evolutsiooniteooria läheb Nibiru teooriaga kokku nagu sukk ja saabas. 🙂 Kõigepealt arenes süsihappegaasi hingavast bakterist hapniku hingav ainurakne, kellest arenes ahv. Ahvist aga tüünisid nibirulased tavalise lolli- stultus robustuse, kes pandi kulda kaevama ja püramiide ehitama. 😀 Tänapäeva ühiskondki meenutab kahtlaselt kooliajal õpitud koloonide elukorraldust. Koloonidest rääkiv wikileht tundub aga igaks juhuks internetist eemaldatud olevat, et lollid teada ei saaks, kes need sellised olid. 😀

  Vasta

 4. Jolli
  mai 04, 2014 @ 03:36:39

  Anna loomale relv, areneb inimeseks.
  Evolutsiooni mudel:

  Vasta

 5. Jolli
  mai 04, 2014 @ 04:59:10

  Vasta

 6. ckrabat
  mai 04, 2014 @ 07:26:14

  Shapeshifting ehk kujumuutmise saladus.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Shapeshifting
  Põhimõtteliselt on siin lihtne lahendus. Kujumuutjad on mitmenäolised – ma ei ole täna see, kes olen homme ja seetõttu ette äraarvamatud. Nad võivad vähimagi vaevata ümber kehastuda kellekski teiseks. Neile vastanduvad robotid, kes mängivad läbi kogu elu ainult ühte rolli – mind proovideta kinnitati rolli, et filmis iseennast ma mängiksin. Teadagi keda 🙂 Robot ei peagi rohkem oskama, kui tema programm ette näeb.

  Siin on veel mingi reptiilinduse lühikursus
  http://www.hingepeegel.ee/noppeid/kurjuse-maised-organisatsioonid/

  Vasta

 7. ckrabat
  mai 04, 2014 @ 07:28:24

  Kujumuutjad
  Saaremaa koloniseerimise lugu
  http://parteloc1.blogspot.com/2011/02/4-osa-kujumuutjad.html
  “Palun, Petškin,” anus naise hääl telefonis, “Sa pole nädalaid kodus käinud. Me ootame Sind!”

  Vasta

 8. ckrabat
  mai 04, 2014 @ 18:47:31

  Ajatu: Seletamatu juhtum: 62 koolilast, kes kohtusid tulnukatega
  http://www.telegram.ee/maavaline/seletamatu-juhtum-62-koolilast-kes-kohtusid-tulnukatega
  “Lapsed kirjeldasid, et alguses nägid nad taevas umbes kolme objekti, mis taevas ilmusid ja kadusid. Objektid tulid ähemale ja maandusid lõpuks kooli aiaga piiratud ala lähedale, umbes 100 meetrit lastest eemal. Seejärel oli sõiduki peale ilmunud umbes meetripikkune mehike, kellel olid pikad mustad juuksed, must liibuv kostüüm ja hiiglaslikud viltused silmad. Ta oli hakanud laste suunas liikuma, kuid siis märkas neid ja kadus hetkeks, ilmudes taas välja lennumasina taga. Siis tõusis sõiduk taas õhku ja kadus.

  Vanemad õpilased ütlesid aga, et olendid olid nendega ka telepaatilisel teel kommunikeerunud, öeldes neile, et inimesed hävitavad oma planeeti ja reostavad keskkonda viisil, mis viib kohutavate tagajärgedeni.”

  Tegemist võis olla Klaatuga 🙂

  Vasta

  • huviline
   mai 06, 2014 @ 08:39:42

   Mis siin seletamatut on, Homeros nägi palju seletamatumaid objekte, mingi naisterahvas, kellel olid juuste asemel rästikud, ja palju teisi seletamatuid objekte.

   Nüüd on mootori abil lendama õpitud ja objektidki peavad lendama! 🙂

   Vasta

 9. ckrabat
  juuli 18, 2015 @ 10:27:22

  Florida Man Arrested for Having Sex with an Alligator
  http://thugvirals.com/florida-man-arrested-for-having-sex-with-an-alligator/
  Kas tegemist oli reptiiliga?

  Vasta

 10. ckrabat
  juuni 05, 2016 @ 09:05:55

  Vasta

 11. ckrabat
  juuni 05, 2016 @ 09:12:17

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

mai 2014
E T K N R L P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: