14 000 aastat hiljem

@ckrabat
Mis juhtus planeedil Maa täna 14 000 aastat tagasi? Kosmoseavaruste ääremaal, kaugel kõikidest kosmilistest ohtudest, lebas planeet Maa väliselt rahulikult unne suikununa. Kuidas selline planeet kosmoseavarustesse tekkis, on juba omaette küsimus, kuid see planeet erines paljudest omasugustest, sest vähehaaval tekkis siia elu. Elu on haigus, millesse nakatunud vormid võivad hakata omapäi tegutsema ning arenema. Mitmed eluvormid levisid planeedil Maa. Planeeti asustasid mitmed loomaliigid, teiste seas ahvilised kromanjoonid ja neandertaalid. Kromanjoonide ja neandertaalide eellane Heidelbergi inimene kadus umbes 200 000 aastat tagasi. Kromanjoonid tekkisid Ida-Aafrikas 100-200 000 aastat tagasi, kuid mingil hetkel hakkasid nad sealt edasi liikuma. 60 000 aastat tagasi jõudsid nad Araabia poolsaare kaudu Euraasiasse, liikudes sealt edasi India ookeani kallastele ja Kesk-Aasiasse. Umbes 40 000 aastat tagasi jõudsid nad Musta mere äärest mööda Doonau koridori Euroopasse ning 20 000 aastat tagasi Atlandi ookeani kallastele.

Euroopat asustasid sel ajal nende kauged hõimlased neandertaalid, kes olid sinna tekkinud juba 350-600 000 aastat tagasi. Neandertaalide aju oli suurem kui kromanjoonidel, kuigi kehaehituselt olid kromanjoonid muidu suuremad. Arvatakse, et lisaks Euroopale ulatusid neandertaalide asualad Uraalideni, aga võimalik, et kuni Altai mägedeni välja, hõlmates veel Lähis-Ida, Kaukaasia ja Kesk-Aasia. Umbes 80 000 aasta tagasi puutusid kaks liiki esmakordselt omavahel kokku ning mingil määral ka segunesid. Kokkuvõttes aga tõrjusid suuremad ja agressiivsemad kromanjoonid neandertaalid välja. Tänapäeva inimesel arvatakse olevat keskmiselt 1-4% neandertaali geene. Neandertaalid võisid kaduda umbes 24-30 000 aastat tagasi, kui kliima Euroopas muutus erakordselt külmaks ning millest alates pole neist säilinud enam ühtegi leidu. Nende viimased teadaolevad asualad paiknesid Ibeeria poolsaarel ning Kaug-Põhjas. Viimane neandertaal võis elada tänapäeva Gibraltaris.

Täna 14 000 aastat tagasi saabus planeedi Maa orbiidile Nibiru. Nii sattusid meie ajalukku uued tegelased – reptiilid ja lollid. Lollid olid reptiilide teenimiseks loodud geneetilised robotid. Pärimused kujutavad Nibirut ellipsikujuliselt liikuva planeedina, kuid tegelikult oli tegemist hoopis kosmoselaevaga, mis Maad asustavatele kromanjoonidele võis näida planeedina. Tänapäeva mütoloogia on planeedi kontseptsiooni võimendanud, et inimtsivilisatsiooni maavälise päritolu usutavust vähendada. Teekond nende koduplaneedilt Maale võttis aega 3600 aastat ning pika teekonna võtsid nad ette selleks, et leida nende atmosfääri tihendamiseks vajalikku kulda, mida nad Maalt ka leidsid. Nimelt hakkas neid vulkaanide kustumise ning nende põhjustatud kasvuhooneefekti kadumise tagajärjel ähvardama kliima jahenemine, mistõttu võis planeet muutuda elamiskõlbmatuks. Hiljem võtsid nad ette veel mitmeid külaskäike, kuid teekond Maalt Nibirule oli pikk. Olgu mainitud, et reptiilide eluiga on inimestest märgatavalt pikem, mistõttu 3600 aastat vältavad kosmoselennud pole nende jaoks eriline probleem. See kosmoselaev, kes saabub Maa orbiidile täna, on Nibirult välja lennanud 1600.a. eKr. Omapoolse stsenaariumi on välja pakkunud harrastusassürioloog Zecharia Sitchin. Teadlased on külvanud Sitchini teooriate suhtes umbusku, kuid jättes kõrvale faktoloogia tõlgendamise, kõlab kontseptsioon ise hämmastavalt loogilisena.

14 000 aastat tagasi maandus tulnukate laev eeldatavalt Mesopotaamias, kuid ilmselt sattusid nad ka tänasesse Boliiviasse Tiahuanacosse ning tõenäoliselt rajasid nad Maale mitmeid  nibirulaste kolooniaid. Traditsiooniliselt käsitletakse püramiide ülikute hauakambritena, kuid tegemist võib algselt olla hoopis reptiilide eluhoonetega. Umbes 7500 aastat tagasi panid tulnukad Nibirult aluse sumerite kultuurile, mida võib nimetada esimeseks inimtsivilisatsiooni koldeks. Inimeste pärimused (sh Eenoki raamat) räägivad taevast saabunud langenud inglitest, kes õpetasid inimestele mitmeid kunste, tehnoloogiaid ja teadmisi. Plahvatuslik neoliitiline revolutsioon pani aluse inimtsivilisatsiooni tekkele, kuid mis selle plahvatuse tekitas? Neoliitilise revolutsiooni keskpunkt paiknes Viljaka Poolkuu aladel Egiptusest Mesopotaamiani, kuid tsivilisatsioonikoldeid võis kohata mujalgi: Melaneesias (Kuki soo Uus-Ginea saarel), Hiinas, Induse orus, Põhja-, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas. Kindlasti võib leida märke reptiilide ja kromanjoonide segunemist, kui tekkisid reptiloidid – reptiilide ja inimeste järeltulijad. Inimkond jagunebki päritolu järgi kolme klassi: reptiloidid, inimesed (puhtaverelised kromanjoonid) ja lollid (geneetiliselt muundatud robotid). Reptiloidid on kogu aeg olnud vähemuses, kuid tänu vereliinidele säilitasid nad pikaks ajaks valitseva positsiooni ühiskonnas.

Nibiru tsivilisatsiooni valitsesid reptiilid (annunakid), kuid neil kehtis orjanduslik kord, milles kogu töö tegid ära spetsiaalselt aretatud geneetilised robotid – lollid (igigid). Algul tõid nad lolle Nibirult kaasa ning panid nad vajalikke töid tegema – kulda kaevandama ja püramiide ehitama. Siis aga selgus, et Nibirult toodud alglolle jääb väheks ning nende ekspluatatsiooniiga Maa karmides tingimustes vähenes oluliselt, kuid uute lollide transpordikulud Nibirult Maale toimetamiseks kujunevad üle mõistuse kõrgeks. Selle peale otsustasid reptiilid kohapeal lolle tootma hakata ning ristasid Nibirult toodud alglolle kohalike kromanjoonidega, mis võimaldas orjade arvu mitmekordistada ning vähendas lollide ekspluatatsioonikulusid. Kui võrrelda reptiloidide ja inimestega, siis lollide arv kasvas plahvatuslikult ning tänu geneetiliste robotite laiendatud tootmisele on inimkonna arv ühelt miljardilt Napoleoni sõdade aegu 19.saj. ning kahelt miljardilt kahe maailmasõja vahel väga kiiresti kasvanud seitsmele miljardile. Paljuski tuleb see olukorrast, et lollide tootmine, mis Nibirul oli range kontrolli all, lasti vabaks ning nad hakkasid vabavarane eriti kiiresti ja jõuliselt levima. Nüüd võis igaüks toanurgas lolli valmis teha, kuid see viis toote kvaliteedi alla. Inimkonna jõuline juurdekasv viimase sajandi jooksul on tulnud teaduslik-tehnilisest revolutsioonist ja selle tagajärjel hoogustunud lollide toodangu suurenemise arvelt.

Viimane teadaolev nibirulaste külaskäik Maale võis toimuda umbes 5000 aastat tagasi (+/-1000 aastat), mille järel nad likvideerisid siinsed kolooniad ning lendasid kodumaale tagasi. Zecharia Sitchin viib viimase külaskäigu aastasse 556 e.kr. (2500 aastat tagasi), mis tähendab, et kui see tõepoolest aset leidis, siis nad on praegu alles tagasiteel Nibirule. Võimalik, et väiksemaid kontakte on toimunud ka hiljem. Maale jäid mõned üksikud reptiilid, kuid siia jäid ka alglollid, kelle järeltulijad on ajaloo käigus segunenud inimestega, nii et väliselt pole neid üksteisest kergesti võimalik eristada. Kas nibirulastel õnnestus planeedi atmosfääri parandada ning muuta see elamiskõlbulikuks, et nad võivad maadeavastusretked universumi ääremaadele edaspidi jätta ajaloolaste pärusmaaks või näevad meie silmad Nibiru kosmoselaeva saabumist, seda näitab tulevik. Nibiru on pärandanud meile tsivilisatsiooni, mille mitmed osised on meieni kandunud kaugest minevikust, näiteks kulla väärtustamine. Kui geneetilised mutantrobotid nägid, et kuld on Nibiru reptiilidele oluline, siis hakkasid nad seda koguma. Aja jooksul muutus kuld väärtuseks, mille ümber tekkis rahandussüsteem. Selle süsteemi haardes elab inimkond tänapäevani. Väga paljud meie tänapäeva ühiskonna alustalad, millel pole loogilist seletust, on inimühiskonda edasi kandunud Nibiru reptiilidelt, kuid lollide poolt omaks võetuna on nad saanud hoopis teistsuguse tõlgenduse. Viimasest külaskäigust on aga palju aega mööda läinud, lollide seeme on Maa peal vohama läinud, neid on palju saanud ja nad ihaldavad võimu. Pärimus inimtsivilisatsiooni maavälisest päritolust seab aga lollide võimu kahtluse alla.

 

 

Advertisements

32 kommentaari (+add yours?)

 1. huviline
  jaan. 22, 2014 @ 19:29:12

  “Elu on haigus, millesse nakatunud vormid võivad hakata omapäi tegutsema ning arenema.”

  Elu ei ole teatavasti haigus, vaid süsinikuühendite pikemad või lühemad ahelad.
  http://et.wikipedia.org/wiki/Orgaaniline_keemia

  Süsinikust on saanud muld ja mullaks saame kõik lõpuks.

  “Neandertaalide aju oli suurem kui kromanjoonidel, kuigi kehaehituselt olid kromanjoonid muidu suuremad.”

  Aju suurusel pole erilist tähtsust, määrav on teatavasti erisorti infosäilimise tekkimine (semantiline, protsessuaalne ja episoodiline mälu), vt E.Tulving.

  “Täna 14 000 aastat tagasi saabus planeedi Maa orbiidile Nibiru.”

  Paralleelne teooria väidab panspermiat. Usutavasti spermat leidub kogu universumis ja miks mitte. Kui vaadata väikeseid sprematosoidikesi, kui vilkalt nad sebivad, siis on nende reisiigatsus mõistetav.

  Inimtsivilisatsioon on teatud vormis sperma, mille suurimaks saavutuseks on kosmoselaevad, et saaks jälle reisima minna. 🙂

  Paraku ei saa kõik reisijad reisima minna, sest kosmoselaevad on väga kallid. Selgub, et väärtused (raha) on teatud sorti piirang, et kõik ei saaks reisima minna, sest mis siis saaks, kui rahal poleks väärtust. Kui rahal poleks väärtust, siis ehitaksid inimesed kambakesi endale kosmoselaevad ja läheksid reisima.

  Vasta

 2. ckrabat
  jaan. 22, 2014 @ 19:51:16

  Nibirul tekkiski olukord, kui seal orjanduslik kord kaotati ning lollid lasti vabaks. Edaspidi muutusid lollid aga kõigile tüliks, sest vabalt elades ei saanud nad enam hakkama: nad tegid suitsu, vaatasid tähti ja tolgendasid kõigil jalus. Siis tekkiski reptiilidel mõte tuua lollid Maale, kus orjanduslik kord kehtis.

  Vasta

 3. huviline
  jaan. 22, 2014 @ 20:54:59

  Tõenäoliselt on Nibiru või mis iganes, panspermia poolt seemendatud nagu ka kõik muu. 🙂

  Maa tekkis orjanduslik kord asjaõigusest tulenevalt, sarnased sätted a la “loom ei ole asi, aga loomale kohandatakse asja kohta käivaid sütteid” kehtivad tänapäeval, ja kehtisid omalajal inimeste kohta. Asjalik asjade korraldus.

  Hoopis midagi muud on neegrite orjastamine, millel pole orjandusliku korraga midagi pistmist.

  Vasta

 4. ckrabat
  jaan. 22, 2014 @ 20:58:52

  Kui rahal poleks väärtust, siis ehitaksid inimesed kambakesi endale kosmoselaevad ja läheksid reisima.

  Mis juhtuks siis, kui raha kaotab oma koha väärtussüsteemina? Maailm muutub ebastaatiliseks ning hakkavad toimima isetekkelised protsessid, mille tulemused on ettearvamatud. Selleks, et osta poest vorsti, pole raha vaja. Põhimõtteliselt võib ju teha nii, et igaüks läheb poodi ja võtab endale vorsti niipalju kui vaja. Probleem tekib pigem vorsti tegemisega. Miks peaks keegi tegema teistele vorsti, kui ta selle eest kasvõi kujuteldavat tasu (nagu raha) ei saa. Motivatsioon puudub.

  Vasta

 5. huviline
  jaan. 22, 2014 @ 21:27:20

  “Maailm muutub ebastaatiliseks ning hakkavad toimima isetekkelised protsessid, mille tulemused on ettearvamatud.”

  Vaevalt tulemused võiksid olla ettearvamatud, kui raha kaotab oma koha väärtussüsteemina kokkuleppel ja mitte revolutsioonilisel teel. Asjadel iseenesest pole mingit väärtust, olgu vorst või kuld või informatsioon, neile väärtuse omistamine on lihtsalt teatud sorti asjade korraldus.

  Isetekkeliste protsesside (revolutsioon) tulemused võiksid tänapäeval olla ette teada, sest vaatlusandmeid on piisavalt: asjad muutuvad hullemaks. 🙂

  Vasta

 6. ckrabat
  jaan. 23, 2014 @ 08:18:15

  Tegelikult laheb ka inimese loomismüüt Piiblist reptiilide pärimusega väga hästi kokku. Jumal tegi esimese alglolli (igigi), kelle madu (annunaki) paradiisist (Nibirult) ära viis. Põhimõtteliselt on võimalik kogu mütoloogia reptiilide pärimusega ära seletada.
  Vt. ka http://www.lotman.ee/1/post/2013/12/punamtsike-ja-sisalikud-julujutt-tis-ja-mitte-tiskasvanutele.html

  Vasta

 7. huviline
  jaan. 23, 2014 @ 09:38:40

  Müüdiseletus teise müüdiga on samahea tahta kartulit koorida teise kartuliga. 🙂

  Üldse tuleb mõelda, mida ajaloost kasutamiskõlblikku võtta, sest enamus on kasutamiskõlbmatu. Iseenesest on ajalugu võimalik mäletada kolmel moel: semantiliselt, protsessuaalselt või episoodiliselt. Igasugune semantika ja episoodid tunduvad kasutuskõlbmatu materjalina.

  Teine asi on protsesside loogika, nt teleoloogiline kausaalsus. 🙂

  Vasta

 8. Jolli
  jaan. 23, 2014 @ 15:15:26

  Kui kunagi üritati (ilmselt kromanjoonlastest lollide soovil) neandertaale kujutada arenematute tüüpidena, kellele alles tuli kirjaoskust viima minna, siis kaasajal on neandertaalide kirjeldus läinud leebemaks. Madalalaubaliste urisevate karvaste poolahvide asemel on lubatud juba kujutada ka üsna inimlikke neandertaale, Peaaegu nagu mees või naine kõrvaltmajast. :=)

  saidilt:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Neanderthal

  Vasta

 9. ckrabat
  jaan. 23, 2014 @ 19:51:15

  Arvatavasti on meie seas tänapäevani peale reptiloidide säilinud ka neandertaale nagu haldjaid, päkapikke ja härjapõlvlasi. Kromanjoonidega ristatud lollid lihtsalt on nende olemasolu ära keelanud 🙂

  Vasta

 10. huviline
  jaan. 23, 2014 @ 19:54:10

  Kromanjoonlaste sperma oli tõenäoliselt aktiivsemas rollis kui neandertaalide genitaalides. Ilmselt saab sperma liikumise geneetliliselt kindlaks teha.

  Oluline on ka sperma kvaliteet, mitte ainult aktiivsus.

  Vasta

 11. ckrabat
  jaan. 23, 2014 @ 22:48:40

  Kuna reptiilid saabusid siia väga kauges minevikus ja neid teisi on saanud väga palju, siis on nende võim ajajooksul vähenenud. Ühiskondlike protsesside juures on aga tavapärane, et alamklass võtab üle ülemklassi kombestiku – vt. või G.Orwelli “Loomade farm”, kus sead panid ülikonnad selga ja kõndisid kahel jalal. Nii toimus Prantsuse revolutsiooni kui ka oktoobrirevolutsiooni järel Venemaal. David Icke puhul eksisteerib teatud vastuolu faktide (mida mainstream lihtsalt eitab) ja nende tõlgendamise vahel. Need on erinevad asjad, kas teda uskuda või kasutada võrdleva allikmaterjalina.

  Vasta

 12. huviline
  jaan. 24, 2014 @ 11:43:25

  Selleks et saada aru, kuidas on tekkinud inimene, tuleb tõenäoliselt minna sügavamale. Faktilist materjali on maailmas kuhjades ja üsna kerge on neid omavahel vastuolulisteks arvata.

  Sügavamal jõuame spermani, kus on ikka sama küsimus, miks osakestest koosnev aine hoiab oma kuju sperma või inimesena.

  Edasi jõuame küsimuseni, miks on tekkinud maailma külm ja soe. See on valikute küsimus, kusjuures kolmandat võimalust ei ole. Kui vastame sellele küsimusele, siis oleme ühtlasi vastanud küsimusele sperma ja inimese tekkimise kohta. 🙂

  Vasta

 13. ckrabat
  jaan. 24, 2014 @ 12:20:18

  Ma arvan, et inimese (loodusliku loomaliigi – neandertaali või kromanjooni) tekkeprotsess erineb lolli (geneetiliselt muundatud roboti) tekkeprotsessist. Ühel juhul levib sperma isetekkeliselt, teisel juhul on tegemist tööstusliku spermaga 🙂

  Vasta

 14. huviline
  jaan. 24, 2014 @ 13:15:58

  Sperma on vähendatud mudel ühiskonnast, kusjuures see mudel on täiesti erinev tavalistest mudelitest.

  Tavaline mudel tähendab staatilist kuju, parimal juhul eeskuju. Sperma aga sisaldab potentsi, kõiki neid võimalusi, mida me hiljem näeme mingi ühiskonna esindusorganina (riigikogu) või tööorganina (majandusüksused) või kultiveerimisorganina (koolid) või valimisorganina (erakonnad).

  Kui sperma võtab inimese kuju, siis tähendab see, et potentsiaalselt pidi spermaga kaasnema võimalus eksida ja teha valikuid.

  Vasta

 15. Jolli
  jaan. 24, 2014 @ 18:53:05

  Vahel loed uudiseid ja kommentaare ja ei saa aru, kas mõnele idiootsele algatusele kaasakiitjad ikka elavad meiega samas taustsüsteemis, hingavad sama õhku jms.
  Kui aga vaadata asju laiemalt, siis loomulikult pooldavad tööstuslikult või kodus kokku pandud lollid asju, mis teevad inimeste elu võimalikult ebameeldivaks. Põhjus on lihtne- lollid (või neukkud) kui võõrliik vihkavad kõike, mille küljes on tunda inimlikkust. 🙂

  Vasta

 16. ckrabat
  jaan. 25, 2014 @ 07:47:29

  kui seda teooriat edasi arendada, siis pole üldsegi enam kindel, et kromanjoonid suretasid neandertaalid välja, vaid seda võis teha hoopis Nibirult toodud uus võõrliik lollid, kes Maale sattudes massiliselt levima hakkas. Vrdl kuidas mink hakkas euroopa naaritsat välja tõrjuma 🙂

  Vasta

 17. Jolli
  jaan. 25, 2014 @ 11:24:21

  Võis ju ka olla, et Maal elasid enne Nibirut oma kohalikud lollid, kes jäid Nibirult toodud lollidele alla nii hulgas kui kvaliteedis. 🙂 Nibiru lollid olid lihtsalt nii uskumatult lollid, et Maa lollidel polnud neile midagi vastu panna. Ajalugu aga kirjutavad teatavasti võitjad. 😀

  Vasta

 18. huviline
  jaan. 25, 2014 @ 18:51:30

  Kuskil ülal oli juttu orjanduslikust korrast, mis oli asjalikult korraldatud töösuhe, ja tegelikult on ka teadmata, kes kelle jaoks tööd tegi.

  Võimalik et kromanjoonlased olid tööandjad ja neanderdaalid allusid nende juhimisele ja korraldustele.

  Samuti pole teada kuritegevuse levimine neil kaugetel aegadel. Tõenäoliselt surmanuhtlust ei kohaldatud, karistused olid pigem varalised kui kehalised, sarnaselt hilisema tavaga Ešnunna seadusekogus, kus pole leitud taliooni printsiipi ja ihulisi karistusi asendavad trahvid, vt A.Annus.

  Vasta

 19. Jolli
  jaan. 25, 2014 @ 20:12:14

  Kõige vanem seadustekogu peaks olema Hammurapi aegne. :=)
  Seal seletasid reptiilid ilusti lollidele kiilkirjas ära, mis elu on.
  http://et.wikipedia.org/wiki/Hammurapi_seadused

  Vasta

 20. huviline
  jaan. 25, 2014 @ 22:50:55

  Arvata võib, et just töösuhted olid neil ammustel aegadel selleks lakmuseks, millega testida kas mingi kollektiiv on piisavalt arvukas, et seda nimetada kas suguvõsaks, kogukonnaks või ühiskonnaks. Allumine tööandjale, tema korraldustele, tekitas loomulikul teel hierarhia ja subordinatsiooni. Tasakaaluks orjadele pidi kindlasti tekkima kuninga institutsioon, kes oli suurim tööandja. Demokraatiaks muundub orjandus värviliseks teeninduseks.

  Huvitav on muidugi ka võistlevuse küsimus, sõdade, spordi ja konkuretsi näol. Tõenäoliselt ei sallitud ka neil kaugetel aegadel dopingu tarvitajaid. Konkurentsi solkijaid, kelleks olid neanderdaalid, tuli karistada. 🙂

  Vasta

 21. ckrabat
  jaan. 26, 2014 @ 19:51:44

  Siin on nibirulaste esimene saabumine dateeritud aega 432 000 aastat tagasi.
  http://xfacts.com/sumerian_culture.html
  Täpset aegsa polegi kerge identifitseerida, Täna 14 000 aastat tagasi (ehk umbes 12 000 eKr) pandi alus inimtsivilisatsiooni tekkele, see tähendab, et siis on kontakti toimumine loogiliselt põhjendatav ja võib rääkida Nibiru päritoluga kolonisatsioonist Maal. Külastusi võis loomulikult olla ka varem. Nibiru mõjudest saab rääkida tõsisemalt ajavahemikul umbes 2800 eKr -12 000 eKr.

  Vasta

 22. ckrabat
  jaan. 28, 2014 @ 00:47:36

  Noa laeva manuaal on olemas, laeva siiski mitte
  http://epl.delfi.ee/news/kultuur/noa-laeva-manuaal-on-olemas-laeva-siiski-mitte.d?id=67685869
  Briti Muuseumi ekspert Irving Finkel kinnitab Ühendkuningriigis jaanuari lõpus ilmuvas raamatus „The Ark Before Noah” („Noa laev enne Noad”), et tema dešifreeritud 3400-aastasel savitahvlil on hiiglasliku laeva valmistamisjuhis.

  Vasta

 23. Jolli
  jaan. 28, 2014 @ 01:12:23

  Peaasi, et plaati valepidi plaadimasinasse ei pannud. :=)

  Vasta

 24. ckrabat
  jaan. 28, 2014 @ 20:24:37

  Tõendeid Nibiru külaskäikude kohta 🙂
  Vastuolulised leiud söekaevandustest.
  http://teadus.usk.ee/vastuolulised-leiud-soekaevandustest
  Kui inimese evolutsioon oleks tõsi, siis me peaksime leidma varaste ahv-inimeste toodetud kohmakaid saavutusi, mitte aga iidseid peenelt töödeldud riistu ja käsitööd kõikjalt maailmast. Seetõttu on meil täiesti alus uskuda, et ka varased inimesed olid 100% inimesed nagu meiegi.

  Vasta

 25. ckrabat
  veebr. 05, 2014 @ 17:15:35

  Iidsete kultuuride uurija: elu Maal pendeldab kuldsete ja pimedate ajastute vahel
  http://www.telegram.ee/maavaline/iidsete-kultuuride-uurija-elu-maal-pendeldab-kuldsete-ja-pimedate-ajastute-vahel#.UvJU8_mSxMc

  Vasta

 26. ckrabat
  aug. 26, 2014 @ 20:44:07

  Annunaki, Hybrid Humans & Hidden History w- Michael Tellinger – Gnostic Warrior #6

  Vasta

 27. ckrabat
  mai 31, 2015 @ 10:06:43

  ANUNNAKI | NIBIRU ALIENS HISTORY AND GENETICS REVEALED
  http://www.altheadlines.com/anunnaki/

  Vasta

 28. ckrabat
  mai 31, 2015 @ 10:10:01

  History timeline according to Sitchin
  http://www.bibliotecapleyades.net/sitchin/esp_sitchin_0.htm

  Vasta

 29. ckrabat
  juuli 23, 2015 @ 00:26:39

  10,000 year old cave paintings of UFO’s and Aliens discovered in India
  http://www.ancient-code.com/10000-year-old-cave-paintings-of-ufos-and-aliens-discovered-in-india/

  Vasta

 30. ckrabat
  juuli 30, 2015 @ 23:37:23

  Vasta

 31. ckrabat
  juuli 31, 2015 @ 09:26:59

  Vasta

 32. Trackback: Persona in fieri edekabel TOP-500 aastatest 2010-2016 | Persona in fieri

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

jaanuar 2014
E T K N R L P
« dets.   veebr. »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: