Kuidas lollid Maa peale sattusid III

@jolli

Kui Nibiru Maalt lahkus, jäid planeeti valitsema naised, mida nimetatakse ka matriarhaadiks. Naised valitsesid Maad palju paremini kui reptiloidid. Reptiloidide koduplaneedil Nibirul kehtis orjanduslik kord, riik oli paks ja kord oli majas. Paraku iseloomustab nibirulasi vähene fantaasiavõime ja ainuke, mida nad teha soovisid, oli kulda kaevandada ja püramiide ehitada. Naised seevastu oskasid unistada uutest kingadest, kosmeetikast, iluprotseduuridest, puhkusest palmide all, heast välimusest ja pehmetest väärtustest. Maal oli vahepeal leiutatud raha, sest Maa elanikud tahtsid teha kõike nii nagu Nibiru reptiloidid, aga nad ei osanud nende poolt hinnatud kullaga muud peale hakatada, kui kuulutada see kõrgeimaks väärtuseks, mille abil oli võimalik omandada kõike seda, millest naised unistasid. Planeeti valitsesid naised, kuid naisi teenisid mehed. Elu läks palju huvitavamaks – mees käis tööl, aga naine otsustas, kuidas mehe teenitud raha kulutada.  Algselt kasutati rahana kulda, aga kuna seda kõikidele meestele enam ei jagunud ja raha oli naiste teenimiseks vaja, siis hakati raha valmistama ka teistest materjalidest, kuni jõuti paberini, mille peal varem heeringaid küpsetati. Paberraha kasutuselevõtuga oli võimalik seda piiramatult juurde trükkida – nii tekkis lõpuks inflatsioon, kus raha jätkus üha rohkematele meestele. Varem osati ehitada ainult püramiide, nüüd ehitati aga luksuskortereid, butiike, basseine, spaasid, solaariume, spordiväljakuid, ratsabaase, sõudekanaleid, liuvälju, parke-haljasalasid ja palju tehaseid, kus osati valmistada väga ilusaid asju aiamööblist kuni autodeni. Elu oli ilus ja harmooniline ning kõik sujus.

Nibirulased nägid, et maalastel läheb hästi ja ei saanud sellega leppida – kadedus polnud neile võõras. Kuidas saab olla võimalik, et naised valitsevad maad paremini kui reptiloidid? Siis  leiutasid nibirulased veministid ja saatsid nad Maale, et nad räägiksid kõigile, eriti aga lollidele ja meestele: mitte naised ei ole meestest paremad (nagu tegelikult on), vaid mehed on naistega võrdsed. Meestele ja lollidele meeldis see mõte isegi väga – nad ei pea enam naiste heaks tööd tegema, vaid tööd saab nüüd tegema panna hoopis naised. Las naised töötavad ja teenivad ise raha, mida kulutada, mis see meeste asi on? Niimoodi, veministide abil, aeti naised ja mehed tülli, sest naised pidid leiva teenimiseks ise tööle hakkama ja naiste tehtud tööd hakati võrdlema meeste tehtud tööga. Tekkis segadus ja  said nibirulased said hakata kaotatud võimu tagasi võtma, kartmata ise käekottideks saada. Veministidele käekotid ei meeldinud ja kosmeetikat nad jälestasid. Nad keelasid ära kõik naiselikud naised ja naisi ilusaks tegevad tooted. Karusnahad ja solaariumid keelustati, selleks aretati välja rohelised. Lõpuks keelati ära kõik, mis aitab meestel paremaid asju leiutada ja naistele ilus olemise jaoks raha teenida.

Kuid siis, kui suur osa mehi ja lolle oli veministide poole üle läinud ja naistele enam ilusaid asju ei toodetud, sattusid naised raskesse olukorda. Ilutoodetest ilma jäänud naised muutusid järjest koledamateks – kosmeetika- ja karusnahatööstused suleti, solaariumid keelati ära. Puurides peetud naaritsad ja hõberebased lasti roheaktivistide poolt loodusesse, kus nad kõik linnupojad ära sõid… Nibirulaste võit oli käeulatuses ja naised olid ahastuses, mida edasi teha? Siis mõtlesid naised välja geid, kes muutsid mehi naiselikumaks. Geid oskasid naistele soovitada, kuidas ilusad olla, aga kuna nad nägid välja nagu mehed, siis ei osanud reptiloidid ja veministid nendega midagi peale hakata. Veministid isegi arvasid, et geid on neile kasulikud, sest suudavad mehi naiste mõju alt vabastada, kuid mehed kasutasid geikultuuri hoopis ära suhete taastamiseks naistega. Jälle julgeti moelavadel demonstreerida karusnahkseid kollektsioone ja julget kosmeetikat ning mehed olid naiste nimel valmis kangelastegudeks. Naised muutusid uuesti ilusaks, aga reptiloidid planeedil Nibiru kiristasid oma krokodillihambaid, sest aksessuaaridena ilmusid naistele kenad reptiilinahksed luksuslikud käekotid. Taaskord olid nibirulased kaotanud! Krokodillid väristasid vihaselt sabasid, panid seljaajud tööle ja haudusid välja plaani, kuidas Maale komandeeritud lollidest kasu saaks. Needsamad lollid, kes olid Nibirul ainult tülinaks, sest tilberdasid mõttetult jalus, võisid Maa tingimustes osutuda kasulikeks.

Nibirul oli riik paks, orjanduslik kord püsis kindlalt ja lollid suud ei pruukinud. Maal olid asjalood teistsugused – riik oli õhuke, korda polnud ollagi ja igaüks rääkis, mida sülg suhu tõi. Vahepeal olid maalased leiutanud demokraatia. Demokraatiast Nibirul aru ei saadud, sellele mõtlemine pani krokodillidel sabad valutama. Küll aga taipasid nad, et kui selline tülikas asi juba olemas on, siis saab seda enese huvides ära kasutada. Alguses, kui Maa oli tühi ja paljas ning lollid Nibirult maale toodi, hulkusid nad sihitult ringi, vaatasid tähti ja tegid suitsu, sest muud nad teha ei osanudki. Nüüd, kui naised olid nibirulased Maalt minema hirmutanud, avastasid reptiloidid, et lollid on ülimalt kasulikud just demokraatia tingimustes, sest demokraatias oli aegajalt vaja valimas käia ja mõne partei poolt hääletada ning siin luges iga hääl. Demokraatia ei teinud vahet tarkade ja lollide poolt antud häältel, mis olid valimistel võrdse kaaluga. Esialgu ei tahtnud lollid valima minna, mistõttu õnnestus tarkadel võimul püsida, aga siis hakkasid nibirulased lolle kiusatusse viima ja rääkisid neile, et valimas käimine on iga lolli kodanikukohus ja kõik peavad valimas käimas. Kui lähed valima, siis saad sulli, feimi ja respekti, aga eriti lollidele lubati veel banaane, viinereid ja tšehhi õlut. Targad püüdsid kehtestada seadusi, et lollid ei saaks hääletada või vähemalt ei saaks nad teiste lollide häältega valituks saada, aga lollid lükkasid sellised tsensuslikud algatused otsustavalt tagasi. Kui lollid ei saaks valida või saada valitud, kes siis lolle esindaks, ega ometi targad seda tegema hakka? Ka lollidel on õigus olla poliitikas esindatud, sest see on ju demokraatia. Nii juhtuski, et lollid valisid lolle ja targad tarku ning esialgu olid nad vaheldumisi opositsioonis ja valitsuses. Kui parajasti valitsesid lollid, siis võtsid nad vastu palju lolle otsuseid, mida nõudsid lollidest valijad. Kui valitsesid targad, siis katsusid nad lollide tehtud vigu heastada, kuid paraku olid need meetmed lollide hulgas sageli ebapopulaarsed ja järgmine kord valiti jälle lollid, kes asusid jälle rõõmuga asju vussi keerama.

Kui reptiloidid kuulsid, et Maal on lollidel ja tarkadel samad õigused, tagusid nad rõõmust käppasid kokku ja viskasid kukerpalli. Reptiloidid ju teadsid, et lolle on maale palju saanud, tarku aga jääb üha vähemaks. Nüüd tuli avastada meetod, kuidas kõik lollid hääletaksid nii, nagu vaja on. Lollidele leiutati elekter, arvuti ja internet ning Maa lollid ühendati kokku üleilmsesse võrku. Nüüd said lollid tähtede vaatamise asemel neid ise kirjutada ja nii nad istusidki päevad läbi arvutite taga ja trükkisid tähti. Kogu võimu nibirulased lollidele ka ei julgenud jätta, sest mine sa lolle tea,vaid seadsid paika institutsiooni, kes lollidel silma peal hoiaks ja suunaks neid, kuhu vaja. Nibirulased mõtlesid välja totaalse kõikehõlmava meedia ja seadsid paika range nibiruliku hierarhia ehk käsuliini. Kõige alumiseks määrati leheneegrid, kes põlvnesid tavaliselt lollide hõimust ja töötasid ajakirjanduspõllul, kuid et leheneegrid laiali ei jookseks ja tööd teeksid, seati nende üle kubjas ehk toimetaja. Toimetaja oli tavaliselt keegi nibirulaste poolt määratud arvamusliidritest – nii nimetati neid, kes teadsid, mida arvama peab – ja said oma arvamuse otse meediaomanikult, kes lubas arvamusliidril oma meedias mingil teemal midagi arvata. Leheneegrid ei arvanud oma peaga midagi, vaatasid tähti ja tegid suitsu, kui toimetaja kaugemal ära juhtus olema, aga kui toimetuse koosolekul ära käisid, siis said nad teada, mida arvata tohib ja töötasid hoolsalt toimetaja piitsa all. Sellest ka nimi, mis viitas reptiloididele südamelähedase orjandusliku korra traditsioonidele.

Lollid jälgisid meediat teraselt, sest kus mujal kui kommenteerides nad mõtteid vahetada said? Kommentaariumides käis koos teisigi lolle ja nii said lollid teada, et neid on palju, väga palju. Varem hääletasid paljud lollid valimistel ka tarkade poolt, sest nad ei teadnud, et nende jõud on nende paljususes. Nüüd tundsid teisi lolle kommentaaride järgi ära ja teised lollid tundsid jälle neid ära. Vahel vaieldi tuliselt, kuid vahel kiideti üksteisele takka. Tekkis virtuaalne veetše, kus sellele, kes kõvemini karjus, jäi õigus. Lisaks märkasid lollid, et meedia üritatab neile meeldida ja räägib lollidega sellises keeles, millest need aru saavad. Lollid omakorda näitasid meedia suhtes üles lojaalsust ja vastavalt etteantud juhistele siis kas kiitsid takka või mõistsid hukka, keda või mida oli ette nähtud. Kui vahel juhtuski juhuslikult ja eksikombel, et tarkade hääl jäi kommentaarides peale ja mõnes küsimuses lollid ei konsolideerunud, siis ajas totaalse meedia segadusse ning ambražuuridele viskusid arvamusliidrid, kes küsisid lugejatelt, kas need tahavad olla lollid, et ei saa aru, mida arvama peavad? Niimoodi toetus neljas võim, totaalne meedia, viiendale võimule, lollidele ja Nibirut valitsevad reptiloidid olid rahul, et Maal on jälle riik paks, ordnung on majas ja igaüks ikka ei mölise.

naine ja reptiloid 🙂

6 kommentaari (+add yours?)

 1. Jolli
  mai 13, 2013 @ 17:03:00

  Veebist:

  Isa vihastab poja peale, kes koolis ei õppida ei viitsi ja koputab sõrmenukiga lauale:
  “Sa oled nii loll ja tuim nagu see laud!”
  “Kuule, keegi koputas!” elavneb poeg. “Kas lähen avama?”
  “Sina õpi! Ma teen ise lahti.”

  :=)

  Vasta

 2. Jolli
  mai 13, 2013 @ 20:48:35

  Iga lapsevanem sooviks, et tema lapsest saaks targem inimene, kui ta ise.
  Laul miljonäri poeg räägib burksiputkade eest valitsevast valuvelgede kultuurist ja sellega tervitatakse kõiki keskkooli- ja gümnaasiumilõpetajaid, kellele ema suure saavutuse tähistamiseks Lexuse või isa (kellel endal jäi omal ajal kellu(kutsekesk)kool pooleli) S-mersu ostis. :=)

  Siin ta on, miljonäri poeg burksiputkade hirm… :=)

  Vasta

 3. ckrabat
  mai 13, 2013 @ 20:59:11

  Burksiputkade lapsed: Mehikoorma Pets

  Vasta

 4. ckrabat
  mai 14, 2013 @ 14:57:42

  Soovitusi värsketele gümnaasiumilõpetajatele:
  Kõige targem on tänapäeval lolliks hakata. Sellega ajab kõige paremini sulli, feimi ja respekti kokku 🙂

  Vasta

 5. ckrabat
  mai 15, 2013 @ 08:29:46

  Peale iidsete nibirulaste saladuste avaldamist (ntks kuidas lollid Maa peale sattusid) on blogi sattunud reptiloidide rünnaku alla. Esiplaanil näha protesteerivat reptiloidi, tagaplaanil lollide koor.

  Vasta

 6. personainfieri
  mai 21, 2013 @ 01:39:20

  Inimkonna häll ei asu mitte Aafrikas, vaid Antarktikas!
  http://avanejad.weebly.com/2/post/2013/05/inimkonna-hll-ei-asu-mitte-aafrikas-vaid-antarktikas.html
  „Täpselt samasugused muistendid nagu näiteks Uus-Meremaa seitsme kanuu omad. Aga palju-palju vanemad. Muistendid räägivad üheksast suurest grupist, mis maabusid Lõuna-Aafrika randadel,“ räägib doktor… „On vihjeid, et Aafrikasse tulijad olid pigem pagendatud. See tähendab, et meie esiisad on kõrgema tsivilisatsiooni pagulased. Jääb vaid küsimus: mis on saanud Antarktika tsivilisatsioonist?“ viskab doktor lõpetuseks õhku veel kõige intrigeerivama sõlmprobleemi.

  Muistend räägib õigust. Need üheksa gruppi olid Nibiru poolt Maale pagendatud lollid, kes maandusid Antarktikas. Üks osa lollidest segunes lindudega ja nad panid aluse pingviinide rassile. Sellest ajast peale kõnnivad pingviinid kahel jalal. Teine osa aga rändas välja Aafrikasse ja sulandus inimeste hulka.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

mai 2013
E T K N R L P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Twitter

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

%d bloggers like this: