Muinasjutt õilsast kosmoserüütlist Lehvikesest, kes läks Maa peale taimset vaimsust levitama I

@lehvike, 07.12.2000 08:49
Lehvike oli juba aastaid kosmoseavarustes lehvinud, käinud Marsil sugulastel külas ning kohtunud mitmete roheliste ja punaste mehikestega. Ta sirutas välja oma paljad jalad ning nautis kosmose loomulikku valgust, kuid siis helisesid kellukesed tema lahutamatus kaaslases – kosmilises lillepotis ning kostus lehvikeste jumala räme mörin. Jumal oli silmini täis nagu tavaliselt ning näris parajasti mahlakat lihakooti, mis muutis ta jutu pea arusaamatuks.

“Kuule Lehvike, millal sa viimati Maa peal käisid? Taimsuse ja vaimsuse vastased jõud on seal võimule pääsenud ning kõike dikteerib kuri must haldjas Euroopa Liit, kes on võrgutanud plika-petis-haldja ning teinud temast haldjakuninganna. Eesti peaminister on Lepa Uugu, kes liigub ringi turvamees Jaagulari saatel, kes omakorda kõigile kraesse kargab ning lihasöömist ergutab. Kõikjal sebib väsimatult ringi Euroopa Liidu pressiesindaja Viigerhüljes, kes lakkamatult eurotõde kuulutab – rahvas loobuge heintest, sööge liha, piima ja mune! Loobuge juustust, sest see on taimeks muudetud liha! Kõik inimesed peavad kandma jalanõusid ning kõikjal voogab elektrivalgus. Inimesed on pimestunud ja kurvad, nad pole saanud osadust maailmavalust, sest taimetoitlus on ära keelatud ning poed on üle ujutatud verise ning tülgastava lihaga. Aga, mis veel hullem, koos taimsusega oli kadunud ka vaimsus. Mine tagasi Maa peale, Lehvike, ja sinuga tuleb sinna tagasi ka taimne vaimsus.”

Lehvike võttis hüva nõu kuulda, lehvitas jumalale jumalagajätuks ning laskus Maa peale. Tühjus ja lein valitses Maa peal. Inimesed, kes olid sunnitud kängitsema jalad ebaloomulikesse kingadesse, olid kurvad ning hirmunud. Aasadel ei kasvanud enam rohtu ning roosade lehvikestega lammaste asemel kolasid seal ringi näljased hundid lambanahkse hundi, kloonitud lihasööja eurolamba Dolly valvsa pilgu all. Lehvike oli kurb ja nuttis. Kaua otsis ta taimsust ning veel kauem otsis ta vaimsust, kuid ei leidnud kusagilt. Kaugel eemal sätendas tulikirjas Salong, kuid kurjad turvatöötajad ei lasknud Lehvikest sisse. Siis katsetas ta Saja Aakri Metsaga, kuid ta kohtas seal vaid kivikujuks tardunud Roninit ja rohtukasvanud Muumitrolli hauda. Eemalt kostus Jaagulari eurourinat ning Lehvike põgenes metsast. Mööda lõputuid teid rändas ta mööda ilma ringi, kuid mida ta ei leidnud, need olid taimsus ja vaimsus. Ka tema vaimne õdevend Pilukelluke oli lasknud end eurohaldjate mesikeelsest propagandast mõjutada, sõi liha ning jõi alkoholirikast õlut. Lisaks oli ta läinud riigiametisse tööle ning tegeles aruannete kirjutamisega väliskomandeeringutes käijatele. Nimelt armastasid tigedad euroametnikud Brüsselis kurjuse kehastuse Sauroni hingust neelamas käia, kuid kuna nad ei olnud lugema ega kirjutama õppinud, siis ei suutnud nad ise oma visiitide kohta aruandeid kirjutada ning selleks palgati vastav ametnik, kellele maksumaksjad raha maksid.

Kord jõudis Lehvike ühe ahervareme ette, mis oli rohtu kasvanud ning sisse langenud. Vaevaga murdis ta läbi võsa pehkinud keldriukseni, mis avanes raskelt roostes hingede kriiksudes, ning piilus sisse. Rõskes keldrivaremes valitses tühjus. Vaid nälginud väljanägemisega vaimolend ulgus jõuetult. Nurgas vedeles Cafferloveri luukere, kõikjal kohtas tühje moosipurke ning õlle-, veini-, ja viskipudeleid. Tolmurullide vahel vedelesid unustatuna koltunud lehed täis surematut luulet. Hommikune koristaja polnud ammu enam käinud. Kuid kus olid surematute teoste aadlisoost autorid, kõik Riverdance’id, 13-d, UT-d, Shogunid, jb-d ja teised? Keldrikakandid sosistasid nurgas, et kusagil pimedas ja salajas leiutab Leidur vastupanu, kuid kus ja kuidas, seda ei teadnud keegi. Osa lehti oli kaduma läinud, just need lehed, mis sisaldasid Tõde. Kakandid sosistasid, et kohe kui Maa pealt kadus taimne vaimsus ning Kelder suleti, saabus kohale Harri, kes konfiskeeris Tõe. Nüüd on Tõde koos Harriga ühes tornis seitsme maa, seitsme mere ja seitsme luku taga ning seda valvab Harri poolt kodustatud ning Sarviku abil dresseeritud Tsooru. Nii mitmelgi korral püüdis näljane ja vihaseksaetud Tõde Harri käest putku panna, kuid Tsooru koos oma ustava abilise geoloogiga toimetasid ta alati tagasi lukkude ja riivide taha.

Nii tühi ja nukker ja mahajäetud oli Kelder. Lehvike võttis lonksu kanget alkoholivaba õlut ning meenutused kandsid ta minevikku, aega kui Keldrit veel ei eksisteerinudki ning mil lehvikeste jumal otsustas ta kosmosest Maale saata taimset vaimsust kuulutama ning saama osadust maailmavalust. Need olid ajad, mil Maad valitsesid totaalne meedia, sortsid ja libainimesed ning Nibirust ja reptiloididest polnud keegi veel kuulnudki.

7 kommentaari (+add yours?)

 1. ckrabat
  juuni 03, 2013 @ 17:08:01

  Šveitsi teadlaste uuring tõestas, et singid ja suitsuvorstid on tervisele kahjulikud
  http://www.epl.ee/news/eesti/sveitsi-teadlaste-uuring-toestas-et-singid-ja-suitsuvorstid-on-tervisele-kahjulikud.d?id=66189192
  :irw

  Vasta

 2. ckrabat
  juuni 03, 2013 @ 17:09:19

  http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/eestlaste-kinnisidee-mida-teised-meist-arvavad.d?id=66215060
  Loomulikult tuleb see kõik millegi arvelt. Kui ta külla tuleb, oleks mõistlik külmkapile tabalukk ette panna. Õnneks on ta viimasel ajal hakanud tegelema tervisliku toitumisega ja hakanud väikestviisi taimetoitlaseks ehk siis minu külmkapp on suuremas osas väljaspool ohtu. Muidugi ei ole see talle takistuseks pakki kõige odavamat ja sageli vene maksumärkidega suitsu kopsust läbi filtreerimast.
  Kõigele lisaks on ta ka aktiivne: ekstreemsportlane, tegev paljudel üritustel (ei ole õllesummerit, millest ta oleks eemale jäänud) ning vahepeal käib isegi õppimas selliseid IN-asju nagu filosoofia või idamaade kultuur. Poliitiliselt toetas ta pikka aega Reformierakonda. Kui see enam IN polnud, muutus ta veendunud sotsiaaldemokraadiks.

  Vasta

 3. Jolli
  juuni 04, 2013 @ 06:58:33

  Arvatavasti arenesid lehvikestest Maal hipid, kes on teatavasti kultuuritegelaste eriliik. Hipid on huvitav nähtus, sest nagu ka totaalne meedia, suutsid nad konsolideerida lisaks kultuuritegelastele ka palju lolle… :=)

  Vasta

 4. ckrabat
  juuni 04, 2013 @ 07:56:47

  Lehvikesed võivad vabalt olla üks lollide suguharu, kelle Nibiru Maale kaasa tõi, sellele viitab nende kosmiline päritolu. Nime võisid saada suurte kõrvade järgi, millega nad tuult lehvitasid 🙂

  Vasta

 5. Jolli
  juuni 04, 2013 @ 08:10:06

  hipid kasvatasid kõrvade peale pikad juuksed, tegid suitsu ja vaatasid tähti…. 🙂
  hipide arvamusliidrid, kes võitlesid rikastega, olid ju ise multimiljonärid. aga hipide hulka konsolideeritud lollid ei saanud sellest aru ja viisid neile raha juurdegi 😀

  Vasta

 6. Jolli
  juuni 04, 2013 @ 08:14:15

  lehvikeste arvamusliidrid populariseerisid taimset vaimsust… 🙂
  lollid kuulasid, jätsid meelde, tegid järgi ja jäid veel lollimaks ja vaesemaks. 😀

  Vasta

 7. Jolli
  juuni 04, 2013 @ 08:41:15

  lehvikeste arvamusliidrid saavutasid autoriteedi ja pühapaiste leviteerimise teel, sest nad olid ju pärit kosmosest ja õhus hõljuda polnud neile mingi küsimus.
  hipid vaatasid, et lahe, arvasid, et õhus saab hõljuda ainult väga pühaks suitsetanud arvamusliider, läksid seda asja idamaadele, kus oli palju lehvikesi, õppima…
  hipid hakkasid lehvikesi kõiges jäljendama- ostsid endale alt laiad püksid, millesse kinganinad kinni jäid ja hipisid pikali kukutasid, panid pärjad pähe, tegid suitsu ja käisid tähti vaatamas. kogu oma vara aga kinkisid ära arvamusliidrile, sest maisest varast tuleb ainult pahandusi ja kui oled palju maist vara kogunud, ei saa pühenduda taimsele vaimsusele ega õhus hõljuda. 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

juuni 2013
E T K N R L P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: