Vestlused geneetilise mutantrobotiga II

@ckrabat

Jätkuvad vestlused geneetilise mutantroboti ehk inimesega O cookievaba Kameelioni isikus. Teises osas hakkab jutt kalduma päevapoiliitilistele teemadele, sündmustele Lähis-Idas ning Snowdenijahi sidumisele võimaliku invasiooniga Süürias kuni Kolmanda maailmasõja ohuni välja.

Reptiloid: Meediakampaaniate kasutamine Wikileaksi looja Julian Assange’i ja Ühendriikide jälgimissüsteemi paljastanud Edward Snowdeni vastu meenutavad pigem Hollywoodi filmistsenaariume kui normaalset elukorraldust. Näiteks Assange on kindlasti reptiloid. Snowdenis ma kahtlen, aga ma ei tunne tema tausta. Ma arvan, et ta on pigem süsteemiga vastuollu läinud leheneeger.

Geneetiline mutantrobot: Kõik ei ole kuld, mis hiilgab!

Ega see eriti ei hiilgagi, kui vaadata sisulise külje pealt, mida need nn paljastused kaasa on toonud. Nagu ma mainisin, siis ka antikangelane on tegelikult kangelane. Kurat ei ole mitte väiksem kangelane kui Jumal jne, lihtsalt päris elus ei lõpe kõik headuse võiduga nagu Sõrmuste isandas, vaid kehtib teatud tasakaal. Meeleheitlik jaht Assange’i (kes on arvatavalt reptiloid ja seetõttu ootab teda eriti karm saatus) ja Snowdeni vastu tundub naeruväärne, sest hoolimata meediakampaanias abil loodud negatiivsest kangelaseoreoolist a la Osama bin Laden, ei ole nende tegevuse tagajärjel juhtunud suurt mitte midagi ja seda näeb igaüks, kes vaid seda näha tahab.

Bin Laden oli aastaid ameeriklaste kangelane ja koostööpartner (NL sõda Afganistanis). Vihavaen tekkis kui USA väed Saudi Araabiasse oma sõjaväebaasi said. Enne surma 2001.a. oli ta ravil USA sõjaväehaiglas. Ta oli Afganistani sõja kangelane nii USA kui kogu islamimaailma jaoks.

Osama bin Laden löödi ametliku versiooni järgi 2011.a. lihtsalt maha. Küsitav on minu jaoks lihtsalt tema võrdlemine kurja geeniuse professor Moriartyga, see on meediaefekt. Tegelik bin Laden võis olla ja oligi ühe väikese terrorirühmituse juht, aga tema mõju islami kogukonnale oli märgatavalt väiksem, kui meediamulli abil ette kujutatakse.

Ametlik versioon? Surnul on vist raske oma nime mustamise vastu võidelda ja protestida. Originaal bin Laden mõistis rünnaku WTC-le hukka. Seega ei ole ta seoses surmaga 2001.a. lõpus saanud neid jaburaid avaldusi teha, mida tema nimel tehti. Selle väidetavalt tapetud tüübi kosmeetiline operatsioon oli perfektne, aga inimese silmi sarnaseks opereerida pole võimalik. Võrrelge silmi ja Te veendute, et tegu 2 erineva isikuga. Seda jahti võis võtta kui ullikeste lollitamist.

Al-Qaeda on meedia poolt muudetud samasuguseks sissetöötatud kaubamärgiks, mida kasutavad need, kellel pole sellega vähimatki pistmist. Täpselt samuti nagu miskid mehed müüvad odavalt tänaval Rolexi kelli.

Al-Qaeda: Loodan, et Teid veenab kõrge USA riigiametniku ülestunnistus: Hillary Clinton We created Al Qaeda . “In this video Hilary Clinton admits that the US government created and funded Al-Qaeda in order to fight the Soviet Union.”

Jou-jou. Miks ma ei peaks uskuma ametlikku versiooni, aga samas tulnukaid uskuda ei tohi 😀 Kusjuures ma ei usugi, aga oskan mõningaid protsesse sünteesida. Väga palju asju on tuletatavad ning loomulikult võib midagi valesti minna, aga sellepärast ei pea veel mingit ideoloogiat pimedalt uskuma.

Einoh, uskuda võib ju kõike, keegi seda keelata ei saa. Ajupesu tehnikad on tõhusad, midagi pole öelda. Irw, irw, irw.

Bin Ladeni hukkamine 2011 kõlab väga tõepäraselt. Seda enam, et ta oli loodud hilisemate vaenlaste poolt. Teisele poole sattunud reptiloididega käiakse väga julmalt ümber 🙂

No, noh!

Meie sõber Osama bin Laden ei olnud mitte usuliider, vaid puhtavereline poliitik, sotsiaalselt staatuselt reptiloid, mille tõttu ta on enam tähelepanu pälvinud.

Kuidas selle ammu surnud kurjuse kehastuse bin Ladeni tapmisega 2011 oli? Kas ikka tõepärane? Raisata hiiglasummad ajades taga surnud mehe vaimu …. Kes vastutab nende sõjaohvrite surma pärast? Demokraatia/timukakraatia sildi all kaose tekitamise ja riikide keskaega tagasi pommitamise eest.

Müüt bin Ladenist oli loomulikult üle võimendatud ja mul on raske uskuda, et tegemist oli ülemaailmse terrorivõrgustiku tunnustatud juhiga. Lihtsalt ta oli tänapäeva meedia võimalusi kasutades selleks loodud. See, et paljusid tulevasi terroriste kasutati Afganistanis, on ju üldteada fakt, milles mind veenda pole tarvis 🙂 Aga mingeid jutte variisikutest ja erinevatest silmadest ei maksa mulle ajada, vaid parem tuua vettpidavad tõendid, et asjad olid just nii 🙂

Alustuseks võiks olla see lõiguke: Report: Bin Laden Already Dead Published December 26, 2001 FoxNews.com. Kust pärineb nende info? Kes täpselt selle info neile ette söötis? Kes sellisest infolekkest kasu saavad? Vastuseta küsimusi on hulgi. Ühe kuulujutu järgi pidi juunis algama sõjaline sekkumine Süürias, Snowden oleks sobinud ideaalselt nendelt sündmustelt tähelepanu eemale juhtijaks. Kas pole nii?

Ma vaatasin just kalendrisse, käes on juba juulikuu, aga sissetungist Süüriasse ei miskit 🙂 Kui keegi oleks tõepoolest Süüriasse sekkunud, siis oleks Snowden peagi unustatud ja ta oleks võinud rahulikult sõita kuhu tahes. 🙂

Kui väidetavalt relvi vedanud laevukene pooleks murdus ja relvi täis konteinerid pooliku laeva pardal merele hulpima jäid, siis oli relvastuseta keeruline sõjalist operatsiooni alustada. Kinnitust sellele kuulujutule (relvade kohta) veel tulnud ei ole. Lisaks võttis hulpiv tagaosa kätte ja uppus ära …

Muidugi mitte pole kinnitust tulnud, sest see on täielik jama. Ükski sõjaline operatsioon ei jää ära sellepärast, et relvi vedav laevuke läks põhja. Ilmselt juhtisid seda laeva vanemabi Puškin ja mitšman Volkov, kes ühel tormisel ööl hirmsa pohmakaga gürokompassi tühjaks jõid. Admiral Nelsoni ajal võis niimoodi juhtuda, praegu enam mitte.

Tormi nagu ei olnud, nähtavat põhjust murdumiseks ka mitte, järsku oli põhjus nähtamatu: lasti vale paigutus laeval. Keskel olid liiga rasked konteinerid? Mida need küll võisid sisaldada?

Sisaldada võisid mida iganes, teoreetiliselt ka relvi, aga kuna mitte kogu last põhja ei läinud, siis leiab hoolsa guugeldamisega ehk ka lasti sisu üles. Sõjalise operatsiooni läbiviimiseks pole tarvis kasutada venelastest ja filipiinodest meeskonnaga Jaapani eralaeva. Näiteks võeti juba 20.sajandi alguses kasutusele lennukid.

Laevaga vedades tuleb ehk odavam? Meeskonna palgad võivad olla ka kordades väiksemad, kui kohalikele maksta tuleks. Suurte sõjalennukite kasutamine ärataks tähelepanu.

Mis on sõjapidamise eesmärk? Kas sõda on tänapäeval üldse võimalik “odavalt” pidada? Vastupidi, sõjapidamise eesmärk ongi mingeid rahasid ümber kantida, et nad lõppkokkuvõttes õigesse kohta jõuaksid, sest isikute ring, kes sellest teenida tahab, on päris suur. Nii et see odavus pole kindlasti argument. Odavalt ajavad asju salakaubavedajad, et väheste vahenditega rohkem kasumit saada, aga mitte riigid.

Juuni keskel toimus vaikne sõjaks ettevalmistumine, seda viidi läbi saladusekatte all, kuna rahvas on väsinud sõdadest, millest koalitsioon suudab väljuda ainult kaotajana.

Mulle tundub, et lollid on tõepoolest reptiloididelt juba võimu üle võtnud 🙂 Kui me räägime välisriikide suuremahulisest operatsioonist nagu Lahesõda või Iraak 2003, siis sinna ei viia varustus kohale eralaevadega. Ja operatsiooni ei jäeta ära, sest üks laev murdus juhtumisi pooleks. Samuti ületaks Süüria interventsiooni uudistekünnis iga kell Snowdeni afääri oma. Sõda lihtsalt müüb paremini. Süüria interventsiooni oleks saanud varjutada mõne teise sõjaga 🙂

Hävitamisele kuuluvaid riike kahjuks rohkem ei ole – Süüria ja Iraan on jäänud.

Oi, ei, see ei ole üldse mitte muutumatu nimekiri, sinna võib igaüks sattuda, kui selleks tuleb sotsiaalne tellimus. Aga sõjapidamine on kohutavalt kallis tänapäeval, sellepärast valitakse hoolikalt, kelle vastu ja missuguste jõududega tegelikult sõtta minnakse.

Hihaha! Hea plaan Snowdeni kattevarjuna kasutamiseks läks vett vedama. Mis põhjusel siis Süüria naabrid invasiooniks valmistuvad? 1000 Yemeni Troops to Take Part in Liberation of Syria  “The Republic of Yemen is preparing, along with 17 other Arab and western countries including all GCC countries except Oman, to go to war against Bashar Al-Assad to liberate Syria. Troops of various countries are maneuvering and exercising along the border between Jordan and Syria.”

Süürias kodusõda juba käib ning loomulikult peab opositsioon kusagilt relvi saama, mistõttu ma ei välista, et seal võis mingi kogus neid isegi olla.

Huvitav suhtumine! Loomulikult tuleb relvastada islamistlikke mõrtsukatest salafiste/wahabiste, et regioonis stabiilsus lõplikult likvideerida. Irw, irw, irw.

Samuti pole mingi üllatus see, et vabatahtlikud regiooni riikidest käivad naabrite juures sõdimas. Kas on seal usulised, ideoloogilised või lihtsalt rahalised põhjused.

Minu antud lingis ei olnud juttu vabatahtlike sõtta minekust.

Süüriast ja vabatahtlikest – kuna ametlikult ükski riik selles konfliktis ei osale, siis on igal juhul tegemist vabatahtlikega, mis ei ole maailmas haruldane nähtus. Maailmas liigub ringi hulgaliselt sõjardeid, kes müüvad oma teeneid ja teenivad elatist sõjast sõtta liikudes.

Juttu oli riikide sissetungist Süüriasse, vabatahtlikud ei puutu asjasse! Järelikult hakkavad riigid Süüria konfliktis osalema …

Riikide sissetungist Süüriasse saame rääkida sel juhul, kui üks või teine riik on tunnistanud, et tema regulaarväed võitlevad seal või on selle kohta olemas tõendid. Minul selliseid tõendeid ei ole. Araabia Liiga on tunnustanud küll Süüria opositsiooni seadusliku esindajana ja mõned riigid on neid relvastanud, kuigi mitteametlikult. Mustal turul liigub piisavalt relvi, et nüüd sellepärast küll ükski sõda pidamata ei jää. Ma soovitan igasugustesse vandenõuteooriatesse skeptiliselt suhtuda, sest enamasti need ei pea vett, igat sorti leheneegrite poolt välja mõeldud, kellel puudub protsessuaalne mõtlemine 🙂

Kas te tõesti ei tea “terrorismivastase sõja” tagamaid? Te pole tähele pannud, kuidas hävitatakse islami pühamuid, tapetakse traditsioonilise islami vaimulikke????

Sellel sõjal pole usuga suurt midagi pistmist. See usuteema on mõeldud rohkem mõtlemisvõimetutele mutantrobotitele, kes kannavad väikese hulga äärmuslaste tegevuse üle tervele usule ja muidugi viib see lõppkokkuvõttes konflikti laienemisele, kui hakatakse üldistama ning mingite väliste tunnuste järgi õigeteks ja valedeks jagama.

Ai, ai, ai. Nii kehvakesed need üliaustusväärse reptiloidi teadmised siis on.

Terrorismivastasel sõjal pole loomulikult usuga suurt midagi pistmist, sest ei võidelda ju ühe või teise usu vastu. Osama bin Laden pole kunagi olnud usuliider, vaid avaliku elu tegelane, kes kasutab religiooni oma poliitilise tegevuse õigustamiseks kasutatavas retoorikas.

Minu antud lingis 1000 Yemeni Troops to Take Part in Liberation of Syria oli juttu täiemõõdulise sõja alustamisest Süüria vastu, õigemini selle ettevalmistamisest, aga vastuseks tuli blä-blä-blä.

Millele see link viitas – keegi anonüümne Jeemeni diplomaat (võib-olla reptiloid :irw) väitis, et Jeemen valmistub Süüriasse vägesid saatma. Kas sellele infole on tulnud kinnitust – ei ole. Kas Jeemeni väed on Süürias – ei ole. Järelikult oli kellelgi tarvis tekitada tahte manipuleerimisega soovmõtlemine, et valmistutakse Süüriat vallutama. 🙂

Isegi mina, kuigi olen naine, olen tähele pannud, et soovitakse võimuvahetust Süürias ja Iraanis. Viimases vahetus president, pole teada tema välispoliitilised eelistused! Kas Teil on meelest läinud Iraak – massihävitusrelvad, mida ei olnud, Süüria võimudele määritakse kaela keemiarelva kasutamist, kuigi on teada, et seda kasutasid mässulised. See on otsitud põhjus sekkuda riikide tasemel nn. Süüria kodusõtta. Kuidas on sõjahüsteeriaga? Sorry, unustasin Süüria sõja ettevalmistuste lingi panna: Setting the Stage for War: US Troops Deployed to Jordan, Preparations to Invade Syria? Global Research, April 19, 2013. “In testimony before the US Senate Armed Forces Committee on Wednesday, top US defense officials announced that they are deploying 200 troops of the 1st Armored Division to Jordan. They will establish headquarters near the Syrian-Jordanian border and plan for a rapid build-up, involving 20,000 or more US troops, awaiting orders from the White House to invade Syria.”

Ok, isegi mina, kuigi olen reptiloid, tean, et välispidist sekkumist Süüria kodusõtta ei tule, vähemalt tänase päeva seisuga mitte. Täpselt samuti võin suure saladuskatte all öelda, et lähitulevikus ei ründa Venemaa Eestit ja tulnukad planeeti Maa. Loodetavasti ei nüli teised reptiloidid mind nüüd salateadmiste avaldamise pärast elusalt. Mis seis on mõne aja pärast, seda küll ei tea. Küll osalevad juba täna mõlema poole peal välismaised vabatahtlikud, põhiliselt teistest islamiriikidest. Keemiarelvade kasutamise kohta minul küll nii täpset inffi pole, kas keegi on üldse kasutanud ja kes. Iraani presidendi välispoliitilised eelistused on avalikult kättesaadavad.

Kas tõesti? Ilusaid sõnu oskavad kõik poliitikud teha, aga tegelikult tõmmatakse rahvale kott pähe. Mind huvitavad pigem tema koolikaaslased, sidemed, ühingud kuhu kuulub. Selline info ütleb, milliseks kujuneb Iraani tulevik. Praegu tundub tõenäoline, et Iraani hakatakse lõhkuma seestpoolt, ilma välisriikide sõjalise sekkumiseta. Iraani puhul on häirivad vabamüürlaslikud sümbolid, mida Iraan täis on. Reptiloidile on loomulikult teada ka kõik salasidemed, salakokkulepped, tulevikuplaanid … Kuidas on inetu minevikuga? See tuletab kangesti “Araabia kevadet” meelde … Huvitavaid faktikesi … The British And U.S. Governments Installed Khomeini Into Power In 1979.  The first clue that caught my eye was the Shah’s own words. “If you lift up Khomeini’s beard,” he said, “you will find Made In England written under his chin.” Need kirjutised lollidest võiksid olla isegi naljakad, näiteks mõned aastad tagasi. Me oleme vaikselt jõudnud olukorda, kus see tekitab nördimust, kuna rumalate inimeste hulk ruutmeetri kohta hakkab ületama taluvuse piiri. Nibiru ja vereliinide teooria on üheks selliseks päästikuks mil ma hakkan tuld ja tõrva suust välja pritsima. Nii et ettevaatust …

Geneetilise mutantroboti jutust joonistub ju välja puhtakujuline vandenõuteoreetik… 😀 Salasidemed, salasümbolid, sala…. misiganes.Ja siis teadmine, kuidas asjad tegelikult on. 😀

Kahju, et mõningad pimedad on. Jutust joonistub välja ainult hirm III Maailmasõja ees. Naised ja lapsed on need õnnelikud, keda vägistatakse ja tapetakse halastust tundmata. Mida teha, see ju meeste maailm …

No see kolmas maailmasõda käib juba ammu 😀 Seda tehakse lihtsalt teistmoodi kui sajand tagasi, sest see on hoopis üks teine maailm praegu. Tegelik sõjategevus toimub virtuaalmaailmas ja üha rohkem inimesi kolib sinna elama. Mis aga reptiloididesse ja salasidemetesse puutub, siis kõik on ju avalik, nii nimekiri (need on valdavalt küll sortsid) kui ka suurem osa teemasid, mida reptiloidide ja sortside kohtumisel arutati.

Nüüd vaatan ma Teie peale alt ülesse, niikui pooljumaliku reptiloidi peale peabki vaatama, aga selle infosõjaga on pisikesed probleemikesed: Hillary Clinton admits it: ‘We’re losing the war’ “Clinton promptly volunteered that America is in an “information war and we are losing that war,” and furthermore, that “Al Jazeera is winning”.” Teie väide: Reptiloidid on võimelised erinevate allikate põhjal protsesse sünteesima ja analüüsima ei pea paika, kuna mingit arengut tänu Bilderberglastele toimunud ei ole. Pigem võib rääkida taandarengust. Teie oma supervõimetega näete läbi seinte ja olete kaugkuulja, seega teate Te täpselt, mida tegelikult räägiti ja otsustati … Irw, irw, irw,õ.

4 kommentaari (+add yours?)

 1. Jolli
  juuli 09, 2013 @ 15:18:02

  Tüüpiline reptiloid ja loll teel Maale.

  Vasta

 2. personainfieri
  juuli 10, 2013 @ 17:33:26

  Osama bin Ladenist:
  http://www.postimees.ee/129550…..002-aastal
  Pakistani Abbottabadi komisjoni raport (originaal):
  http://www.aljazeera.com/indepth/spotlight/binladenfiles/2013/07/201378143927822246.html

  Vasta

 3. ckrabat
  sept. 28, 2013 @ 09:03:35

  Vasta

 4. ckrabat
  jaan. 06, 2014 @ 17:43:44

  Kas Teid huvitavad 19 sajandi tegemised ja inimeste vaated?
  Loomulikult. See annab ühiskonna arengust palju objektiivsema pildi kui “ametlik ajalugu”, mis annab edasi poliitilise eliidi tegemisi, põhiliselt kes millise sõja võitis või mõne maa vallutas. Suurpärane ajalooraamat on nt http://www.zaum.ee/2010/02/montaillou-prantsuse-kula-1294-1324.html.
  Suurem osa ajaloolasi tegeleb siiski ajaloo moonutamisega ehk tõe näitamisega teadagi kellele sobivas valguses. Mida kaugemale ajalukku minna, seda lihtsam see on.

  Anda lastele haridus.
  Kas 1960-te Afganistanis anti? Ei antud. 90% oli kirjaoskamatu ning loomulikult hirmude abil kergesti mõjutatav.

  Reptiilse??? Kas kuningapere esivanemad olid krokodillid? Muide need igasugused kuningad tekkisid seal suhteliselt hiljuti.
  Ei tekkinud. Afganistani kuningadünastia pärineb vanast ja väärikast ülikutesoost. http://en.wikipedia.org/wiki/Mir_Wais_Hotak
  Kuidas tekkisid ülikud ja alamklass? Ülikud pärinevad Nibirult tulnud reptiloididest, kes segunesid inimestega. Alamklassi moodustasid inimesed ja kohapeal toodetud lollid. Vahepeal oli Nibirult toodud alglollid. Need ongi nn vereliinid. Aja jooksul on kindlasti mõnel madalama kasti lollil või inimesel õnnestunud kõrgemale tõusta. Praegu valitseb oht, et võim läheb reptiloididelt üldse lollide kätte ja inimesed peavad valima, kas nad toetavad lolle või reptiloide. Nibirul valitses orjanduslik kord, kus reptiloidid kasutasid orjadena geneetiliselt loodud kõrgekvaliteedilisi lolle. Maal aga algas tööstusrevolutsioon, kus odava kasu nimel produtseeriti hulgaliselt madalakvaliteedilisi lolle juurde ja siit kõik jamad alguse saidki. Maal võib olla säilinud veel ka puhtaverelisi inimesi, neandertaale ja kromanjoone, kuid nende lollidega segunemise oht on väga kõrge.

  Süüdlased peaksid saama karistatud, seega on tõe teadasaamine tähtis.
  Aga nad saavadki ju karistada. Need kes on ellu jäänud ja kätte saadud, nende üle mõistetakse kohut.
  http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_v._Khalid_Sheikh_Mohammed

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

juuli 2013
E T K N R L P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: